Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

    КЕФ ЦЕНА НЯМА
    siko

    Коментар


    • #32
      До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

      Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
      КЕФ ЦЕНА НЯМА
      Точно така няма цена, но с пари се гаси.

      Хайде да посмятаме заедно: Примерно сме 3 човека и сме от София.

      Товарим джипката и даваме газ към Влас защото ни очакват 500 км. в жега и с ченгета по пътя.
      500км на отиване и още 500 връщане са 1000 км. по 15 литра за 100 км. * 2.30 лв. средна цена са 345 лв.
      Пътувайки по този път ще се наложи в едната посока да напревим 2 спирки за кафе и напитки и 1 за обяд.
      Сядайки в "Гепи" ще се оставят поне по 50 лв. за една спирка. или 100 за две
      А колко полицай Ви дебнат по пътя и какви препятствия са те и с колко се преодоляват? Зависи от късмета. Да не давам хляб и на полицайте за да пиша тук за колко неща могат да се заядат.
      Добре продължаваме с горивото Явор ще скалъпи 1 пролог с отиване и връщане 50 км. по 20л./100км.= 25лв. и ориентиране 100 км пак по 20л./100 че може и повече около 50 лв.
      Ще седнем на кръчмичка, а там в комплекса цените са върли и няма пещерска и не би ми било удобно да си извадя шишичката изпод масата и за 3 човека 100 лв. до никъде няма да стигнат и така поне 3-4 яденета. Поне 300 лв
      Ще се платят и едни 200лв. за 2 нощувки или по 33 лв. на човек на вечер.
      Скромната ми сметка е 1020 лв. задължителни разходи от които 200 лв за спане в луксозен комплекс /само 1/5/ от парите са за спане/ и това далеч не са всичките разходи, а обърнатите джипки, счупени стъкла, изпушили лебедки и колко гуми, джанти и да не изброявам всичко което дава фира в гората. А за захранване на съкровището???
      А бе кой го е страх от мечки да не ходи в гората...
      Аз си преценявам финансите и затова примерно не дойдох до Бухово на Виктори екстрийм точно щото нямах вътък.
      Евала на Явор и компания, че продължават да организират такива весели събирания.

      Да ви светна и още нещо: могат да се намерят тук таме по-ниски цени за спане по това време, но без лукс, и без МЯСТО ЗА ДЖИПКИТЕ! Слънчев Бряг и Влас са презастроени и БЕЗПЛАТНИ паркинги НЯМА! Има платени но отдалечени срещу 15 лв за нощувка на лек автомобил, а за джип-по скъпо.
      А и още нещо то миналото лято: за почистване на лек автомобил 25 лв., а за Джип/разбирайте МЛ, Кайен, Х5 и т.нт. по 1.5.
      А ако Ник Николов Ви сметне разходите ще каже, че половината съм ги пропуснал.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #33
        До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Точно така няма цена, но с пари се гаси.

        Хайде да посмятаме заедно: Примерно сме 3 човека и сме от София.

        Товарим джипката и даваме газ към Влас защото ни очакват 500 км. в жега и с ченгета по пътя.
        500км на отиване и още 500 връщане са 1000 км. по 15 литра за 100 км. * 2.30 лв. средна цена са 345 лв.
        Пътувайки по този път ще се наложи в едната посока да напревим 2 спирки за кафе и напитки и 1 за обяд.
        Сядайки в "Гепи" ще се оставят поне по 50 лв. за една спирка. или 100 за две
        А колко полицай Ви дебнат по пътя и какви препятствия са те и с колко се преодоляват? Зависи от късмета. Да не давам хляб и на полицайте за да пиша тук за колко неща могат да се заядат.
        Добре продължаваме с горивото Явор ще скалъпи 1 пролог с отиване и връщане 50 км. по 20л./100км.= 25лв. и ориентиране 100 км пак по 20л./100 че може и повече около 50 лв.
        Ще седнем на кръчмичка, а там в комплекса цените са върли и няма пещерска и не би ми било удобно да си извадя шишичката изпод масата и за 3 човека 100 лв. до никъде няма да стигнат и така поне 3-4 яденета. Поне 300 лв
        Ще се платят и едни 200лв. за 2 нощувки или по 33 лв. на човек на вечер.
        Скромната ми сметка е 1020 лв. задължителни разходи от които 200 лв за спане в луксозен комплекс /само 1/5/ от парите са за спане/ и това далеч не са всичките разходи, а обърнатите джипки, счупени стъкла, изпушили лебедки и колко гуми, джанти и да не изброявам всичко което дава фира в гората. А за захранване на съкровището???
        А бе кой го е страх от мечки да не ходи в гората...
        Аз си преценявам финансите и затова примерно не дойдох до Бухово на Виктори екстрийм точно щото нямах вътък.
        Евала на Явор и компания, че продължават да организират такива весели събирания.

