Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за HUMMER

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Супер! Винаги съм се възхищавал на таквиз изпълнения!
    Навил съмси на акъла да си направя бъги. Той Fanatik ми я пусна таз муха! Ама пусто ни време ни пари в излишък.
    Твоята Пантера в движение ли е?
    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

    Коментар


    • #77
      Бе, нали и утре не е работен ден, и пак щяло до бъде гадно времето, значи не е съвсем) Мързи ме да легна в локвата да и завинтя долната помпа на амбриажа, обаче все едно до понеделник май някой трябва да свърши и тия глупости ...)
      Къде да се дене да не върви, тя ми е единственото гадже

      Коментар


      • #78
        Трябва да почерпя!
        Станах активен участник!!!
        Това нали не е като активен борец?
        Ferrum dum ignis candet cudendum est.

        Коментар


        • #79
          ???
          А, това ... , ))))), не, не е) Тия дни зелените ще загубят изборите в Германия, и никой няма да те бие че не си гей, май може да си живееш както искаш, комисарите по демокрацията щели да ги разкарват...)

          Коментар


          • #80
            Първоначално публикуван от Blacksmith
            Давеле защо ти е да си губиш времето? Само от сън няма спомен.Хубави спомени и от кръчмите можеш да придобиеш а от казармата саамо язва и гъбички.За 6 месеца най много да те зареже гаджето!Навремето цели две години простотия,спомени да искаш! Нали ги знаеш старите кучета:
            -Лъвове-пичи въшки!Навремето какви пичи въшки имаше-лъвове!
            Да те е срам да кажеш,че си сужил"цяла година".


            Е това с гаджето е най-вероятно!А пък въпроса с техника е интересен!Другото въопще не ме интересува.
            За някой добре за други лошо аз съм от последните който ще влезнат казармата защото ще влезна някаде лятото на 2006 а пък от 2007 е вече платено и няма да набират!Такаче искам не искам щя ходя!Поне хубавото е че ти дават избор каде да бъдеш!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #81
              Първоначално публикуван от DJDAVEL
              Първоначално публикуван от Blacksmith
              Давеле защо ти е да си губиш времето? Само от сън няма спомен.Хубави спомени и от кръчмите можеш да придобиеш а от казармата саамо язва и гъбички.За 6 месеца най много да те зареже гаджето!Навремето цели две години простотия,спомени да искаш! Нали ги знаеш старите кучета:
              -Лъвове-пичи въшки!Навремето какви пичи въшки имаше-лъвове!
              Да те е срам да кажеш,че си сужил"цяла година".


              Е това с гаджето е най-вероятно!А пък въпроса с техника е интересен!Другото въопще не ме интересува.
              За някой добре за други лошо аз съм от последните който ще влезнат казармата защото ще влезна някаде лятото на 2006 а пък от 2007 е вече платено и няма да набират!Такаче искам не искам щя ходя!Поне хубавото е че ти дават избор каде да бъдеш!
              A може и да не влезнеш!
              Може и да те пропуснат!!!
              Знаеш ли колко народ още не са ходили,а са невремили за това!!!
              Абе то си е хубаво да се иде според мен,ама като ида ще видиме дали ще си твърдя още на това мнение!!!
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #82
                Първоначално публикуван от tsvetan_gaz69
                Е това с гаджето е най-вероятно!А пък въпроса с техника е интересен!Другото въопще не ме интересува.
                За някой добре за други лошо аз съм от последните който ще влезнат казармата защото ще влезна някаде лятото на 2006 а пък от 2007 е вече платено и няма да набират!Такаче искам не искам щя ходя!Поне хубавото е че ти дават избор каде да бъдеш!
                A може и да не влезнеш!
                Може и да те пропуснат!!!
                Знаеш ли колко народ още не са ходили,а са невремили за това!!!
                Абе то си е хубаво да се иде според мен,ама като ида ще видиме дали ще си твърдя още на това мнение!!![/quote]

                И аз съм на това мнение.До сега всеки с който съм говорим по тази тема е на едно мнение."За да стане едно момче мъж трябва да мине през казармата".
                Това мисля че едно време е било вярно но сега.......?
                Надявам се да влезна в казармата само поради простата причина че все пак се зблъскваш с някаква военна техника.А и с много тъпанари.
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #83
                  Първоначално публикуван от DJDAVEL
                  Първоначално публикуван от tsvetan_gaz69
                  Е това с гаджето е най-вероятно!А пък въпроса с техника е интересен!Другото въопще не ме интересува.
                  За някой добре за други лошо аз съм от последните който ще влезнат казармата защото ще влезна някаде лятото на 2006 а пък от 2007 е вече платено и няма да набират!Такаче искам не искам щя ходя!Поне хубавото е че ти дават избор каде да бъдеш!
                  A може и да не влезнеш!
                  Може и да те пропуснат!!!
                  Знаеш ли колко народ още не са ходили,а са невремили за това!!!
                  Абе то си е хубаво да се иде според мен,ама като ида ще видиме дали ще си твърдя още на това мнение!!!
                  И аз съм на това мнение.До сега всеки с който съм говорим по тази тема е на едно мнение."За да стане едно момче мъж трябва да мине през казармата".
                  Това мисля че едно време е било вярно но сега.......?
                  Надявам се да влезна в казармата само поради простата причина че все пак се зблъскваш с някаква военна техника.А и с много тъпанари.[/quote]

