Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервизна информация за Nissan Patrol

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервизна информация за Nissan Patrol

    Съжалявам ако съм объркал раздела но все пак:
    manuale_officina_nissan_patrol_GR_Safari_2800 ~ 44Mb PDF
    и
    Electronic_service_manual_Nissan_Patrol_Y61 -124Mb RAR
    (В архива има autorun CD. Ако не тръгне от harddisk-а ви го изпечете или си го направете на виртуално CD)
    Намерих в нета и доста owner&service manuals но за леки автомобили. Ако представляват интерес за някой ще ги сложа и тях тук.

  • #2
    Качи линковете,аз поне ще сам ти благодарен ако намеря нещо ново-това ми е нещо като хоби да събирам информация за различни техники
    LZ1NBN

    Коментар


    • #3
      на който му изникне въпрос по патрула да звъни на 0889777171 .
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #4
        Хубаво...

        Първоначално публикуван от Нейчо Наков
        Качи линковете,аз поне ще сам ти благодарен ако намеря нещо ново-това ми е нещо като хоби да събирам информация за различни техники
        Тая работа хубаво ама нещо общия размер на менюалите отива към 6Gb че и отгоре. Да не вземе В.Петров да ме пляска, че съм задръстил сървъра По добре да пусна списък с това какво имам пък което трябва ще качваме. Между другото търся малко помощ за едно СД. Казва се : "Mercedes Benz EPC compact plus" и е за модела бус MB100D. Предварителната информация е , че с него работят в сервизите на MB!!! Има обаче един сериен номер при инсталацията и не мога да го прескоча. Ако има някой програмист тука да вземем да го сбориме. Не мога да разбера просто инсталатора къде гледа за сверка на номера при попълване...

        Коментар


        • #5
          За програмист не мога да помогна ,но за списъка съм съгласен
          LZ1NBN

          Коментар


          • #6
            Тая работа хубаво ама нещо общия размер на менюалите отива към 6Gb че и отгоре. Да не вземе В.Петров да ме пляска, че съм задръстил сървъра
            Той сървъра е за това! Ако не му стига място ще му добавим... Така че чакаме...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              А за Патрол 160 3.3ТД дали ще намериш нещо?

              Коментар


              • #8
                Виж тук, http://www.nissan4x4-club.ru/Razdeluy/Sdelay_sam!/Vse_i_srazu!/index.php?id=16700
                LZ1NBN

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X