Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
    ..........149-23.29652;42.69087;50;София, бул Иван Гешов посока бул К Величков
    На това място не съм виждал засада от години, обаче има ли кой да го потвърди?.......
    Живея наблизо, зареждам на OMV. Там полиция съм виждал един път.
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      http://paralax.org/garmin/KIRILICA.php

      Тук не ми излизат файловете за сваляне ?

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        На предната страница ( или по предната) само за това е писано.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...33#post1616433

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Предлагам да бъдат премахнати точки:
          • 792-засада 50км/ч с. Бяла река, път "Е80"
          • 093- засада 50км/ч Е80 с.Върбица
          повече от 2г. не съм срещал засади на тези места.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            КАТ София най-после отваря (видео) очи

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Предлагам да отпадне засада 661 50км ст.загора ул армейска, на нейно място може би преди година и повече, направиха пешеходна пътека тип "спяш полицай".
              Доброто не струва скъпо, но много се цени !

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от enevi Преглед на мнение
                Предлагам да отпадне засада 661 50км ст.загора ул армейска, на нейно място може би преди година и повече, направиха пешеходна пътека тип "спяш полицай".
                Аз потвърждавам това.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Дали ще доживеем да станем както в истинските държави?!...
                  Сменят полицаите с камери.
                  А колегите от Враца могат ли да дадат информация за това:
                  Цветан Цветанов вчера откри първата в България система за видеонаблюдение във Враца. Камерите са поставени на основните булеварди в града и на входно-изходните магистрали на Враца, както и на площадите „Христо Ботев” и „Македония”.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                    ...А колегите от Враца могат ли да дадат информация за това:
                    Цветан Цветанов вчера откри първата в България система за видеонаблюдение във Враца. Камерите са поставени на основните булеварди в града и на входно-изходните магистрали на Враца, както и на площадите „Христо Ботев” и „Македония”.
                    Не съм от Враца, но мога да кажа - всичките тези камери нямат никакво отношение към тази тема. Те не са с радар и не следят скорост, а само наблюдават - дали няма да мине някоя обявена кола (или физиономия) за издирване, дали няма задръстване, ПТП, и т.н. ...

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Мога да кажа че във Враца са сложили камери на изходите за Козлодуй , малко преди ученическият комплекс и на изхода за София веднага след Технополис на стълбовете за тролея , камери са но не знам дали са само за наблюдение или и за скорост , не са в кутий като другите , ако разбера ще кажа какви са , за сега като минавам покрай тях си намалям скорост за всеки случай >

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        На входа на Девин от Пампорово/Кричим има 2 камери - на мен ми изглеждат наблюдателни, ама като не им разбирам твърде....
                        На изхода/входа на София за/от Пловдив точно пред караулката на КАТ също има 4 камери - точно такива каквито сложиха и пред караулката на входа на София, но от Варна/Плевен. Там всеки кара внимателно, защото си е обозначено като засада, но не е лошо да се знае.
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Здравейте,аз съм от Враца и искам да споделя нещо за новите камери.Това,че камерите са само за наблюдение въобще не е вярно.За наблюдение е само камерата на следствената сужба иначе казано "Суми".Останалите камери могат да правят каквото си искат с тях,имат софтуер за снимки и за клипчета,всичко зависи от управляващия ги "чичко полицай"в момента.Камерите са доста добри и са с 25 оптичен зуум.Ако се питате откъде имам информация ще ви кажа,работя във фирмата,която е осигурила оптичната връзка до МВР за тях.Така,че моето мнение е да се вкарат във файла като камери за скорост.
                          Това са координатите им:
                          1 - на входа на Враца откъм Мездра,срещу Технополис:N 43#11'11.2" E 023#34'57.1" ограничението там е 50 км/ч.
                          2 - на изхода на Враца за Оряхово:N 43#13'48.9" E 023#33'45.8" ограничението там е 90 км/ч.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от nikal Преглед на мнение
                            Здравейте,аз съм от Враца и искам да споделя нещо за новите камери.Това,че камерите са само за наблюдение въобще не е вярно.За наблюдение е само камерата на следствената сужба иначе казано "Суми".Останалите камери могат да правят каквото си искат с тях,имат софтуер за снимки и за клипчета,всичко зависи от управляващия ги "чичко полицай"в момента.Камерите са доста добри и са с 25 оптичен зуум.Ако се питате откъде имам информация ще ви кажа,работя във фирмата,която е осигурила оптичната връзка до МВР за тях.Така,че моето мнение е да се вкарат във файла като камери за скорост. Това са координатите им: 1 - на входа на Враца откъм Мездра,срещу Технополис:N 43#11'11.2" E 023#34'57.1" ограничението там е 50 км/ч. 2 - на изхода на Враца за Оряхово:N 43#13'48.9" E 023#33'45.8" ограничението там е 90 км/ч.
                            Аз съм от Варна - градът на камерите. Такива камери има от доста време(около 2 години) на входно-изходните артерии на града. До сега няма човек, който да е бил глобен за скорост от тях. Използват се само за наблюдение,проследяване, преброяване. Ако някой ми покаже снимка(фиш) от тези камери ще го почерпя. Аз лично минавам с около 100 км/ч редовно през тази на изхода за София(тя си е на магистралата, не съм изрод). Чух слухове за софт, който заснима и обработва рег.табели на преминаващите коли - не знам вярно ли е. Мерси за камерите и карайте внимателно! От Враца имам ужасни спомени...
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Тези камери които са на главни артерии и наблюдават трафика, без софтуер за разчитане на номера са безмислени. Такъв тип софтуер съм виждал за сефте преди повече от 7-8 години. Следователно сега ще е на много добро ниво и ниска стойност, няма начин да са без него.
                              Biagini Passo Powered By VW Syncro

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                                Аз съм от Варна - градът на камерите. Аз лично минавам с около 100 км/ч редовно през тази на изхода за София(тя си е на магистралата, не съм изрод). ..
                                Gadev - изявленията тук четат ли се от КАТ и могат ли да се използват срещу нас??? Там където е тази камера не беше ли 90?
                                Между другото, ако може някъде на видно място, например в темата Спиид камери България последна версия да се представят със снимки и описание видовете камери и да се обясни какво вършат. Аз знам 3 вида - сейфти, спиид и инфраред... То сигурно е писано, но темите са вече толкова големи, че търсенето си е направо геройство... Това го пиша с идеята като пращаме данни да знаем какъв тип камера сме видели и да няма после вечния спор - спиид или сейфти или....
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X