Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за химн на форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за химн на форума!

    Предлагам форума да си има официален химн с песен или мелодия, подходяща за неговата същност! При избора на такава, да се вгради като мултимедия и при посочване с мишката върху логото на форума да почва да свири... Ако сте съгласни, нека Администраторът и Модераторите изберат начина по който всеки може да си изпраща песента или мелодията. Лично аз , мисля, имам нещо много подходящо!...
    Последно редактирано от gtsvg; 19-04-08, 09:27.

  • #2
    До: Предложение за химн на форума!

    Коментар


    • #3
      До: Предложение за химн на форума!

      Защо!?
      Големите офроуд сайтове на които съм попадал имат вградена мултимедия.. Беше просто предложение и ако не се приема изтрийте темата. Но мисля, че е интересно.... Имаше за сафаритата в Африка, за офроуд в Африка...попадъл съм и на европейски такива.... Може да се помисли за вграждане на мултимедийни картини от офроуд - от състезания и т.н.... Но това е просто предложение за подобряване изгледа на сайта... Ако ръководството смята , че не е добре - -махнете темата!

      Коментар


      • #4
        До: Предложение за химн на форума!

        Ама като го чуем химна ще трябва ли да ставаме прави? 'щото не е удобно да пишеш прав.

        п.п.Надявам се да не засегна никой!
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • #5
          До: Предложение за химн на форума!

          Химн е тържествена песен - ако се отнася до държавата и нацията е редно да се става прав... Химн на футболен отбор - повечето са прави на стадиона и викат и крещят... Има химн и на Формула 1 и ФИА... В Европа има химни на ловджийските дружини!... Има химн на академичната общност... там се става!
          Ако форумът има официална сбирка - защо да няма химн и да се изслуша прав с настроение?! А защо при навеждането с мишката върху логото, което е много хубаво, не започне да звучи?! Мисля , че си е предизвикателство...
          А за мултимедията на сайта ни - липсва... а това е съвременно и се приема добре!
          ПС Пример - след 10 дни наша експедиция ще посети/посетим/ българите в Бесарабия! И там ще бъдем посрещнати официално! Като представители на България - истинската! - трябва да прозвучи българския химн! Но от друга страна трябва да прозвучи и евентуален химн на форума! Защото не РБългария ни праща там, а ние сами от нашия форум тръгваме на експедиция, която е и мисия!
          Последно редактирано от gtsvg; 19-04-08, 23:09.

          Коментар


          • #6
            До: Предложение за химн на форума!

            Намирам идеята за много добра. Жалко че няма интерес. Ще помисля и бих участвал с предложение, ако идеята се развие.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #7
              До: Предложение за химн на форума!

              По-полека, днеска химн, утре знаме, вдругиден какво?!... Форумът е добре уредено общество, нека се развива като такова, не като държава в държавата.. Иначе най-лесно е нещо от типа "бий чорбата по главата", ама не сме футбалерски подлоги все пак...

              Коментар


              • #8
                До: Предложение за химн на форума!

                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                По-полека, днеска химн, утре знаме, вдругиден какво?!... Форумът е добре уредено общество, нека се развива като такова, не като държава в държавата.. Иначе най-лесно е нещо от типа "бий чорбата по главата", ама не сме футбалерски подлоги все пак...
                После национален празник.

                (А това с чорбата е грубо нажръх рожденият ден)
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #9
                  До: Предложение за химн на форума!

                  Тая работа не е като оная работа.

                  Има една приказка "Не питай старило, питай патило".

                  През 2006г. общинският съвет на гр. Балчик взе решение да се обяви конкурс за написване на химн на града. На два етапа - за текст и за музика. Със съответните обяви, комисии от специалисти, награден фонд ...
                  Няма да коментирам качеството на съответните текстове - като инженер нямам претенции да разбирам от поезия. В крайна сметка дадоха две втори и едно трето място. На тяхна база бяха избрани три от мноогото варианти - пак без първа награда. С много кървава пот и компромиси с музикалността си, хор "Черноморски звуци" разучи и в не-малка степен аранжира и записа тези три варианта, които бяха представени на широката публика и подложени на всеобщо обсъжадане.
                  http://news.balchik.info/index.php?o...767&Itemid=122

                  Искам да ви кажа, че в крайна сметка идеята се опошли, политизира, абе въобще... Да, Балчик има химн.. който на дали някой някога ще запее и всички се чувстват пре..ани.

