Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от julio Преглед на мнение
    Ако говориш за кръгчето което е като барабанче това е насочена антена през която минава целия трансвер на данните
    На мен ми мяза на инфраред прожектор.
    Biagini Passo Powered By VW Syncro

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от vamfan Преглед на мнение
      Малко да поясня, трафик камерите освен да броят колите , вършат и друга работа. Има софтуер, който опознава къде е номера на колата и го записва в таблица с времето на минаване от това място. Тази таблица помага да се издирват крадени или обявени по друго причина за издирване МПС-та. Освен това има доста селца, в който се влиза само по един път и се излиза пак по един път, ако стане някакво престъпление или друго произшествие, веднага може да се види дали са влизали чужди коли, освен обичайните за селото и да се търсят те за справка. Това е по програмата за справяне с престъпността в малките села на министерството. Над 90% от тези камери в Пловдивска област се прекарват през този софтуер. Виждал съм на живо за какво става въпрос, не питайте къде и как.
      Най-накрая си признаха че софтуера за следене и записване на номерата на колите не могат да го настроят. Ама трябваше да изчезне директор на данс , че да се види колко са зле служителите.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
        Две нови камери на входа на Свищов от Плевен. Мястото го има във всички бази, но е отбелязано като полицейски пост.
        Едната има малко странен дизайн. Някой знае ли какъв тип камера е това?
        Трафик-камера трябва да е (наблюдение).
        "Барабанчето" е инфрачервеното осветление за тъмното. Едва ли е антена, защото предната част отразява като стъклена (плексигласова), а това на антената изобщо не е необходимо. Може лесно да се провери, като снимате (или дори само насочите) с цифров апарат (телефон) на тъмно.
        Има хора, които в тъмното също виждат слаба червеникава светлина. Не съм сигурен дали е дефект в зрението, но определено някои го виждат, а някои - не. Аз, например, съм с -3.5 диоптъра и виждам тези "фенери" в тъмното. Колегата ми е с нормално зрение, но не забелязва подобно светене.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от engineer Преглед на мнение
          Трафик-камера трябва да е (наблюдение).
          "Барабанчето" е инфрачервеното осветление за тъмното. Едва ли е антена, защото предната част отразява като стъклена (плексигласова), а това на антената изобщо не е необходимо. Може лесно да се провери, като снимате (или дори само насочите) с цифров апарат (телефон) на тъмно.
          Има хора, които в тъмното също виждат слаба червеникава светлина. Не съм сигурен дали е дефект в зрението, но определено някои го виждат, а някои - не. Аз, например, съм с -3.5 диоптъра и виждам тези "фенери" в тъмното. Колегата ми е с нормално зрение, но не забелязва подобно светене.
          Всеки мисля вижда червен цвят на самите диоди когато са пуснати, но самия сноп/лъч едва ли...
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            http://paralax.org/garmin/ На това 76 няма ли да има някой знае ли ?

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от drakon27 Преглед на мнение
              http://paralax.org/garmin/ На това 76 няма ли да има някой знае ли ?
              +1
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от drakon27 Преглед на мнение
                http://paralax.org/garmin/ На това 76 няма ли да има някой знае ли ?
                И аз това се чудя!!!!!!

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                  Всеки мисля вижда червен цвят на самите диоди когато са пуснати, но самия сноп/лъч едва ли...
                  Не е сноп, а по-скоро като зачервен котлон в тъмното (е, разбира се не е толкова ярко). Но пътувайки заедно с колегата ми, той не виждаше тези в Челопеч.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от drakon27 Преглед на мнение
                    http://paralax.org/garmin/ На това 76 няма ли да има някой знае ли ?
                    Ето линк на 4shared.com за сваляне на текущата версия 075 за NDrive (ще го ъпдейтна като излезе 076 ): http://www.4shared.com/zip/3eUdRcMCb..._Examples.html

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Чакаме камерите за Гармин!!!

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Ще, скоро.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Трафик-камера в с. Труд, Пловдив
                          N 42 13.819
                          E 24 43.473

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            42.23060 24.72445
                            (коригирани координати)

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Някой знае ли къде изчезна форума на Гармин?
                              Весели празници!
                              SpeedCams за iGo, Garmin, sources: http://speedcams.biz.ht

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от hvdragon Преглед на мнение
                                Някой знае ли къде изчезна форума на Гармин?
                                Весели празници!
                                И аз се опитвам да разбера. Благодарности за честите ъпдейти за Гармин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X