Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият ми "Патриот"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от alex_markov
    Нови Гуми - нов късмет, или иначе казано старата песен на нов глас (Хънтаровските гуми на Патриота):





    От които следва "леко" повдигане във височина




    И за който не вярва Колко голям е патриота ето едно малко доказателство


    Каква марка и какъв размер са тези гуми ?
    Защото много ми харесват и бих искал да си взема такива, от къде мога да си ги закупя ?
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • Interco TrXus MT 235/85 16 - най-доброто за един "джип" 32" универсални гуми - най-добрият компромис за път и извън него
      купуват се от братята - Петрови (администраторите на този саит)

      Коментар


      • Първоначално публикуван от alex_markov
        Interco TrXus MT 235/85 16 - най-доброто за един "джип" 32" универсални гуми - най-добрият компромис за път и извън него
        купуват се от братята - Петрови (администраторите на този саит)
        Как мога да се свържа с братята - Петрови за да си купа такива гуми ?
        Ако може да ми кажеш някаква ориентировъчна цена за тези гуми ?
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • Има ли голяма разлика м/у тези гуми и МТ/R?Като им гледам шарката би трябвало да са горе-долу с еднакво предназначение.
          Nissan Patrol Y61

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Novice
            Има ли голяма разлика м/у тези гуми и МТ/R?Като им гледам шарката би трябвало да са горе-долу с еднакво предназначение.
            една от съществените разлики е в размера - МТ/Р-а е 32х11.5х15, а по-горните гуми отговарят на 32х9.5х16... т.е. 5см по-тесни са и са за 16" джанта... Иначе се гуми за кал, но хората си карат постоянно с тях... На какво ще ги слагаш тия гуми?
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • Аз имам MT/R 31/10,5/15 , но като ги гледам няма да стават за сняг и лед, така че се оглеждам какви други да си купя за зимата, но тези ми се виждат не много различни,макар че имат повече (не знам как се казва т тези напречни нарези на зимните гуми )
              Nissan Patrol Y61

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Novice
                Аз имам MT/R 31/10,5/15 , но като ги гледам няма да стават за сняг и лед, така че се оглеждам какви други да си купя за зимата, но тези ми се виждат не много различни,макар че имат повече (не знам как се казва т тези напречни нарези на зимните гуми )
                за мокро, лед и сняг по ПЪТЯ - зимни гуми!
                За преспи и неизринати улици MT/R-ите и Интерко-то са по-добре /когато има в какво да се забие грайфера/...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Novice
                  Аз имам MT/R 31/10,5/15 , но като ги гледам няма да стават за сняг и лед...
                  Аз съм съм съшия размер на Нисан Патрол, карах ги целия март, когато все пак имаше и малко лед и сняг, бях скептичен, но ако си караш спокойно и внимателно няма проблеми..

                  Първоначално публикуван от Novice
                  ...но тези (Interco) ми се виждат не много различни,макар че имат повече (не знам как се казва т тези напречни нарези на зимните гуми )
                  Казват се ламели.. Наистина Интерко-то е уникална М/Т гума точно с това, че става и за утъпкан сняг и лед. Пък е и по-тиха от MT/R-а. За мен Интерко-то е по-добрата гума.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от vladi333
                    Как мога да се свържа с братята - Петрови за да си купа такива гуми ?
                    Ако може да ми кажеш някаква ориентировъчна цена за тези гуми ?
                    Пусни лично съобщение на Венци Петров

                    Коментар


                    • Ето още един материал за Патриот http://www1.autoreview.ru/archive/2006/06/primerka/
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • До: Новият ми "Патриот"

                        очень полезная вещь-задние дисковые спирачки
                        Прикачени файлове
                        не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

                        Коментар


                        • До: Новият ми "Патриот"

                          что получилось
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от п-к A.Moralez; 20-07-07, 09:36.
                          не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X