                  Като човек, доста вътре в цялата тази работа, научих много неща за този тип музика и мисля че в момента няма кой да направи смислен и качествен химн у нас.
                  Дайте да не се навираме в шамарите. Трудна работа е 10 000 човека да харесат едно нещо. То трябва да е много стойностно.
                  Аз съм на принципа "ако ще е гарга, да е рошава". Вече минах този път. Според мен няма смисъл.
                  Ако някое известно парче се харесва на всички, нека то стане, да не откриваме топлата вода.
                  Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Предложение за химн на форума!

                    Химн, знаме, герб и така нататък! Да, в това няма нищо лошо! Един питаше: "А какво ще стане по-нататък?" Отговарям:
                    Клуб "OFFROAD-BULGARIA", Национално движение"OFFROAD-BULGARIA" и накрая Партия "OFFROAD-BULGARIA"!

                    "Когато теорията овладее масите, тя става реална сила" Карл Маркс.
                    sigpicНЕ ТРУПАЙТЕ ПАРИ! ТЕ СА СРЕДСТВО ЗА ЖИВОТ! ПОЛЗУВАЙТЕ ГИ ВСЕКИ ДЕН!(Ванга)

                    Коментар


                    • #11
                      До: Предложение за химн на форума!

                      Първоначално публикуван от contacol Преглед на мнение
                      Химн, знаме, герб и така нататък! Да, в това няма нищо лошо! Един питаше: "А какво ще стане по-нататък?" Отговарям:
                      Клуб "OFFROAD-BULGARIA", Национално движение"OFFROAD-BULGARIA" и накрая Партия "OFFROAD-BULGARIA"!

                      "Когато теорията овладее масите, тя става реална сила" Карл Маркс.
                      ...че, що да спираме дотук, баси...
                      Нека развели гордо знамето про-
                      дължим с номинацията и послед-
                      ващото избиране Президент и Пре-
                      миер на Републикатаот "OFFROAD-
                      BULGARIA"!, и без да губим създа-
                      лата се инерция и въодушевлени-
                      ето на масите продължим със уч-
                      редяването на "ООЕС", или.....
                      Обединени Офф роудски Европейски Съюзи......
                      Ние от Резервато сме тврЪдо-За!!!
                      Да живей куманизъма!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Предложение за химн на форума!

                        Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                        Предлагам форума да си има официален химн с песен или мелодия, подходяща за неговата същност! При избора на такава, да се вгради като мултимедия и при посочване с мишката върху логото на форума да почва да свири...
                        Химн - това ми идва в повече. Но разбирам защо го предлагаш - за самия мен неусетно форумът ми стана част от живота. (И като се замисля само към две неща неизменно посягам абсолютно всеки ден - към цигарите и към форума.)

                        Няма нужда от химн, нито от партия - точно заради "неговата същност". Цялото това възхитително и живо разнообразие... (скоро ще достигнем половин милион !!! публикации).

                        Май по-ясно не мога да се изразя. Поздрави!
                        Искам България чиста!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Предложение за химн на форума!

                          ако ще лобираме за нещо в парламента и пред политици имеещи власт то е добре
                          колега ако говориш за начална мелодия при влизане в саита ок но чак химн много тежко и задължаващо та тука аз поне съм за распускане и за приятни емоции

                          Коментар


                          • #14
                            До: Предложение за химн на форума!

                            По-добре е да накарам синът ми да направи една кино-пародия, че е режисьор !
                            Видя се колко лобираме пред Парламента съвсем скоро и каква сме сила неземна !
                            ... ама пък чак химн и на мен ми идва БАЯ !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Предложение за химн на форума!

                              Първоначално публикуван от contacol Преглед на мнение
                              Химн, знаме, герб и така нататък! Да, в това няма нищо лошо! Един питаше: "А какво ще стане по-нататък?" Отговарям:
                              Клуб "OFFROAD-BULGARIA", Национално движение"OFFROAD-BULGARIA" и накрая Партия "OFFROAD-BULGARIA"!

                              "Когато теорията овладее масите, тя става реална сила" Карл Маркс.
                              Колега, понеже сте от скоро сред нас, явно не сте имал време да четете достатъчно във форума, а сте бързал да пишете.
                              Видяхте ли това:

                              Да регистрираме ли нова политическа партия?

                              Помогнете да направим нещо за България!

                              И много моля всички, които ще прочетат това мнение - не "повдигайте" отново дискутираните тогава въпроси. Само ги посочих като пример на колегата, за да не се "завърта колелото" отново.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X