Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект Г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Проект Г

    Турих новия радиатор...но за съжаление сега пак минах на електрически перки, което не ме кефи особено. Ного е дебела пущината и не остана място.... за да мина пак на механика трее да местя двигателя още назад...да му преработвам картера и т.н......писна ми леко.

    Некой иска ли го тоя, кютук...да ме отърве

    Коментар


    • #92
      До: Проект Г

      Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
      Още повече радиатори....


      тоа път избухнах и си купих ГАЗ-ков радиатор...меден 6.5 литра вода...за сравнение от БМВ-то 525ТДС, който е бая радиатор, 2.5 литра.


      ...това лето ше си праа парно на село....и при наличието на толко авто радиатори...не се чуда изобщо кви ше са отоплителните тела...
      ...така или иначе си събрал доста радиатори, няма ли вариант да сложиш два по-тънки скачени един зад друг и между тях да остане малко въздух...
      I want out !!!

      Коментар


      • #93
        До: Проект Г

        Днес беше 15 градуса и го покарах....добре го дава, ма трее пак игра с термо-ключовете.
        Много клати температурата...има ключ на термостата който включва на 95о или след средата на скалата, после изключва реално като свали 20о от температурата или около 70о....това целото за около минута. Много е, трее да си направим електронен датчики да си го регулирам 90-80.

        За около 10 минути обаче загрева...ебати котела е тоя двигател...ГАЗ-ков радиатор, 7 литра вода само в него, 2 изпарителя и все едно нема проблем...мога да отоплявам жилищен блок.

        Другия яд е че му турих 2 изпарителя и 8мм тръба и не стига газта...бах го...ако подаваш бавно се форсира...рязко на около 3500 забива.об/мин

        -имали некви високодебитни клапани или да го разпробивам?
        -още повече изпарители????
        -съчмата вънка от сондата???

        ....кирка в блока или тортил???

        Коментар


        • #94
          До: Проект Г

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Най-бавните са 37/7=5,23.......
          Цъ.

          Т'ва са мойте. 37/6 = 1:6.16


          6-степенната кутия на Мерцедес е 1:1 на 5та.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • #95
            До: Проект Г

            http://forum.offroad-bulgaria.com/pi...ictureid=30511

            Тиа дни покарах...с чисто новите, петнайсти поред перки от Рено Лагуна. Горе доло е добре държи около 80-85 градуса, ако са пуснати на бавна степен перките...до бързата редко стига.

            Лошо, че ме гепиха на околовръстното...препасан с колан, с 50км/ч, на фарове, винетки номера, секво....минах тихо покрай патрулките, но гадтта се чува от далеко. Бях настигнат и спрян, като предния капак бе отворен веднага. Единия катаджия замалко да си глътне дъвката....Кво си напраил бе, момче? ....последва проверки, издирвания на номера на двигатели, показване на договори за закупуване и т.н. Пичовете разбрани та ме пуснаха.

            А това на снимката мое ли да се намери (дето Вальо друкмана се чудеше за кво е)

            Напраих неколко старта по светофари с БМВ-ца и ме е страх че ше си откърта раздатката....та не е лошо да се снабдя с тая посилка!

            Коментар


            • #96
              От: До: Проект Г

              Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
              .....Идеята е двигател от Ауди 100/А6 2.5ТДИ 5-цилиндров с кутия 6-степенна от Куатро.......двигателя е много здрав и със стоковата турбина и дюзи достига около 180кс и 400Нм...а пък скоростната кутия и съединител държат около 500Нм. ....
              250ТД на МБ е 150коня сток. Ти беше написал " 3" аспух+ ремап=180коня" за тоя мотор. Скорости 722.6 до 580 нютона се намират.
              Електрониката я преборих вече.
              С-класа 97г. се намира цяла за 3500-4000лв. Продаваш лайсните, ламперията, вратите, капаците, дисковете и джантите на "кой колко даде" и ти излиза 2500лв. мотор и скорости комплект с всичко останало.

              Онова приспособление крепи раздатката само надлъжно. На старта усилието е на усукване. Ако ти е интересно мога да го разчертая. От две ламаринки и тръбе е направено.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #97
                От: Проект Г

                Някой да има в повече радиаторче за парното? Моето почна да капе и разглобих всичко.

                Коментар


                • #98
                  От: Проект Г

                  207 бусче май са същите...на прилична цена

                  Коментар


                  • #99
                    От: Проект Г

                    Мдаа

                    ..и моя проект продължава

                    -купих си алуминиев рацингов резервар от бегачка некаква, с гъба против разплискване и т.н.
                    -помпи от 600СЕЛ (бензинови)
                    -дюзи от 20ХЕВ или Орел омега/вектра 2.0 16В
                    -датчици за въздух и вода от Фиат браво май
                    -мегаскуирт комп

                    рейки самоделки от неръждавейка...регулатор от Ауди С2...горивните линии са от тефлон с оплетка...иииии така минаваме на безин само....с газта нещо не стана...1.2.3.изпарителя БЛОС-ве и т.н....ного е голем двигателя и не работи коректно.

                    Та тва е .. до седмица ше го палиме...
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Проект Г

                      Бах го, а аз си мисля, че ми е интересен проекта...май само на мен...

                      Коментар


                      • От: До: Проект Г

                        Стига се жалва...не му бил интересен проекта. Интересен е. Давай повече снимки и резултати от тестовете. Набутал си му доста неща обаче, които са под нивото на Г-класата.
                        Как ще се появиш с този ... незнам как да го кажа "не-Г-е" на събора на Г-класите.
                        Как ли?
                        С агне.
                        Приеми го за глоба.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: До: Проект Г

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Стига се жалва...не му бил интересен проекта. Интересен е. Давай повече снимки и резултати от тестовете. Набутал си му доста неща обаче, които са под нивото на Г-класата.
                          Как ще се появиш с този ... незнам как да го кажа "не-Г-е" на събора на Г-класите.
                          Как ли?
                          С агне.
                          Приеми го за глоба.
                          Да не забравите да поканите и мен на събора на Г-тата, моя бус и той в същите заводи е правен
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Проект Г

                            Шъ те поканим, само събор да има, т.е. след като си намеря карбуратор
                            МОЛЯ помгайте
                            Солекс 4а1
                            става и Вебер 38
                            може и друго да става ))

                            Андрейчо ти пък кк реши че не си интересен бе )))
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Проект Г

                              Баси човек не може да се оплаче...веднага бой.

                              Коментар


                              • От: Проект Г

                                Днес бангията запали на бензин. Поне всичките боклуци от моргата работят, и от добре...визирам помпите от S-класа и дюзите от Орел.

                                Трее мапване/настройки/ и да видим къде са тия 300 коня аджеба сега.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X