Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    последната версия (029) на спийд камерите.
    Прикачени файлове
    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от Леонартис Преглед на мнение
      За събирането на информацията и КАТ - авторите на картите на Полша, които са включили радарите и камерите пишат, че данните са предоставени от Главната комендатура на полицията. Мисля, че и при нас информацията за камерите е явна и не би трябвало да е пречка нейното получаване.
      А за кирилицата - странна работа - когато направо копирам файла в POI директорията - кирилицата се чете. Когато кача точките с POI-loader , кирилицата отива по дяволите. Лошото е обаче, че с директно копиране качвам само една група точки. А с loadera сега имам качени на карта примерно плажове, хотели, камери, места с полицаи, магазини, публични домове, опасни наклони и прочие. Има ли начин с директно копиране да съчетавам няколко групи?
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18897
      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

      Коментар


      • До: Спид камери

        Първоначално публикуван от Леонартис Преглед на мнение
        места с полицаи, публични домове, опасни наклони
        Колега, първите две водят до третото....
        умната, ей..

        сори за оффа...

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
          последната версия (029) на спийд камерите.
          Дали няма възможност да се пусне и версия на латиница????
          Понеже в този формат при мен излизат само маймуници (Аз съм с Нуви 660) което не позволява да се кирилизира над версия 3.90... А пс нея не може да ползвам пък Гърция и т.н....
          Аз си поиграх да оправя всичко от български на латиница,но пък тогава ми изчезват опциите за отделните ограничения на скоростта - 120 км, 50 км и т.н.
          Та- молбатра ми е - да се пусне по възможност и вариант с латиница!!
          Благодаря !!
          Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

          Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

          Коментар


          • До: Спид камери

            Вчера бях във Варна и засякох с радар детектора че на всяко кръстовище със камери ми засича Ku банда. Искам да попитам това радари които засичат скоростта ли са или просто е някакво излъчване от антените за връзка?

            Коментар


            • До: Спид камери

              много е възможно да е от системата, която засича преминаването на червен светофар. към всяка лента има насочени детектори, които са свързани със светофара и автоматично правят снимка при пресичане на червено - това е инфото,която аз имам. това "засичане" вероятно задейства твоя антирадар. моя антирадар, явно по-стара версия, не сработва. до сега не съм чул някой да е получил призовка във Варна за превишена скорост засечена с камера по кръстовищата. разпитвам редовно бакшишите. всички случаи са за тел, колан, паркиране, джигитско каране...
              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

              Коментар


              • До: Спид камери

                gadev,
                Много те моля да погледнеш личните си съобщения!!!
                Свързано е с тази тема, но не касае горния пост!!
                Благодаря ти!

                Кихи
                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                Коментар


                • До: Спид камери

                  новия файл (030) в gpi вариант
                  Прикачени файлове
                  последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от shupiluliluma Преглед на мнение
                    Да ама става само един файл и върви се оправяй кое е за 50 км кое за 130. Както и да е. Написах програмка която конвертира автоматично текстовия файл във 5 gpx файла (по един за всяка скорост). Ако има интерес мога да я кача.
                    Ето един с интерес в тази област!!!

                    Ако имаш възможност - качи я някъде!!!
                    Всъщност на мен ми трябва вариант да обърна българския в латиница, без да губя опциите за запазване на инфото за скорост и предупреждения за всяка отделна скорост!!!

                    Ха дано!!!
                    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                      Ето един с интерес в тази област!!!

                      Ако имаш възможност - качи я някъде!!!
                      Всъщност на мен ми трябва вариант да обърна българския в латиница, без да губя опциите за запазване на инфото за скорост и предупреждения за всяка отделна скорост!!!

                      Ха дано!!!
                      Наметрих къде си я качил преди това!!!

                      Извинявай - и Благодаря!!!
                      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        за всички,които имат проблеми с кирилицата - пробеайте този файл и се обадете за резултати
                        Прикачени файлове
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                          за всички,които имат проблеми с кирилицата - пробеайте този файл и се обадете за резултати
                          И от мен един файл на латиница!!
                          Мисля, че работи - благодарение на съветите и акъл даден от gadev!!!

                          Опитах се да направя всяка скорост със символ - показващ нейното ограничение!
                          При 50 км - ще излиза картинка за 50 км, при 130 км - ще излиза картинка за 130 км...
                          Прикачени файлове
                          Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                          Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Файла на kihi работи добре,не е на маймуница вече. Благодаря.

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                              И от мен един файл на латиница!!
                              Мисля, че работи - благодарение на съветите и акъл даден от gadev!!!

                              Всяка скорост е със собствен символ - показващ нейното ограничение!
                              При 50 км - ще излиза картинка за 50 км, при 130 км - ще излиза картинка за 130 км...
                              След експериментиране тази сутрин на живо - ПУСКАМ новия (според мен - по-добър вариант) на версия 030 - BG Radari 030 - на Латиница (за да може да се ползва от всикчи модели Гармин - и тези, които нямат кирилизация)..
                              Прикачени файлове
                              Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                              Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                супер е

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X