Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Категория "А"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: До: Категория "А"

    Приятел и аз сам от стара загора и да те питам каде си карал курса за тези пари?

    Коментар


    • #47
      От: Категория "А"

      Някой да знае за Бургас....и колко пари е сега един такъв курс?

      Коментар


      • #48
        От: Категория "А"

        Здравейте от пловдив съм и се каня се карам А категория може ли някой да ми даде актуален
        номер или линк на някои инструктор при които е карал и е останал доволен. Благодаря предварително.

        Коментар


        • #49
          От: Категория "А"

          Първоначално публикуван от dimitar-karadzhov Преглед на мнение
          Здравейте от пловдив съм и се каня се карам А категория може ли някой да ми даде актуален
          номер или линк на някои инструктор при които е карал и е останал доволен. Благодаря предварително.
          Здравейте,аз също съм от Пловдив и искам да карам А категория,ако може някакви мнения,телефони и предложения.
          Благодаря!
          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

          Коментар


          • #50
            От: Категория "А"

            Аз мисля тук в София да карам, като гледам около 300 лв 350 лв е курса да започнеш.Говориха ми нещо за някакъв в Перник, ама си е далечко ?

            Коментар


            • #51
              От: Категория "А"

              Първоначално публикуван от vankata91 Преглед на мнение
              Аз мисля тук в София да карам, като гледам около 300 лв 350 лв е курса да започнеш.Говориха ми нещо за някакъв в Перник, ама си е далечко ?
              Може накрая да стане и 500лв така че помисли къде да го караш.
              Погледни пост 45.
              ПАВКО
              0888802068

              Коментар


              • #52
                От: До: Категория "А"

                Първоначално публикуван от BoykoVS Преглед на мнение
                Събота и неделя във висше строително училище "Любен Каравелов" в "Овче купел" има инструктор и бръмчат.

                Все още ли бръмчат там?

                Коментар


                • #53
                  От: Категория "А"

                  Здравейте, някой може ли да ми подскаже, къде на територията на град София да изкарам "А" категория.
                  Условието е, да е възможно най-евтино и експедитивно...

                  E-mail: milen_sf@abv.bg
                  GSM: 0899 92 42 41
                  Милен Младенов

                  Коментар


                  • #54
                    От: До: Категория "А"

                    Здравейте на всичко, които искат да се научат да карат мотор. Михаил Михайлов (Мишо) това е вашия човек, който ще ви научи как се кара. Освен инструктор, той е бивш състезател по мотокрос. Полигонът е в бившото военно училище Любен Каравелов. На мен лично още от първия час когато ме видя, прецени, че ще мога да изкарам А категория. Не мрази жените и не крещи. Аз съм жена и смело и отговорно заявявам, че Мишо ме научи как да карам, как да спирам. Подходът му на обучение е уникален. Голям професионалист, силно го препоръчвам на всеки, които има страст към моторите.

                    http://moto-akademia.com/

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X