Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

    Да има. От леглото ставам сам,ама се изкривих от лежане

    Коментар


    • #47
      До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

      гледам пистови гумета, мигачлета некви ти тоя ренеГад нема ли да го каляш иначе е по направен от предишната си версия харесва ми, сега ти изчетох темата и се просветлих
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #48
        До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

        То мястото му е в калта, ама много яко се дрифтва по асфалта и сега си го карам градско да ми се пулят полицаите . Иначе рпшавите гуми стоят кротко в склада и чакат да ги окалям.

        Коментар


        • #49
          До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

          Да не ти е жал тая укаляш тая машинаКато я гледам как свети,по-добре да ти се пулят полицаите само..
          [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

          Коментар


          • #50
            До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
            добре си я сложил тая лебедка ама ще ти малко малка за Ренегада оправи и палеца за превключване още от сега /производственна недомислица/ за да не береш ядове където не трябва, другия вариант е да удължиш планките на бара за да го изнесеш леко напред и монтираш една планка отгоре върху удължените рамена и да му лепнеш една 2500-3000либри аз съм с 1500 и понекой път мен зор ме тегли а ти си дубъл на килограми за по леки затъвания иди дойди ама ако се нахакаш някъде как си требва знам ли
            Да си кажа и моето мнение по горното. Според мен изобщо не е малка за този модел защото има сила на опън 680кг. Бъди сигурен Пацо че и отвесно можеш да го качиш. Много пъти съм затъвал и 1500lb е предостатъчна за тези кг. Колкото до "палеца" както го казваш, този проблем изглежда е отработен с новата серия XT. Имам наблюдения за RT и XT 100lb. Всички RT-та които съм виждал са със счупени корпуси, и нито едно XT не съм видял с проблем. Все пак си опира и до правилна експлатация.
            Ама изобщо не съм съгласен със сегашния монтаж Явор защото тези "джуки" които забелязвам ще ги откъснеш. И ние си правихме експеримент с KFX700 да не я монтираме на предвиденото място с оригинална планка ама нестава. Много излиза напред бара и постоянно ти закачва в канали когато ги минаваш напречно. Няма ли си предвидено място за лебедка на този модел? Иначе другите неща ако те интерсуват на Софииския кръг ще ги споделя.

            Коментар


            • #51
              До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
              Да си кажа и моето мнение по горното. Според мен изобщо не е малка за този модел защото има сила на опън 680кг. Бъди сигурен Пацо че и отвесно можеш да го качиш. Много пъти съм затъвал и 1500lb е предостатъчна за тези кг. Колкото до "палеца" както го казваш, този проблем изглежда е отработен с новата серия XT. Имам наблюдения за RT и XT 100lb. Всички RT-та които съм виждал са със счупени корпуси, и нито едно XT не съм видял с проблем. Все пак си опира и до правилна експлатация.
              Ама изобщо не съм съгласен със сегашния монтаж Явор защото тези "джуки" които забелязвам ще ги откъснеш. И ние си правихме експеримент с KFX700 да не я монтираме на предвиденото място с оригинална планка ама нестава. Много излиза напред бара и постоянно ти закачва в канали когато ги минаваш напречно. Няма ли си предвидено място за лебедка на този модел? Иначе другите неща ако те интерсуват на Софииския кръг ще ги споделя.
              На тази снимка се вижда какво и колко стърчи от оригиналния бар

              Коментар


              • #52
                До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                Дай малко инфо за тази лебетка че не открих нищо същественно в нета
                Размери,параметри,цени(някакъв pdf) за да я сравня с другите които предлагате че аз съм се спрял на EWP2500,ама не знам дали ще пасне на ренегата
                може да ми пратиш инфо на vnsh@abv.bg - мерси
                "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                "LZ1WAN"

                Коментар


                • #53
                  До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                  Първоначално публикуван от vnsh Преглед на мнение
                  Дай малко инфо за тази лебетка че не открих нищо същественно в нета
                  Размери,параметри,цени(някакъв pdf) за да я сравня с другите които предлагате че аз съм се спрял на EWP2500,ама не знам дали ще пасне на ренегата
                  може да ми пратиш инфо на vnsh@abv.bg - мерси
                  Лебедката е XT15 ATV WINCH на WARN май по малка от нея няма

                  Коментар


                  • #54
                    До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                    кой я предлага на пазара и каква е сената и?
                    какви размери я?
                    "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                    "LZ1WAN"

                    Коментар


                    • #55
                      До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                      Аз, как кой? Утре ще ти дам цена, че вече не съм във офиса

                      Коментар


                      • #56
                        До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Лебедката е XT15 ATV WINCH на WARN май по малка от нея няма
                        И по добра също няма!!!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                          Първоначално публикуван от vnsh Преглед на мнение
                          кой я предлага на пазара и каква е сената и?
                          какви размери я?
                          Цената и е 840 лв. с ддс

                          Коментар


                          • #58
                            До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                            Колко са му к.с. на този ренегат,в мобиле-то има доста обяви като варират измежду 52кс. та до 85кс. а всичките са уж 800x

                            Коментар


                            • #59
                              До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                              64 конски сили

                              Коментар


                              • #60
                                До: Can Am RENEGADE 800 X - Вече е в гаража ми

                                честито атв да си го караш със здраве

                                пп:някой ако може да ми каже някакви (+)ве и (-)си за ренегада х

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X