        Да ви светна и още нещо: могат да се намерят тук таме по-ниски цени за спане по това време, но без лукс, и без МЯСТО ЗА ДЖИПКИТЕ! Слънчев Бряг и Влас са презастроени и БЕЗПЛАТНИ паркинги НЯМА! Има платени но отдалечени срещу 15 лв за нощувка на лек автомобил, а за джип-по скъпо.
        А и още нещо то миналото лято: за почистване на лек автомобил 25 лв., а за Джип/разбирайте МЛ, Кайен, Х5 и т.нт. по 1.5.
        А ако Ник Николов Ви сметне разходите ще каже, че половината съм ги пропуснал.
        Направо няма смисъл да се живее.

        Коментар


        • #34
          До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

          Първоначално публикуван от DEDRITUS Преглед на мнение
          Направо няма смисъл да се живее.

          Коментар


          • #35
            До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

            Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
            Идеята на тези игри е да се опознаваме с нови хора и да се завързват нови проятелства.За това предлагам във всеки апартамент да спят по четери съвсем непознати хора за да се опознаят.Ако може две жени и двама мъже.
            П.С.Мойта жена обаче няма да я броите!!!
            Аз приех. Послушах те и запазих 1 апартамент. Сега се очакват още 1 мъж и две непознати жени ... "за завързване на нови приятелства"

            П.П. моля на лични
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • #36
              До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

              утре и аз ще запазя апартамент - с жена и деца, за да не се изкушавам.....

              Коментар


              • #37
                До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                утре и аз ще запазя апартамент - с жена и деца, за да не се изкушавам.....
                Като знаем че идваш ще скрием всички "морски русалки" ще оставим само "казашките русалки" дето били с мустаци и саби мисля че няма да те изкушат
                Някакви предпочитания за музиката, която ви се слуша на състезанието ?
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #38
                  До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                  Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                  Някакви предпочитания за музиката, която ви се слуша на състезанието ?
                  ТИХА!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                    Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                    ТИХА!
                    Да накараш DJ да свири "тиху" е все едно да вземеш половината цветове на художника.Пък и аз питам за музиката на трасето, вечерта няма да мога да съм с вас, нали се сещаш че се пада събота и съм на сватба
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #40
                      До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      Като знаем че идваш ще скрием всички "морски русалки" ще оставим само "казашките русалки" дето били с мустаци и саби мисля че няма да те изкушат
                      Някакви предпочитания за музиката, която ви се слуша на състезанието ?
                      Изключително и само злонамерено подбран ROCK

                      Коментар


                      • #41
                        До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                        Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                        Някакви предпочитания за музиката, която ви се слуша на състезанието ?
                        30 seconds to Mars
                        и разбира се
                        Hoobastank
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • #42
                          До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Изключително и само злонамерено подбран ROCK
                          абе да питам аз...че да не стане грешка
                          Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 11-05-08, 21:40.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #43
                            До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                            Първоначално публикуван от DEDRITUS Преглед на мнение
                            Направо няма смисъл да се живее.
                            Да ти дам на заем бояджийския пищов, за да се гръмнеш до стената?

                            Свиркай си "Животът е песен".
                            Само, че някой път ни се плаче ама "Такъв е живота".
                            И "Да живей живота"!
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Да ти дам на заем бояджийския пищов, за да се гръмнеш до стената?

                              Свиркай си "Животът е песен".
                              Само, че някой път ни се плаче ама "Такъв е живота".
                              И "Да живей живота"!
                              Благодаря, много си мил Виж там чукни на калколаторо кви разходи ще отидат за 1 изстрел, че ако и те ще дойдат нанагорно да взема да си тегля една баданарка да не се мъча Ни ща такъв живот в цифри, моля те не ме мъчи.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                                Изключително и само злонамерено подбран ROCK
                                миксиран с цитати от 'трите прасенца"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X