Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Луфт между раздатката и задния кардан на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Луфт между раздатката и задния кардан на Витара

    Лагера е с нестандартна дължина 30мм, събират се два стандартни на 20мм . За да го смениш трябва да разглобиш раздатката и да направиш дорник за избиването му .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #17
      От: Луфт между раздатката и задния кардан на Витара

      А дали ще има място за двата, които общо са по-широки? Между другото намерих при приятел скоростна и раздатка комплект от блъсната grand vitara на много малко километри със същия мотор като моя на vitara - 92г 1,6 16v. Въпросът ми е имали взаимозаменяемост между двете? Като начало разбрах че е съединителя е хидравличен... Благодаря за отговора ви предварително!

      Коментар


      • #18
        От: Луфт между раздатката и задния кардан на Витара

        Написано е горе .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • #19
          От: Луфт между раздатката и задния кардан на Витара

          @цветков - има ли развите по темата?

          Коментар


          • #20
            От: Луфт между раздатката и задния кардан на Витара

            Тук му било мястото да питам за моят проблем,макар че писав темата КАКво направих днес за любимата... При мен се случи следното счупи се щангата която ограничава задния мост напред и назад, от заварената за шасито тръба, и се е измъкнал кардана.сега процедурата по заварките ми е ясна, остава да видим с кардана какво ще се прави.Отдолу се гледа как се е измъкнал и седи един лъскав накрайник не прилича на повреден но да се измъкне нещо е счупено.Някакво обеснение, азси мисля че някаква капачка там на раздатката но следващите дни ако не е дъждовно ще се оглежда.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X