Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ!!! Къде е номера на рамата на УАЗ 469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ!!! Къде е номера на рамата на УАЗ 469

    Утре ще ходя на КАТ да сменям номерата. Имам една табелка на шофьорската врата с година на производство, номер на двигателя и номера на рамата. Чудя дали има и на друго място. Годината на производство на джипа е 1974г.
    Благодаря....

  • #2
    Номера на рамата е отдясно отзад точно над задния мост но оригинално е боядисан с боя така че ако е пребоядисвана рамата едва ли ще го намериш, трябва да имаш нитована табелка отпред на маската.

    Коментар


    • #3
      при мен са точно отзад отдясно над моста но са два е единят е набит в рамата трябва да може да се намери

      Коментар


      • #4
        В петък регистрирах газ 69 проблема ми беше същия.Номера при уазките има отзад до терлича- бити,но при по новите . От тази година която пишеш сигурно няма .Единственно има на алуминиевите табелки в коша горе в дясно ,но не набити а са ситопечат.Ако е пребойдисван няколко пъти няма да личи,както беше при мен.Изчисти го внимателно с корселин и гледай да запазиш поне някоя цифра.При теб казваш ,че има на вратата признават ги ако са с оригинални нитове е достатъчно и мисля няма да имаш проблем.Ако няма в един от дните /в Пловдив е впетък/ има комисия с човек от криминалното правят експертиза и след десетина дни резултат.Обикновенно всичко минава ,приемат № не се чете и след два месеца те викат за пренабиване срещу 100лв. държавна такса. Другия начин е всеизвестен!!! УСПЕХ ! АЗ имам регистрация.
        Густо майна , пътят свърши !!!

        Коментар


        • #5
          Дано го открия , благодаря за отговорите....

          Коментар


          • #6
            Имам един въпрос!Ако номера на рамата го няма какво се прави?Ако е набит как може да се види или намери?
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #7
              Ами нали го написах по-нагоре какво се прави.
              Густо майна , пътят свърши !!!

              Коментар


              • #8
                Имам в предвид неможе ли да се отиде предварително да се пренабие!Чувал съм че се минава гледала се на Ренген и тогава се набива.От там се слагала някаква синя лепенки и в КАТ без проблеми!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #9
                  Рентгена е за да се види дали номерата не са пренабивани.Така ми казаха.Зависи от колата , ако е скъпичка и по-новичка проблемите са по-големи . При по простичките всичко опира да ти напише протокол комисия и ще те извик да пренабият номерата и стоте лева такса.Най-добре е да не се е опитал някой да ги пренабива домашно или да има сменяни табелки ,тогава проблема е голям.
                  Густо майна , пътят свърши !!!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от edobg
                    Дано го открия , благодаря за отговорите....
                    Откриването не е твой проблем,а техен на КАТ.Да си вършат работата.
                    Густо майна , пътят свърши !!!

                    Коментар


                    • #11
                      е 100, а на ГАЗ 69 къде се намира номера на рамата,защото в ръководството му пише също,че е написана на рамата с боя?На твоя набит ли беше номера или стана по схемата със 100-те лева?

                      Коментар


                      • #12
                        За да нямаш ядове набий от дясно на задния теглич иначе могат да те върнат

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от ГАЗ69
                          е 100, а на ГАЗ 69 къде се намира номера на рамата,защото в ръководството му пише също,че е написана на рамата с боя?На твоя набит ли беше номера или стана по схемата със 100-те лева?
                          Нямаше никъде набит ,а и на табелите не се четеше нищо.Затова издадаха ми всичко с оригиналните номера по стария талон и ми казаха ,че ще се обадят за пренабиване.Няма бягане!В руския сайт пишеше,че някъде имало набивани ,но на определени серии иди разбери кои.Но в никакъв случай не пренабивай или да сменяш табелите .Веднага ще разберат и тогава проблема е голям.Дай някой меил да ти пратя снимки защото все още немога да сеоправя тук.
                          Густо майна , пътят свърши !!!

                          Коментар


                          • #14
                            Хорица като чета за какво става дума имам чувството че ме чака страшно изпитание за тази регистрация.Аз имам същия проблем!Айде номера на двигателя е набит ще се почисти лесна работа!Но на рамата какво става?Като няма никаде нито плочка с него!Нито някакъва следа от набиван номер!Не мога ли предварително да отида да ми го набият в Кат и после да регистрирам?За да не се връщам сумати пъти?
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • #15
                              ДиДжей Давел,не забравяй че нашите любимци имат три съставки-двигател,купе и рама.Купето също има номер,който не винаги е лесно откриваем,поради наличието на неопределен брой слоеве боя по возилата ни.Проблемът с идентификацията на ГАЗ 69 съществува и е широко дискутиран и в руския форум.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X