Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОГЛЕД В ХАСКОВО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОГЛЕД В ХАСКОВО

    Здравейте Колеги,Попаднах на обява в Мобиле за продажба на Бензинов Тропер на ЦЕНА 1700 лв, от Хасково ,Говорих с продавача по Телефона и по неговите думи Джипът е здрав и ходи с него на лов,Молбата ми е ако някой колега от Форума е от Насково да му хвърли един поглед,Аз съм от ДРЯНОВО и до там са 200км,Ще ви бъда задължен,

  • #2
    До: ОГЛЕД В ХАСКОВО

    Пиши какво точно те интересува на лично съобщение
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

    Коментар


    • #3
      До: ОГЛЕД В ХАСКОВО

      Може да го погледнем
      Последно редактирано от New hope; 20-04-08, 18:42.
      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

      Коментар


      • #4
        До: ОГЛЕД В ХАСКОВО

        Телефона на човека е 0877359625 ,Знаете какво се гледа на Исузо, НЕ вярвам да има нещо читаво на тази цена но пък знаели Човек, Дори да е без регистрация пак става за части, Не е спешно ,Ако имате време го погледнете , Оставам ЗАДЪЛЖЕН

        Коментар


        • #5
          До: ОГЛЕД В ХАСКОВО

          Здравейте Днес мой колега е гледал въпросният Тропер, Цитирам го ,,,Клекнал като Немска овчарка Озъбен като Доберман,,от ръжда,, със стара Софийска регистрация ,,,,,,,,,,,,,,,,Така че тревогата се оказа Фалшива Истината е че Здрав и Ефтин Джип Н я м а Бъдете Здрави

          Коментар


          • #6
            До: ОГЛЕД В ХАСКОВО

            Първоначално публикуван от lalev Преглед на мнение
            Здравейте Днес мой колега е гледал въпросният Тропер, Цитирам го ,,,Клекнал като Немска овчарка Озъбен като Доберман,,от ръжда,, със стара Софийска регистрация ,,,,,,,,,,,,,,,,Така че тревогата се оказа Фалшива Истината е че Здрав и Ефтин Джип Н я м а Бъдете Здрави
            Сорино не се отказвай да търсиш джипче
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X