Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

    Не мога да се сдържа и да не се похваля с новата ми придобивка, Can Am RENEGADE 800 X, запознатите са наясно какво значи Х след 800 а за който не знае да отрие разликите









    Предстоят ми 10 часа леко каране преди да се демонтира ограничителя на газта, затова монтирах фланците с цивилните гуми, мисля да покарам из града и да ходя до работа с него като за целта още първия работен ден ще го регистрирам


    Така изглеждат цивилните джанти с гуми






    Не остана време да монтирам ксенон, но и това ще стане.

  • #2
    До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

    Чворе, честито. Да обяздваш лесно това конче. Здраве и късмет!
    / гледам на снимките че и самолетче си имате /
    Борислав Русенов - 0889593977

    Коментар


    • #3
      До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

      Браво и честито , несъмнено това е най-добрата машина на пазара.
      Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
      Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

      Коментар


      • #4
        До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

        Честито Ако ми направиш оферта, на която да не издържа, ще ти разкажа много хитрини, които ще ти спестят нерви Може и някое "Съкровище... ", а най-предпочитам дружеска софра Аз вече му навъртях 2000 километра...

        Коментар


        • #5
          До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

          Честито.ще даваш едно кръгче да врътна.
          между другото изоставаш с говедото.не се разсейвай.

          Коментар


          • #6
            До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

            Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
            Честито Ако ми направиш оферта, на която да не издържа, ще ти разкажа много хитрини, които ще ти спестят нерви Може и някое "Съкровище... ", а най-предпочитам дружеска софра Аз вече му навъртях 2000 километра...
            Става пък ако скриеш нещо ще те измъчвам с черноморски русалки докато си признаеш всичко ако и те не помогнат ще ги сменя с турски русалки

            Коментар


            • #7
              До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

              Явореее , в понеделник съм при тебе да ти "помагам" с часовете току виж съм продал Незаменимия (Брут Форса)
              Поздрави на екипа ти и много радости и силни емоции покраи ренеГАДА ти пожелавам
              Око за око и светът ще ослепее

              Коментар


              • #8
                До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                Ниичко не отбирам от АТВ-та, ама излежда жесток! Честито!
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #9
                  До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                  Честито машинката е супер!!!!!!!!
                  И аз карам такава ( но без Х отзад).
                  Звяра е страшен особенно след 10 часа
                  Успех и отново ЧЕСТИТО!!!
                  "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                  "LZ1WAN"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                    Колко цолови са ти цивилните гуми ,че и аз си хода на работа с него
                    "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                    "LZ1WAN"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                      Не разбирам много от ATV-та ама да попитам .
                      Това на снимката за твърда настилка ли е направено? Гледам гумите му са шосейни а и клиренса е малък ,иначе е 4х4.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • #12
                        До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                        Снимката малко лъже клирънса му е 30см а проходимостта му е уникална
                        "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                        "LZ1WAN"

                        Коментар


                        • #13
                          До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                          Честито много емоции с новия звяр

                          Коментар


                          • #14
                            До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Става пък ако скриеш нещо ще те измъчвам с черноморски русалки докато си признаеш всичко ако и те не помогнат ще ги сменя с турски русалки
                            Виждам, че си взел и гуми "пистарки", та важното е, за какви условия основно ще го ползваш Ако е за асфалт и разходка, нямам опит и наблюдения, но за гората ще ти разкажа Първо и много важно правило - НЕ ПОДЦЕНЯВАЙ МАШИНАТА ! При дълги и стръмни изкачвания, поддържай равномерна газ, без форсиране, за да не те обръща по гръб-просто има много мощ в запас ( за справка Румен Буюклиев на "Хисар 2008" на стръмното изкачване). Пак поради тази причина в повечето време карай на 2WD, само в изключителни случаи включвай 4х4, защото кормилото тегли безумно А иначе окачването и возията са перфектни, като на Венецианска гондола и за разходки няма умора за следващите 200-250 километра
                            Важен момент са джантите, оригиналните с външния борд не са подходящи за каране в сняг, кални и мокри пясъчливи терени Запълва се мястото между борда и джантата, което разбалансира предните и вибрациите след 80 км/ч. са супер неприятни ! Ако е кално, аз слагам отпред другия модел алуминиеви или стоманените с агресивни гуми !

                            Засега толкова, че ми "пресъхна" гърлото Ще ти разкажа още като се видим, но искам да ти кажа, че си избрал най-доброто в момента на пазара и не търпи сравнение с нищо друго, по простата причина, че няма аналог... Единствения проблем на RENEGADE X е цената, но както казва Тодор Христов- "Евтино и хубаво има, само, че са на различни места... "
                            Ето и малко линкове по теми, които може да са ти от полза

                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 27-04-08, 08:54.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                              Първоначално публикуван от vnsh Преглед на мнение
                              Колко цолови са ти цивилните гуми ,че и аз си хода на работа с него
                              Гуми имам в склада всякакви, цивилни има 12", 10" и 8"
                              Джанти също
                              Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                              Виждам, че си взел и гуми "пистарки", та важното е, за какви условия основно ще го ползваш Ако е за асфалт и разходка, нямам опит и наблюдения, но за гората ще ти разкажа Първо и много важно правило - НЕ ПОДЦЕНЯВАЙ МАШИНАТА ! При дълги и стръмни изкачвания, поддържай равномерна газ, без форсиране, за да не те обръща по гръб-просто има много мощ в запас ( за справка Румен Буюклиев на "Хисар 2008" на стръмното изкачване). Пак поради тази причина в повечето време карай на 2WD, само в изключителни случаи включвай 4х4, защото кормилото тегли безумно А иначе окачването и возията са перфектни, като на Венецианска гондола и за разходки няма умора за следващите 200-250 километра
                              Важен момент са джантите, оригиналните с външния борд не са подходящи за каране в сняг, кални и мокри пясъчливи терени Запълва се мястото между борда и джантата, което разбалансира предните и вибрациите след 80 км/ч. са супер неприятни ! Ако е кално, аз слагам отпред другия модел алуминиеви или стоманените с агресивни гуми !

                              Засега толкова, че ми "пресъхна" гърлото Ще ти разкажа още като се видим, но искам да ти кажа, че си избрал най-доброто в момента на пазара и не търпи сравнение с нищо друго, по простата причина, че няма аналог... Единствения проблем на RENEGADE X е цената, но както казва Тодор Христов- "Евтино и хубаво има, само, че са на различни места... "
                              Ето и малко линкове по теми, които може да са ти от полза

                              Да бе верно че май само цената му е недостатък , благодаря на всички за пожеланията а на Тодор за съветите.

                              Днес в Бургас вали и нещо не ми се мокри утре ще му разчупя полуоските

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X