                  след 5 години ще си спомняш само хубавите неща, но докато си вътре няма да ти е хич приятно...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #84
                    E то хората са казали "Трай бабо за хубост!"
                    А пък и незнам защо но ми се влиза в казарма!
                    Сигорно защото от сумати време слушам за военната техника и все повече и повече искам да я видя найстина!Дори в БЕЗДЕЙСТВИЕ!
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • #85
                      Не знам за вас момчета, ама в техникума имаше един лаф - "Преди казармата - ташак, след казармата - ташак, ма между тех да знаеш къв [цензурирано] е!!!" Да ме извинат модераторите ама такъв е лафа. Та аз съм на същото мнение. Какво ще ме научат да стрелям ли? Ха, та аз всяка недела хвърлям сума пари по стрелбища! Кеф ти с пистолет, автомат, пушка. Така че им благодаря на господата военни, ама нема нужда. Колкото по-далече съм от тях толкова по-добре и за мене и за тех.
                      Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

                      Коментар


                      • #86
                        )) Войникът не е човек който стреля от стенда. Във всички войни, откакто изобщо има огнестрелно оръжие, според безмилостната статистика убитите от куршуми винаги са 15%. Останалите - от другите оръжия. Армията не е голяма група хора с пушки, това ще дойде да е башибозук. Армията и умението да се сражаваш силно се различава от кръчмарския кютек, и е наистина сложна система от умения, както индивидуалните на войниците, така и несравнимо по-важните колективни на групата. На командирите, на началниците, на взаимодействието между тях ... Много стрелят в Холивуд, на война много по-малко ... Ама все някой побеждава ...
                        Казармата е тихото място, където тълпата се учи на взаимодействие, докато стане армия. Друг е въпроса какви методи са резултатни, и доколко това е приемливо за съзерцателните натури Или за мързеливите)

                        Коментар


                        • #87
                          Айде бе Стефане,оставяй ги момчетата да си живеят живота!Ний кво научихме там?Я питай някой,какво помни от устав гарнизонна и караулна служба или строевият устав?Аз лично имам блед спомен.Ни в запас ще идеш,ни ще те мобилизират,ни ще браниш родината!За какво киснахме 2 години/някои 3/?Кой ще ти ги върне?Не се ли чувстваш прецакан със задна дата?Армията трябва да е професионална!Който иска отива,учи се да пуца,да марширува за парада,да коли и т.н. и съответно за това получава манги.

                          Коментар


                          • #88
                            Ний сме микроскопична държава, и няма повод да имаме естествени съюзници. Ако не дай боже, територията е незащитима от съвременните средства за поразяване. Така че ако искаш да защитаваш отечеството и народа, ти трябва обучено население да партизанства, демек наборна армия. А виж ако искаш да бомбардираш болници и училища на оня край на света в името на борсовата демокрация, тогава вярно ти трябват профи. Като Блек Уотър, Чуждестранния Легион и прочее наемни главорези.
                            А какво съм научил, па какви запаси, па какво що от собствената ми биография не ми се струва разговор за по телефона.

                            Коментар


                            • #89
                              diavol koleda

                              Незнам вие какво сте научили от службата ма аз за девет простете за два месеца реална служба освен как да спя и да се щуркам насам натам и на други дивотии маи нищо друго не се научих а защо казвам два месеца реална служба щото ако ми кажете едно поделение сега из нашата татковина дето ако не спят като заклани и то на карул с автомат и с 60 патрона в себеси или да са фиркани до козирката евалта твърдо убеден съм че такова нещо нема най-вече щото не служех в поделение от седем осем човека а в Горна Баня и много добре знам кво става е да то маи само стрелбата с автомата и това че се накефих на боини маши ми остана и то най-вече на Урала и по спецялно на БМ-21 как ме е яд че поне една ракета не изтреляхме ма на разформироваха дивизиона и кво пиене спане идилия и губене на ценно време те това сега е службата в натовската Българска армия
                              ДА КРЕПНЕ НАВЕКИ ДРУЖБАТА МЕЖДУ БЪЛГАРИЯ И ГОЛЕМИЯ БРАТ USA както са казали хората от трън та на глог ма на по висок
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар


                              • #90
                                Е, армията я няма по-отдавна, това че някой трие държавните дрехи и плюска консерви от резерва още не е обучение в нещо си ...
                                Тая шашкъния не е ракета, мина си е. Като за минохвъргачките, гръмва за малко, и после никак не се управлява, само се стабилизира. Звука е почти като от филмите, по нисък, и ако си близо после идва нещо като треперене, и басово. Не е голям купон да си от тях, зареждат се ръчно, пък едно такова прасе тежи 87 кила, не помня дали не беше толкова със сандъка. То всъщност една рамка, и се чупи с ритник, боли. А в пакета има 40 ... Фитнеса е за слаботелесни)
                                Обаче пък една такава машина може да накрие района за съсредоточаване на МСБ ... Там където батальона се събира, за да тръгне нанякъде и после да атакува. Върти го сучи го - оръжие за масово поразяване. Мда. А те ходят на батареи, по 4 машини. А танковите бригади имаха дивизиони, по три батареи ... Добре че бяха наши. В сравнение с тоя майтап американския аналог е нещо като дъвка за балончета. В устата на блондинка. Само евреите и немците имат подобни неща, ама по-слаби.
                                Като е зареден пакета, тежи. Тогава те не обичат да карат бързо по селските пътища, и лесно затъват в дупките. Там разни трапчета на завоите дето са въртели верижните, долчета. Имат ограничение по скоростта заради вибрациите, иначе ЗИЛа го може. Обаче нали има разни сапьори, влекачи, случайно минаваща пехота, и додето размотаят лебедките, и вече нямало нужда)) ТЗМ-ите им не затъват, същите камиони, виждал съм ги да се надбягват за шише одеколон)
                                Да, Транспортно-Зареждаща Машина, ама нищо не зарежда, щото всички ги мързи да въртят ръчна лебедка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X