Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият ми "Патриот"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от quadra
    Вярно, макар че уж наеха известна одиторска фирма да надзирава качеството на сглобката...може и да се оправят лека полека...Ето например BMW-тата и Хамърите сглобени в Калининград по изказвания са на ранището на другите заводи или дори по-качественно сглобени.
    Виж не ме разбирай погрешно Зглобката е МНОГО по-добра от предишните (например Хънтъра) - много

    Коментар


    • #77
      Съгласен съм, точно затова сигурно дразнят толкова много разни такива дребни нещица...просто очакваш повече... Аз разгледах един такъв, много ме подразниха например разни необработени и груби заварки някъде около задната врата и пантите и (на фона на хубавата боя металик), на Хънтъра изобщо нямаше да им обърна внимание. И също неприятно впечатление ми направи това че пласмасовите детайли имат необработени ръбове и не прикриват добре механизма на седалката...Представяш ли си, на Хънтъра щях ли да се втелясвам толкова? Така че това са бели кахъри...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #78
        Първоначално публикуван от alex_markov
        Зглобката е МНОГО по-добра от предишните (например Хънтъра) - много
        е, значи си противоречиш - явно имат подобрение с времето!

        да обърна внимание - тоя ауспух нещо е взел да ръждясва
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #79
          Ей така дявала чете евангелието... Каза "в много случаи" а не винаги
          Ще ми отговориш ли за LED
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #80
            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
            ...
            да обърна внимание - тоя ауспух нещо е взел да ръждясва
            този ауспух му е сменяна формата няколко пъти под вода възможно е тръбата да е потъмняла, а гърнетата са Неръждавеика

            Коментар


            • #81
              Баси, не ме отчайвайте.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #82
                Първоначално публикуван от goldy
                Баси, не ме отчайвайте.
                аз като го избирах четох по-лоши неща и не се отчаях - взех го и не съжалявам, нито за момент (за сега)

                Коментар


                • #83
                  Мухахаха
                  Това ако са му проблемите на Патриота ще е супер джип.
                  За мен е колосален успех констатациите на журналиста.
                  Теч на хидравликата две места ... ммм супер, значи си дига добро налягане за да избуши. Гумички се оправят, ама да видиш на как една запушена на 80% тръбичка на рено кара колата да спира където си иска Друго...Олюпила се боята на бронята?! Не може да бъде. Сволочите не са сложили безцветен лак отгоре и. Тяхната ... казашка. Същите са и японците бе да му се невиди. Ем сложиха лак на никелираната пластмасова решетка на едно мурано, ама от 20 миенета на автомивка падна почти цялото покритие. Абе, мърлячи
                  Нататък, фарчета че били олабени и уплътнението дето се измъкнало от дупката няма какво да ги коментирам. Мога обаче да кометирам как чистак бърсак ново ивеко го продават с рециклирани амортисьори тук, как се продават скании с липсващи лагери на биели... бе то едно ли е...
                  Статията е по мое мнение констатация за успеха на една легенда.
                  Джипа си струва парите според мен и ако ги имах определено щях да си взема такъв.

                  Коментар


                  • #84
                    и Патриота сигурно е щастлив , че алекс му е собственика

                    за всички сигурно ще е интересно и някой друг да разкаже за поведението на излязлата от магазина джипка

                    Коментар


                    • #85
                      а цената каква му е? Алекс да ти е честит много ми хареса джипчето Руснаците гледам бая се развиват в автомобило строенето... даже останах много приятно изненадан!
                      "Опознай Родината за да я обикнеш"

                      Коментар


                      • #86
                        цената е в порядъка 25-30 хиляди български л.
                        и много и малко...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #87
                          http://www.uaz.ru/press/news/?id=583

                          Знаех си аз че правя ПравилниЯТ Избор
                          Патриота е избран за OffRoad Кола на годината!

                          Коментар


                          • #88
                            Поздравления, Алекс

                            Коментар


                            • #89
                              Ето:
                              В Иордании завершилась выставка Expo Russia-2006, на которой был представлен российский внедорожник UAZ Patriot в исполнении Limited. Автомобиль был показан с целью изучения потребительского спроса и возможного заключения контрактов на поставку.

                              В пресс-службе OOO «Северсталь-авто» сообщили, что сейчас ведутся переговоры с рядом стран Ближнего Востока не только о продаже в регион автомобилей, но и о сборке машин на месте из машинокомплектов.



                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #90
                                Първоначално публикуван от alex_markov
                                http://www.uaz.ru/press/news/?id=583

                                Знаех си аз че правя ПравилниЯТ Избор
                                Патриота е избран за OffRoad Кола на годината!
                                Браво, это настоящий внедорожник !
                                B+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X