Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български джип "Преслав"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от stojan_defender-a
    На мен лично машината ми допада само не знам какво се случва с центъра на тежестта
    от основните предимства на тоя материал е лекотата, и с тия камионски мостове и гуми, едва ли има проблем с ц-ра на тежестта

    основния проблем, е че са направили 1 бр. от тоя преслав и никога няма да повторят

    дизайна сигурно е италиански, но предполагам е правен към 1980г... То и Фиат Ритмо 1 е с италиански дизайн
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      Нема ядове. Аз ще ти кажа на кого да дадеш парите, квото кажеш, това ще ти направят. За да се възстанови производството трябват нещо към 300 000 долара. Понеже добрите и умни разбирачи на бизнесот от мериканско, както са купили завода, така най-напред са счупили оборудването за кабините. Понеже на 500 декара бурени няма къде да го държат сигурно ...

      Коментар


      • #18
        Е аз доста често виждах това купе нахлузено на рама от УАЗ, май не е само една бройка...или си има по-малко братче...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          купета като на снимката има... за "преслав"-а става въпрос /шасито/
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            Ми хвани го и го питай кой е какъв е де ...
            Само да не се окаже че съм аз, щото ще трябва да си пускам болнични, вие сте злодеи и ще ме напиете(((

            Коментар


            • #21
              Твоето зелен металик ли е?
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                Лелеее ... Металик! Ти сеа кво, освен да ме напиеш искаш и да почерпя ли?))
                Синьо-зелено е. Със сиви вежди. Ама е издрано отсекъде, от нахални голфаджийчета и дървета.

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от Стефан
                  Лелеее ... Металик! Ти сеа кво, освен да ме напиеш искаш и да почерпя ли?))
                  Синьо-зелено е. Със сиви вежди. Ама е издрано отсекъде, от нахални голфаджийчета и дървета.
                  Стефане, ти май имаш алергия към голфаджийчетата Слава богу, че съм с форд и нивгаш не съм помирисвал WV

                  Наздраве!

                  Коментар


                  • #24
                    Че те голфаджийчетата много рядко карат голфове ... По-често напоследък - камиони и маршрутки(((
                    Това не е марка кола бе, това е психиатрична диагноза. Голфаджийчето. А Голфа ди е съвсем нормална кола, правилна даже.

                    Коментар


                    • #25
                      Вы мне лучше скажите, братушки, что за шасси использует ваш завод "Арсенал" вот для этой штуки? Я уже просто мозг сломал...



                      http://www.arsenal-bg.com/defense_police/ninja3.htm
                      Андрей Судьбин ("Кирасир"), журнал Off Road DRIVE

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                        Първоначално публикуван от stojan_defender-a
                        На мен лично машината ми допада само не знам какво се случва с центъра на тежестта
                        от основните предимства на тоя материал е лекотата, и с тия камионски мостове и гуми, едва ли има проблем с ц-ра на тежестта

                        основния проблем, е че са направили 1 бр. от тоя преслав и никога няма да повторят

                        дизайна сигурно е италиански, но предполагам е правен към 1980г... То и Фиат Ритмо 1 е с италиански дизайн
                        Бройкити мисля че са две и се продават
                        Двигателя е ПЕРКИНС
                        Раздатка и кардани ГАЗ66
                        Купето не ща да го коментирам
                        Качването става доста трудно Висок е!
                        Има и навесна система защото някой мозък го е
                        проектирал и за трактор
                        Не мога да се сетя за мостовете но мисля че и те бяха от ГАЗ 66
                        Едната бройка като че имаше и лебедка

                        .......на времето имаше ТНТМ
                        Ще проверя в ТИАТ Шумен дали няма нещо конкретно за испитанията му

                        Коментар


                        • #27
                          Это, чтоль:
                          http://www.arsenal-bg.com/defense_police/ninja3.htm

                          А кто сказал что оно выпускается? Вижу любительский фотожоп. В частях не вижу. На выставках даже не вижу ...
                          Этого тоже не вижу:
                          http://www.arsenal-bg.com/defense_police/ninja3.htm

                          Мою Багиру тоже должны были выпускать. На базовом заводе Бета, г. Червен бряг, где до 85-ого выпускали 1 800 самоходок в год, к 90-ом - уже 2 100. В год. Ядерные БК - в другом месте. После этого и до прошлого года в номенклатуре были только два вида инвалидных колясок, один вид садовной (с одним колесом), два вида лопат. Потом совсем разобрали. И была такая же уродливая картинка. Типа рекламы. Забей, не будет у нас автопрома. По меньшей меры - некому его сотворить. Бал правят слизняки.

                          Коментар


                          • #28
                            Хммм...крепко но метко...в самую точку...
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #29
                              малко съм позакъснял с обсъждането на темата но нищо. Тези мостове са от авиа 4х4, или българската сглобка авиа-преслав ( едни такива малки автобусчета с 2 двигателни моста - страхотни машини ). Наистина имаше и по малък вариант с нормални 29" гуми или по скоро това е по голям вариант на багирата

                              Коментар


                              • #30
                                я кажете от къде мога да си намеря такова купе че имам два такива дифа,раздатка,кормилна кутия,шаси е малко ще го накъся,остава да събера и един двигател перкинс,имам няколко такива разглобени,и като се заниился само скоростна кутия и купе нямям
                                "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X