Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект Г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Проект Г

    Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
    Автомата превключва странно и грубо. Опитах се да регулирам вакум модулатора, ма там нещо не на добре работата...ше трее кат го постегна да го вода на майстор.
    Виж дали имаш добър вакуум до вакуум модулатора. На мене ми се беше извадило маркучето и превключваше със страшен шут, върнах го на място и се успа.
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #32
      До: Проект Г

      Сегаа...още тествам

      ...подкарах температурата и налягането и съм доволен.

      Имам обаче леко неудобство...диференциалите са 5,33:1 (по спомени, или нещо такова), оригиналните от колата са около 2,5-3:1 т.е. на джипа са 2 пъти по-бавни. Без кикдаун тая кола тръгва винаги от 2-ра скорост и въпреки това...
      ...а си дал малкооо повече газ, еле пък в завой, и гумите почват да свират дори на сух асфалт (на мокро явно просто не съм ги чувал). Резултата от около 100 км тестове са видимо износване на задните гуми. Таа работа ич не ми харесва.

      Освен бартер за най-бързите мостове, които се намират

      Сега съм с асфалтови гуми 235/70/16 Бридж...десерт дюелър т.е. добри асфалтови гуми, ако му турим калните ше се трошат мостове май...все пак са на 25 години тиа ръжди.

      Плана е да си изрежа табло на средната конзола, основното ше го махна и сега се опитвам да го подреждам.

      Коментар


      • #33
        До: Проект Г

        Даи снимки или някое клипче,че и ния да видим какво си направил.

        Коментар


        • #34
          До: Проект Г

          ле ле какви хора имало в тази държава!Успех и да качиш снимки ако може.

          Коментар


          • #35
            До: Проект Г

            Това на чертежа е точния размер на централната конзола


            трее да подредим там

            -километраж ф106мм
            -оборотомер ф65мм
            -темп.вода,налягане масло, вотметър - ф 52мм 3 броя
            -лампа масло,ръчна,акум,дълги,мигачи - поне 5
            -часовника - ф65мм
            -парното...лостчетата
            -цк ключета за он/офф газ,смукач,и още некое за разкош
            -бутон за стартера
            -ключ за фаровете

            абе ше стане като комбайн малко


            Друго да питам...некой знае ли размерите на нивов воден радиатор, че тоа ме дразни па и на цена от 90лв за ладовия мое а се опита и с него?
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #36
              До: Проект Г

              Оботомера все още ми показва х2 т.е. 7000об/мин ги немам за нищо. Некой мое ли да ми сготви некъв тригер или делител на 2?

              В таа връзка: В менюъла пишеше че аидъла е на 650об/мин , аз се спуках от реглажи и го докарах до 900об/мин....напрао се депресирах...докато се светнах че оборотомера все още е х2 и съм докарал празен ход да 450об/мин
              Последно редактирано от Andrei; 08-07-09, 21:54.

              Коментар


              • #37
                До: Проект Г

                Може да се направи тригер с интегралната схема 4013. Струва стотинки и би трябвало да тръгне без проблем
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #38
                  До: Проект Г

                  Тиа дни много дъжд, ма имаше и бач. Лошото е че оригиналния радиатор беше леко неукрепен, нещо се размести и се допря да шайбата на коляновия вал , която пък от своя страна сряза радиатора. Стана просто супер. Така и така праех рисърч за радиатори и на първо време спасих нещата с радиатор от нива и казанче от Голф3. Като размер е с около 7 см по къс, и по-тънък 4 с/у 5см т.е. нема да стане, ма за 64лв нов радиатор с капачка се прежалих.

                  Имам драма и датчиците за перките. Има един на термостата оригинален 85/90 градуса и един на изхода на радиатора 87/82 примерно. Ако оставя перкита на термостатния бачка 1 мин и 30 сек, но темп пада доста (според ладовия термометър) Другия датчик се включва 5-10 сек след термостатния, но перките се включват за около 5-10сек. Ше си оставя втория.

                  Снимките ги праих сега, па и не го владея тоа фотоапарат, та утре на светло и по-хубави
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #39
                    До: Проект Г

                    Знам един радиатор за 250 лв. Нов ама трябва да си го мериш сам.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #40
                      До: Проект Г

                      Здравейте!

                      Нещо е малко в случая

                      радиатор, акумулатор и алтернатор

                      Радиатора е ясен и работя по въпроса. Обаче на ход като побачкат перките, омеква акумулатора. Та по спомен генератора ми е около 45А. Некой така да има подръка...примерно от 300Д и нещо по-мощно да ми препоръча...за предпочитане с двойна ремъчна шайба (старата система, не с канален ремък).

                      Друг е въпроса че на празен ход или около 600об/мин, колко зарежда не е истина.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Проект Г

                        Ти ,няма ли да дадеш по читави снимки да видим до каде си я докарал?

                        Коментар


                        • #42
                          До: Проект Г

                          Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                          Ти ,няма ли да дадеш по читави снимки да видим до каде си я докарал?
                          Не може, проекта е секретен
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #43
                            До: Проект Г

                            Утре ше му направа мощна фотосесия.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Проект Г

                              Такаа...днеска погърбих и резултата е

                              -разширителното казанче от Голф е закрепено добре
                              -още свински опашки за радиатора и перките
                              -нова стойка за бобините
                              -напраих си въздушен филтър...от КТМ 530...това се моташе и гаража

                              ше го снимам тиа дни...филтъра стана добре ,ама е не за офф-роуд много ама...

                              Сложих гумите за офф...тиа каймани са нооооооооого тежки,

                              но хубавото че двигателя воооооооооооооооооообще не ги усеща

                              Мооонстер поверрррррр!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Проект Г

                                1. Вездесъщото Голф казанче
                                2. Изпаритела дето ми го продадоха за 300коня....после (след почти година) се светнах , че тва май е само до 200.
                                3. КТМ повер филтър с къстъм еър бокс тип консерва
                                4. Две двойни бобини...Форд
                                5. Самия ЕДИС 8 от неква американска бангия
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X