Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Носач възстановяване или нов.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Носач възстановяване или нов.

    Ябълковидния болт на витарата ми е тръгнал.
    Скоро ще се наложи смяна.
    Комплект носач и тампони струват 500 лева.
    Дайте съвет да го сменям или да го дам за възстановеване?
    Живот на колела.

  • #2
    До: Носач възстановяване или нов.

    Той направо на носача ли е?

    Не се ли маха само болта? На повечето е така, ама на витарата не знам.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Носач възстановяване или нов.

      Болта върви комплект с носача не се маха.
      Поне така ми казват от магазина.
      Живот на колела.

      Коментар


      • #4
        До: Носач възстановяване или нов.

        Провери самичък. Обикновено се вижда. Не че не може и така да е. Тойота 90 е така.

        А на търговци не вярвай. Просто някои части се продават в комплект, защото така са ги внесли, което не означава че ги няма и отделно.


        Ама нека някой колега с Витара да каже. При мен е друго и се махат. Ама и окачването ми е съвсем друго.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Носач възстановяване или нов.

          Витарата я закарах на диагностика на преден мост.
          Майстора каза че болта е заминал,капсолован е.
          Ако намеря нов ще ги избие и ще сложи новия.
          И аз го гледах,набит е в носача.
          Живот на колела.

          Коментар


          • #6
            До: Носач възстановяване или нов.

            На форд фиеста също е капсулован избиват и слагат нов болт.Не виждам защо и на витарата да не стане,но нека колегите с витари да кажт.
            "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

            Коментар


            • #7
              До: Носач възстановяване или нов.

              Ще питам колега офицялниат вносител за България на АС Метал за цял носач централниат офис е в Асеновград и довечера ще ти дам резултат!

              Коментар


              • #8
                До: Носач възстановяване или нов.

                Колега в Шумен сас сигорност ги правят и ще ти излезе не повече от 50 лв. И става като ново.
                Suzuki VITARA 2.0TDI

                Коментар


                • #9
                  До: Носач възстановяване или нов.

                  Значи шарнира се продава и отделно от носача,само че утре ще разбера цената и на шарнира и на носача комплект понеже са на склад в София а и беше затворил и неможаха да се свържат, така че ще може да ги вземеш от там ако те устройва цената разбира се.Само ми кажи коя година е витарата бензин или дизел и дали е 16 вентила ако е бензин че имало разлика и дали горен или долен носач !!!!
                  Последно редактирано от joro-g; 25-04-08, 21:09.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Носач възстановяване или нов.

                    Благодаря на всички.
                    Гранд витара 1999 година бензин 1.6 къса база.
                    Ако се продава отделно шарнира някъде ще е супер.
                    Живот на колела.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Носач възстановяване или нов.

                      Честито колега . Да те радва и да и даваш яко газ ! За шарнира - кофти , но върви заедно с носача на тоз модел без разлика дали е къса , дълга ,бензин или дизел . Препоръчвам ти рециклиране на по
                      дходящо място ! Ако имаш нужда от жокер - обади ми се .
                      P.S. Горен шарнир на Витара все още не съм виждал , а и нямаш нито блокажи нито ключалки / хъбове / . Поздрави .
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • #12
                        До: Носач възстановяване или нов.

                        В АС метал ми казаха че се продава отделно само шарнир както вече ти писах ,преди една седмица са продали за витара само шарнир.Утре ще питам значи само за шарнир каква цена е и дали има отделно за твоя модел понеже ме питаха коя година е,ама аз като не знаех им казах за витара и те миказаха че има само шарнир.Трябваше вчера да мина за да ми кажат цените обаче ми се наложи да патувам и не можах да мина .Утре ще имаш резултат!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Носач възстановяване или нов.

                          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                          Честито колега . Да те радва и да и даваш яко газ ! За шарнира - кофти , но върви заедно с носача на тоз модел без разлика дали е къса , дълга ,бензин или дизел . Препоръчвам ти рециклиране на по
                          дходящо място ! Ако имаш нужда от жокер - обади ми се .
                          P.S. Горен шарнир на Витара все още не съм виждал , а и нямаш нито блокажи нито ключалки / хъбове / . Поздрави .
                          Става вапрос за горен носач,а не шарнир,понеже колегата се чудеше дали само шарнир или комплект с носача!!!!!!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Носач възстановяване или нов.

                            Носача има два тампона ,които се продават отделно и капсулован шарнир.
                            Ако мога да си купя шарнира отделно могат да ми го сменят.
                            Живот на колела.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Носач възстановяване или нов.

                              Къде го видехте тоя горен носач на витарата ? Ако ми покажете и горния преден шарнир викам каса БИРА .
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X