Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Незнайни машини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Незнайни машини

    Напоследък видях доста интересни машини които са непознати за мене така че някой ако види нещо такова и го снима нека го качи да му се чудиме за какво иде реч, ето и нещо от мене за начало

    това си е вече JSB много си ги тачат в Англия има ги на почти всеки строителен обект и селскостопанска ферма, малко по различно е от познатите ни марки ама си е сериозна гад и надали им отстъпва а най интересното за това че е с лява дирекция всички други бяха с дясна
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

  • #2
    До: Незнайни машини

    интересно за кво се ползва...нещо за превоз сигурно.
    '05 Suzuki RM 250

    Коментар


    • #3
      До: Незнайни машини

      Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
      интересно за кво се ползва...нещо за превоз сигурно.
      Да вози абитуриентки че наближават баловете
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        До: Незнайни машини

        Това пъвото зеленото,не е ли руска машина пак се използва по строежите,виждал сьм такова в едно село до Кнежа,пренасяха си инструменти с него и други строителни материали.
        [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

        Коментар


        • #5
          До: Незнайни машини

          Не е руско ,Хитачи си е имаше и осем колесно и същото такова верижно ама ми падна батерията на телефона и не можах да ги снимам
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: Незнайни машини

            А на зелената машина на снимката се вижда едно червено като бутон,там където стъпва шофьора.Какво е това?
            [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

            Коментар


            • #7
              До: Незнайни машини

              Паци, туй първото малко трудно ще го вдигнеш на задни гуми.... ама второто може да се окаже подходяшо за доста просташки изяви.... НЕ СТАВАТ за смяна на 450-ката
              Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

              Коментар


              • #8
                До: Незнайни машини

                Първоначално публикуван от Адриан Преглед на мнение
                НЕ СТАВАТ за смяна на 450-ката
                айде почна и ти да не раздават някъде по некой лев за агитация, виж там предложи да има и некви залагания а аз срещу некой % може и да помисля ............. за първото
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #9
                  До: Незнайни машини

                  И ся някво гледате абитюрентите на баловете с АТВ-та нз ама ще голямо шоу с каска и костюма

                  Коментар


                  • #10
                    До: Незнайни машини

                    аз на моя бал във велико търново ще сум с атв-то и с костиума надявам се да нямам проблеми с власта

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X