Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся тенекеджия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся тенекеджия

    Колеги, ще съм ви благодарен, ако някой може да ме насочи към тенекеджия.
    Необходимо е да се "подстрижат" леко и да се ремонтират предни и задни калници, а също така да се ремонтират/преработят и праговете на Патрула.

    Към момента положението изглежда така








    Търси се човек, който да може да свърши работата грамотно и без разтакаване, защото просто не разполагам с по повече от 2 последователни седмици.
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    До: Търся тенекеджия

    Нека по възможност да се споделят мнения (както положителни, така и отрицателни) от колеги които са използвали автотенекеджийски услуги за техните 4 х 4
    Успех колега, надявам се да попаднеш на правилните хора и да споделиш мнение по въпроса. За съжаление не мога да препоръчам никого за услугата.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #3
      До: Търся тенекеджия

      Намери ли?

      Коментар


      • #4
        До: Търся тенекеджия

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        Намери ли?
        Не. А задачата се усложни ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Търся тенекеджия

          Какво говориш, аз търся от години, а задачата се усложнява постоянно.
          Лек офтопик: понеже си спомням, че Чуров си "обърна" праговете, дали и аз мога на диското нещо подобно да направя?
          Няма ли някой от този форум, от всичките хиляди хора, който да може да ни спаси от този проблем

          Коментар


          • #6
            До: Търся тенекеджия

            Като бях малък (16 -17) бачках помощник тенекиджия при един маистор - бай Сашо и синът му Вандер до тролейбусното депо след стадион герена точно зад бившия сервиз на крайслер. Бай Сошо почина отдавна (той си беше майстор дет се вика от царско време) но Вандер до колкото знам още бачка там. Ако реши, ще ти направи каквото искаш и то перфектно, ако не - пак ще ти земе парите и след 3 месеца ще покара ръжда като расад домати в кофичка от кисело мляко.
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • #7
              До: Търся тенекеджия

              Ти напипа основен проблем. Ако са на кеф, правят ти го слънце, но може и да не е на кеф. Аз вече съм го играл това тото и не мисля да повтарям. След темата за телоподаващото обаче съвсем се отказах да купувам, май няма да се оправя сам, трябва 1-во да чиракувам и аз на някой да видя кое как става .

              Коментар


              • #8
                До: Търся тенекеджия

                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                Ти напипа основен проблем. Ако са на кеф, правят ти го слънце, но може и да не е на кеф. Аз вече съм го играл това тото и не мисля да повтарям. След темата за телоподаващото обаче съвсем се отказах да купувам, май няма да се оправя сам, трябва 1-во да чиракувам и аз на някой да видя кое как става .
                И аз съм си патил от това. Общо взето това е от малкото неща, които (засега ) не мога да правя сам.

                Като оставим настрани факта че поне малко трябва да ти идва отръки, при наличие на нужното желание, другото се учи, дори и само подпитвайки тук-там. Има хора из форума, които биха ти помогнали, че и кеф ще им е да го направят.

                Моя проблем е че трудно намирам време. А желание имам ОГРОМНО. Скоро ще имам и нужното оборудване. Ще видим дали ще излезе тенекеджия (за собствени нужди) от мен.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся тенекеджия

                  Аз време имам, но нещо не мога да се навия достатъчно да дам 1500-2000 лв за това, щото и аз като теб за лични нужди... Инак бих си наел ако знаех, че мога да работя сигурно, да си свърша работата. Все повече се очертава да купя готови елементи и само да се монтират, но реално бих си купил 1 2/3 врато купе от диско

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся тенекеджия

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    Аз време имам, но нещо не мога да се навия достатъчно да дам 1500-2000 лв за това, щото и аз като теб за лични нужди... Инак бих си наел ако знаех, че мога да работя сигурно, да си свърша работата. Все повече се очертава да купя готови елементи и само да се монтират, но реално бих си купил 1 2/3 врато купе от диско
                    Ми,ела пробвай,акъл давам безплатно (не,че имам де).
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся тенекеджия

                      Познат и много добър тенекеджие има във Враждебна - по пътя за сметището за индустриални отпадъци, в ляво в едно хале. Казва се Юли и от много години се занимава само с това.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся тенекеджия

                        Здравей,ако си от София мога да препоръчам тенекиджия.Добър е и работи бързо .Занимава се предимно с тежко ударени мпс- та ,но може и тук да помогне Работи в Казичене,а телефона му е0889889764-Венци.Кажи му че Ицо те праща.Дано съм помогнал!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся тенекеджия

                          Защо не пробваш при братя флекс видял съм няколко подготвени от тях за състезания джипове определено пипат перфектно.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся тенекеджия

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Защо не пробваш при братя флекс видял съм няколко подготвени от тях за състезания джипове определено пипат перфектно.
                            Един брат Флекс работи по въпроса, но за момента по обективни причини няма условия за извършване на бояджийски работи.

                            Така че в момента търся къде може да се пръснат ремонтираните и модифицирани тенекии (предни и задни калници). Става въпрос за шлайфане, грундиране и пръскане с бяла боя. Не се търси перфекционизъм, ваятелство с кит и т.н. Целта на занятието е приличен външен вид като за бегачка и малко по-добра защита от ръжда.

                            Питането е актуално общо взето в следващите около 2 седмици.
                            Ако няма предложения, остава вариантът боядисване със спрей.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся тенекеджия

                              Ако не гониш качество,почисти заварките (ако има такива),и ламарината,намажи я с епоксиден грунд (да запечата,че да корозира по-трудно) и отгоре вече може със спрея.Спрейовете нямат никакви защитни своиства и напролет може да се окажеш с по-ръждиви детайли от сега.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X