Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от tigertron Преглед на мнение
    Тази ли е:
    23.317586,42.705407,1,50,0,0//София, камера на кръстовището на Сливница и Христо Ботев
    има я.
    Мерси, интересно защо не ме предупреждава, а и не я намерих после като я търсих. Явно не съм гледал добре. Ще си компилирам версията на ново.
    [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
      Да в папка speedcam качвам директно файла .kml.

      Не мисля че е въпрос на обработка защото и аз сега намерих файл за конверт и качвам версия 63 , но ми излизат само спийд камерите без засадите. Много странно.
      Ами провери дали при конвертирането не си задал настройки да се конвертират само спийд камерите. Тоест всеки тип точка (засада, камера, камера в светофар и т.н.) си има определен номер (1,2,5), който се използва от навигационната програма за предупреждението. Следователно и при направата (или конвертирането) на предупредителния файл, той се прави по определен стандарт, за да се чете от програмата. Та или не се конвертират всички точки или програмата те предупреждава само за спийд камери. Пробвай да направиш всички точки като спийд камери и провери дали ще те предупреждава за всичките точки. Ако е така, то е настройка в програмата.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        emil5rov , в директорията на POILoader-а сложи файла sox.exe. Без него не ти компилира гласовете най-вероятно.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
          emil5rov , в директорията на POILoader-а сложи файла sox.exe. Без него не ти компилира гласовете най-вероятно.
          Пробвах, Не става !!!

          Моля, колегата Гадев, ако има време да разясни, с най-новия LOADER http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=927 и SOX файла, как става заварката shock:
          ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Преди да напиша поста си, го пробвах с последния POILoader. Без sox.exe наистина стават килобайти. Даже самия POILoader ми казва , че липсва sox.exe и няма да може да конвертира звуковите файлове (или нещо от сорта беше).

            Може проблема да е в Windows-a. Аз съм с XP.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от tigertron Преглед на мнение
              Ами провери дали при конвертирането не си задал настройки да се конвертират само спийд камерите. Тоест всеки тип точка (засада, камера, камера в светофар и т.н.) си има определен номер (1,2,5), който се използва от навигационната програма за предупреждението. Следователно и при направата (или конвертирането) на предупредителния файл, той се прави по определен стандарт, за да се чете от програмата. Та или не се конвертират всички точки или програмата те предупреждава само за спийд камери. Пробвай да направиш всички точки като спийд камери и провери дали ще те предупреждава за всичките точки. Ако е така, то е настройка в програмата.
              Използвам версията на Gadev 063 в която са вкарани всички точки, преработвам я само във версия .kml, но ме предупреждава само за камерите, засадите и червените светофари ги няма. За Ндрайв става въпрос.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от emil5rov Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]311245[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311244[/ATTACH]
                Колеги, трябваше да споделя, че имах същите проблеми с новия POI Loader при последното компилиране и се върнах към по-стара версия. Необяснимо защо последния POI Loader не харесваше някои wav файлове, а сред многото ми опити веднъж отказа всички wav файлове, иначе само тия за 130км/ч

                Първоначално публикуван от emil5rov Преглед на мнение
                Пробвах, Не става !!!

                Моля, колегата Гадев, ако има време да разясни, с най-новия LOADER http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=927 и SOX файла, как става заварката shock:
                не става с новия. Слагайте по-стар
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 003.jpg
Прегледи:1
Размер:212.1 КБ
ID:5261699Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 004.jpg
Прегледи:1
Размер:166.7 КБ
ID:5261700Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 009.jpg
Прегледи:1
Размер:97.2 КБ
ID:5261701
                  Първоначално публикуван от traveler3 Преглед на мнение
                  Още една спийд камера, която видях днес за пръв път. В Старо Оряхово по пътя Варна - Бургас.
                  Координати: N42 59.435 E27 47.683
                  Колеги, внимавайте!
                  42.990902 N 27.794979 E
                  Кутия за камера наистина има. Кутията е празна. Мястото е 100м след бензиностанцията на Лукойл в посока Варна-Бургас, точно до сградата на Горското . Мисля да коригирам последната версия. Ограничението е 50км/ч, защото знак за 40км/ч не видях. Има липсващ знак(последната снимка), който може и да е бил 40км/ч, но сега го няма.
                  Последно редактирано от gadev; 18-03-11, 18:10.
                  последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Може да премахнете ограничението от 80 км/ч на АМ "Тракия" от Пазарджик към Пловдив, малко преди първата отбивка за Пловдив.
                    Прокараха мантинела и в момента ограничението е 130 км/ч. За последните 5-6 минавания от там не съм ги виждал в този участък, ако някой колега ги е мяркал, да каже.
                    Петър Събев

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от BORIME4KA Преглед на мнение
                      Може да премахнете ограничението от 80 км/ч на АМ "Тракия" от Пазарджик към Пловдив, малко преди първата отбивка за Пловдив.
                      Прокараха мантинела и в момента ограничението е 130 км/ч. За последните 5-6 минавания от там не съм ги виждал в този участък, ако някой колега ги е мяркал, да каже.
                      махнато е
                      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        предлагам:
                        344-КАМЕРА Волуяк, 2те посоки
                        N42.77546 E23.25133

                        да бъде премахната. Вече я няма, ако не е била частна.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Имам една "тъпа" молба, към колегата Гадев!
                          Търся цял ден по-стар POI LOADER, различен от версия 2.6.1 /най-новия, който нещо куца/. В Замунда и Арена -- нищо !?!
                          А GOOGLE -> върти-суче, все към 2.6.1 препраща !!! Откачих !
                          Та, маже ли някой работещ .
                          ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Стари да искаш: в прикачените файлове.

                            П.П. Тук има и по-стар:
                            http://offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=27427
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от milstan; 19-03-11, 20:18.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Пак да питам, някой има ли представа защо на Ндрайв ме предупреждава само за спиид камерите, а за засадите и светофарите не.
                              Единствено преработвам файла да е в разширение .kml , като отворя в Гоогле всичко излиза и камери и засади , но уреда ме предупреждава само за камери.

                              Как разпознава уреда, че точно тези файлове са камери, има ли някаква разлика при засадите(при направата им)?

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                                Стари да искаш: в прикачените файлове.

                                П.П. Тук има и по-стар:
                                http://offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=27427

                                Хиляди благодарности
                                ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X