Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с руски карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с руски карти

    Инсталирах си в мапсорса Roads of Russia 4.03 setup и Ukraina 3.59 от мапсорс като ги избрах да ги прехвърля в Нювито ми 660 ми излизат в лявото поле с ероглифи имената на градовете мислих че само в мапсорс ще е така но уви и в самият ми gps се виждат така и нямам вариант да търся от GPS-ами градове или улици по имена защото нямам българско меню на джипиеса ми. Знае ли някой някъкъв вариант как мога да го оправя тоя проблем?
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Garminn; 01-05-08, 19:17.

  • #2
    До: Проблем с руски карти

    Търси английските версии на картите.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с руски карти

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Търси английските версии на картите.
      Ами ако ги има някой англиските версии на Roads of Russia и Ukraina нека да ги качи някаде или ако някой има линкове да ги постне тук.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с руски карти

        Версия 4.о3 мисля , че я няма на английски. Само 4.02:
        _ttp://rapidshare.com/files/65384777/rr402en.rar.html транслит
        За да работи търсенето се ползва този *reg файл:
        __http://4pda.ru/forum/attach/1135609/rr402_fix.reg
        Всичките ги има и на FTP.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с руски карти

          Ако има някой колега GPS Nuvi който менюто му е на Български ще може ли да изпробва да качи някой от двете карти Roads of Russia 4.03 и Ukraina 3.59 и да пробва дали може да търси на някои от двете карти на кирилица и да опише дали му излизат имената като по горе на снимката на иероглифи в самият gps? Ще съм ви много благодарен!!!

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с руски карти

            Момчета, търсете русифициран софтуер за Нуви. Няма страшно, има и английско меню, обаче има и подръжка на кирилица.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с руски карти

              И двете карти работят на кирилица на Nuvi710. Руснаците казват , че 4.03 била много тежка заради контурите на сградите в нея.
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от milstan; 02-05-08, 09:44.

              Коментар


              • #8
                До: Проблем с руски карти

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                Момчета, търсете русифициран софтуер за Нуви. Няма страшно, има и английско меню, обаче има и подръжка на кирилица.
                Ако имаш такъв , давай го. Аз съм го виждал само да се продава , но няма как да им преведа пари.

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем с руски карти

                  Благодаря на milstan за указаната помощ !!!

                  А ако има наистина вариянт някой да даде линк за Download на такова меню защото то е ясно, че няма да има май никога Българско меню за Nuvi 300,350,610,660

                  Коментар


                  • #10
                    До: Проблем с руски карти

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    И двете карти работят на кирилица на Nuvi710. Руснаците казват , че 4.03 била много тежка заради контурите на сградите в нея.
                    Като ги качва картите от мапсорса излезнаха ли ти и на теб така както на мен в самият мапсорс с иероглифи отляво?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Проблем с руски карти

                      Добре де, момчета, ще го потърся... ама след празници. Дотогава трайте! Или пък що да не потърсете сами по руските форуми?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Проблем с руски карти

                        Само Русия 4.03

                        Коментар


                        • #13
                          До: Проблем с руски карти

                          Не бе, става дума за кирилизилан софтуер за самият GPS. Ако няма кирилизация, тогава излизат маймунки вместо букви.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Проблем с руски карти

                            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                            Добре де, момчета, ще го потърся... ама след празници. Дотогава трайте! Или пък що да не потърсете сами по руските форуми?
                            Колега , никой не те кара да вършиш нещо вместо нас! Аз лично от руските форуми не излизам. Ако го имаш давай го , ако си нямаш и понятие -остани си със здраве.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Проблем с руски карти

                              Няма смисъл да се заяждаш, пък и отгоре на всичко съм руснак!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X