Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от LRoad Преглед на мнение
    Garmin Mobile XT и Garmin Mobile PC не поддържат тази опция, а предупреждават само със звуков сигнал.
    Колега сугурен ли си че предупреждението за камери работи при теб (не говоря за red lights и police засади там всичко е ОК). При мен Garmin Mobile XT за симбиан 5.00.50 за камерите не предупреждава, пробвал съм (Nokia: N97, 5800, 5730, E51).
    Най-странното е че при Garmin Mobile XT за Windows Mobile и Garmin Mobile PC предупреждението за камери работи ОК.
    Поздрав!
    РАБОТИ ПЕРФЕКТНО. И ЕДИН КИЛОМЕТЪР ДА СИ НАД ОГРАНИЧЕНИЕТО СЕ СКЪСВА ТИТКА,ЗАЩОТО СЪМ ГО НАПРАВИЛ НА ПРОДЪЛЖИТЕЛЕН ТОН . ТОКУ ЩО ХОДИХ ДО ХИСАР И БЯХ ПУСНАЛ И ДВЕТЕ НАВИГАЦИИ НА ТЕЛЕФОНА НОКИЯ Е-52 С GARMIN MOBILE XT И GARMUN NUWI 255W ЗА ДА ВИДЯ КАК СЕ СПРАВЯТ ЕДНАТА НА ТЕЛЕФОНА ТИТКАШЕ,А NUWITO ГОВОРЕШЕ. ПОНЕ ПРИ МЕН.

    Коментар


    • До: Спийд камери България (в разработка)

      да уточним... какво говореше нувито? "камера 90км" или "засада 90км". Защото при нас проблема е само със сийд камерите.
      Последно редактирано от kirilmanika; 04-12-09, 22:45.

      Коментар


      • До: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
        да уточним... какво говореше нувито? "камера 90км" или "засада 90км". Защото при нас проблема е само със сийд камерите.
        ПОЛИЦИЯ 50 КМ/ЧАС ТОВА ГОВОРИ НУВИТО

        Коментар


        • До: Спийд камери България (в разработка)

          Ок, не може ли някой да прати едно запитване до Garmin относно проблема със спийд-камерите и Garmin Mobile XT?

          Коментар


          • До: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от marinkey Преглед на мнение
            РАБОТИ ПЕРФЕКТНО. И ЕДИН КИЛОМЕТЪР ДА СИ НАД ОГРАНИЧЕНИЕТО СЕ СКЪСВА ТИТКА,ЗАЩОТО СЪМ ГО НАПРАВИЛ НА ПРОДЪЛЖИТЕЛЕН ТОН . ТОКУ ЩО ХОДИХ ДО ХИСАР И БЯХ ПУСНАЛ И ДВЕТЕ НАВИГАЦИИ НА ТЕЛЕФОНА НОКИЯ Е-52 С GARMIN MOBILE XT И GARMUN NUWI 255W ЗА ДА ВИДЯ КАК СЕ СПРАВЯТ ЕДНАТА НА ТЕЛЕФОНА ТИТКАШЕ,А NUWITO ГОВОРЕШЕ. ПОНЕ ПРИ МЕН.
            ПОЛИЦИЯ 50 КМ/ЧАС ТОВА ГОВОРИ НУВИТО
            Колега би ли дал ако не те затруднявам много номерата на камерите за които при теб Garmin Mobile XT- симбиан e предупреждавал нормално или поне начална и крайна точка на маршрута (за да пусна симулация).
            Аз също ползвам главно 255W и за камера предупреждава "камера XX км/ч".
            Могат ли и други колеги да потвърдят, че Garmin Mobile XT- симбиан предупреждава нормално за камери (не става въпрос за засада или redlihgt, а за камерите).
            Поздрав!

            Коментар


            • До: Спийд камери България (в разработка)

              Дали не е възможно и bg speedcams да се изведат като отделна икона в менюто,така,както това е сторено с ''Volvo dealers''.Вж.#92 от тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=12888&page=5
              Ефектът ще е козметичен,но защо не.
              --------------------------------------

              Коментар


              • До: Спийд камери България (в разработка)

                Здравеите при мен това с иконите на Волво стана и изляза като отделна икона в менюто и ще е много хубаво според мен ако се направи и така с БГ спиидкамерите.
                поздрави за добрата работа

                Коментар


                • До: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  новата 054 версия.
                  Коя е причината да ми иска непрекъснато регистрация (при положение, че съм влязал с user и password) при изтеглянето на първия файл? Втория файл, както и версия 53.5 ги тегля без проблем.

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България (в разработка)

                    Колега gadev,
                    благодарности и от мен за труда който влагаш. Вив версия 54 точки 1006-гр Хасково, 1006-Хасково, Съединение -Раковски и 456-red light Хасково се дублират това е една и съща точка. Това са камераи поставени на колоните на светофра и следят за преминаване на червено. Предлагам в следващата версия да остане само 456-red light Хасково.

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                      Колега gadev,
                      благодарности и от мен за труда който влагаш. Вив версия 54 точки 1006-гр Хасково, 1006-Хасково, Съединение -Раковски и 456-red light Хасково се дублират това е една и съща точка. Това са камераи поставени на колоните на светофра и следят за преминаване на червено. Предлагам в следващата версия да остане само 456-red light Хасково.
                      ok.мерси

                      Коя е причината да ми иска непрекъснато регистрация (при положение, че съм влязал с user и password) при изтеглянето на първия файл? Втория файл, както и версия 53.5 ги тегля без проблем.
                      не разбирам. от къде теглиш, че иска парола. пробвай от http://paralax.org/garmin/
                      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                        ok.мерси



                        не разбирам. от къде теглиш, че иска парола. пробвай от http://paralax.org/garmin/
                        Благодаря ти gadev. От тук всичко е наред, ама кой да каже

                        Добре че си ти, и че пишеш бавно, защото напоследък чета трудно

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България (в разработка)

                          аз да попитам, как ще се справим с сините зони в софия. Извинявам се за офтопика .... но трябва и тях да отбелейим по някой си начин ... ако отва стане ще е супер

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България (в разработка)

                            Ето и още една стацинарна камера от кръговото на Магистралата, на влизане в Стара Загора камерата се намира точно до един Автосалон от ляво на пътя.

                            N42.35653 E25.65689 Ограничение 50км/ч

                            Знака за ограничението е непосредствено преди камерата.

                            П.П. Не знам дали се повтарям, защтото на отиване не ми изпищя, че е има.
                            Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
                            http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от {Rammstein} Преглед на мнение
                              Ето и още една стацинарна камера от кръговото на Магистралата, на влизане в Стара Загора камерата се намира точно до един Автосалон от ляво на пътя.

                              N42.35653 E25.65689 Ограничение 50км/ч

                              Знака за ограничението е непосредствено преди камерата.

                              П.П. Не знам дали се повтарям, защтото на отиване не ми изпищя, че е има.
                              тази камера я има в базата. какъв уред използваш, нуви или друг?..
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България (в разработка)

                                Има ли някаква разлика в кодирането на gpi файловете 53.5 и 54? Като кача първия всичко си е на кирилица. Като го заменя с втория започват да излизат въпросителни.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X