Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият ми "Патриот"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
    опират ли по-големите гуми? май са съвсем на границата...
    НЕ (досега) много по-добре седят от колкото на Хънтъра - но първо трябва да я покарам повечко извън пътя

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от alex_markov
      НЕ (досега) много по-добре седят от колкото на Хънтъра - но първо трябва да я покарам повечко извън пътя
      ами хайде в неделя една "софт" разходка, та да го видиме тоя Патриот
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #33
        Днес карах зад тебе 2 светофара.Хареса ми ЖИПА добра е механизацията.
        м.д-то На тая гумаджийница/Делина/ можете да ползвате отстъпка принципно.Има си карти за отстъпка и мога да ви сдобия с такива.

        Коментар


        • #34
          Къде е тази гумаджийница,че на снимките на Алекс мернах закачено нещо, което ще ме ползва?
          B+

          Коментар


          • #35
            далеч съм от мисълта за каквото и да е заяждане, но като гледам тоя ауспух /на височината на калобрана/ и си мисля, че не му е там мястото:

            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #36
              Стоян Михайловси и Алея Яворов/Семинарията/ на самия светофар.От пионерския дворец посока ст.град/гара пионер/по маршрута на авт.94.
              Вече трябва да си се ориентирал.

              Коментар


              • #37
                Благодаря ти hronos. Перфектно се ориентирах ,още повече ,че днес минавах от там ,ама сега се сетих.
                B+

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                  далеч съм от мисълта за каквото и да е заяждане, но като гледам тоя ауспух /на височината на калобрана/ и си мисля, че не му е там мястото:

                  вярно, все пак това е "Паркетник"
                  И на Хънтъра беше същата работа, но се лекува
                  А и за сега не пречи.

                  Благодаря за всички прекрасни пожелания, желая ви да ви се връща

                  Коментар


                  • #39
                    Честито и тук, безаварийно и винаги здраво сцепление с пътя (дори да го няма)
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #40
                      честито

                      Честита ти нова придобивка. С здраве да си я ползваш.Още ли не си открил шишето с водката.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #41
                        Здравейте всички можете ли да ми дадете малко повече инфоррмация за този "патриот" като двигател, цена , качество защото на вънщен вид е много добър като LAND cruiser e направо)

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от Yori-offroad
                          Здравейте всички можете ли да ми дадете малко повече инфоррмация за този "патриот" като двигател, цена , качество защото на вънщен вид е много добър като LAND cruiser e направо)
                          писано е по-горе за цената /ама кой да чете / - горе-долу като на 10-годишен ТЛК9х...
                          за качеството - ще разберем след 5-10 години...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #43
                            Тедо какви 5-10 години!Той Алекс ще го продаде след не много време!Поне има успех в продажбите!
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • #44
                              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
                              Тедо какви 5-10 години!Той Алекс ще го продаде след не много време!Поне има успех в продажбите!
                              той може и март месец да го продаде, ако иска, но няма как да разбереш за по-малко време качествен ли е или не... то трябва и повече бройки да се продадат, че от 1 бр трудно се прави статистика
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #45
                                ЧЕСТИТО!!!

                                Изглежда страхотно! Само радост да ти носи!!!
                                Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X