Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за Теракан 2.9 crdi.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Информация за Теракан 2.9 crdi.

    Имам Теракан 2002г. купих го преди една седмица , в тази тема не открих нищо за него.Ще може ли да ми дадете малко инфо за цени:ролки(разбрах , че се сменяла водна помпа-65лв.),ремаци,накладки предни и задни,амортесьори предни и задни(маслени) и филтри. Май стана много , но за сега стига.Предварително ви благодаря.
    "Никога не е късно да постъпиш правилно."

  • #2
    До: Информация за Теракан 2.9 crdi.

    Здрасти, ас съм Жоро и наскоро си взех Теракан 2003г. мен също ме интересува подобна информация и ако междувременно си понатрупал информация и опит, моля сподели. благодаря.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      До: Информация за Теракан 2.9 crdi.

      Здрасти толкова чакане чак не мога да повярвам ,че някой е писал по темата.Ще почна с най важното и то са ролки ремаци , масла и филтри. Отиди направо в някое прдставителство на Хюндай да ти направят всичко излиза с около 500 лева по евтино от колкото да търсиш сам майстори. в сервиза смяна на масла ( двигателно,рездатка и диференциали) всички филтри, ролки и ремъци 1200 лева .друго за сега незнам кажи ти какво те интересува .а да за разхода извън града около 9/100 в града незнам но средния ми идва около 10/100 средно каране нито много бързо нито бавно.Хайде питай . извинявам се ако има правописни грешки.
      "Никога не е късно да постъпиш правилно."

      Коментар


      • #4
        До: Информация за Теракан 2.9 crdi.

        Ооо, много благодаря за информацията, още в четвъртък съм в сервиза. Обаче някъде четох че не е зле да сменя и водна помпа. Когато бях в сервиза да си поръчам нов ключ и малко ме стреснаха защото излезе че този от който купих колата е купил и нова глава ( излишно е да споменавам че това ми го спести при огледа ). Вече седмица карам навъртях около 300 км и няма проблем но сърцето ми е свито, не знам какво мога да очаквам. Всички шумове и звуци са нормали но имам едно наум.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #5
          До: Информация за Теракан 2.9 crdi.

          Аз сменях гарнитура на главата защото ми изхвърляше антифриза. Какво като е сменял главата нали всичко е наред няма страшно наливай нафта и газ. Колкото по вече мислиш толкова по вече се товариш излишно ,аз онзи ден си въобразих че не ми работи турбото ама майсторите казаха че всичко е наред .
          "Никога не е късно да постъпиш правилно."

          Коментар


          • #6
            До: Информация за Теракан 2.9 crdi.

            Благодаря за подкрепата, май си въобразявам, джипката е супер. Сега и търся ролбари, ти имаш ли?
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #7
              До: Информация за Теракан 2.9 crdi.

              Нямам ролбари и степенка и много искам ама оргиналните са много скъпички няма да съм точен за цените но бяха тези преден 800лв,степенки 1000 и заден 650 лв цените са от Хюндай Бургас. Ако разбереш нещо друго свиркай.
              "Никога не е късно да постъпиш правилно."

              Коментар


              • #8
                До: Информация за Теракан 2.9 crdi.

                Здрасти, засега все още се мотая относно ролбари-те, но то е по скоро защото се чудя какъв да бъде. Веднага щом го измисля ще пиша.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X