Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Букса за компютъра.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Букса за компютъра.

    Здравейте колеги имам въпросче ама да не отварям друга тема ще го задам в тази и без това са близки.Днес бащата ходил да слага газова уредба на Фронтерата и майстора не можал да намери буксата в която се включва за да се видят грешките.Знаел той уж каде е ама я нямало там не се поинтересувах каде е гледал ама не я намерили. Та .. каде е тази букса. Мерси предварително надявам се въпроса да не е глупав и ми се струва че никаде из форума не сам виждал да се пише за това може и да се бъркам.

  • #2
    До: Букса за компютъра.

    За напред, въпроси касаещи друго естество на разговор поставяй в нова тема.

    Буксата се намира като застанеш пред колата точно зад левия фар, има синьо капаче на нея.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      До: Букса за компютъра.

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      За напред, въпроси касаещи друго естество на разговор поставяй в нова тема.
      Добре, взимам си бележка !!!
      Мерси за информацията.

      Коментар


      • #4
        До: Букса за компютъра.

        На моята (дълга база, 2000г., дизел) е в купето...Под поставката за стотинки...Лесно се маха и с ръка...Бъркаш в дупката и вадиш буксата...

        Коментар


        • #5
          До: Букса за компютъра.

          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
          На моята (дълга база, 2000г., дизел) е в купето...Под поставката за стотинки...Лесно се маха и с ръка...Бъркаш в дупката и вадиш буксата...
          Да прав си всъщност трябваше да се да се уточни точно за каква Фронтера става въпрос. Аз говоря за C20NE мотора, мисля че и на C24NE е там, за другите не знам.
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            До: Букса за компютъра.

            и на моита дълга база Б бензин е под капачката за стотинки срещу малкия лост

            Коментар


            • #7
              До: Букса за компютъра.

              Колеги проблема остава. Фронтерата е 97г. КБ 2.0 буксата не е зад фара както ми каза fanatic.А под поставка за стотинки това (снимката) ли имате предвид и ако може по подробно да кажете как се стига до буксата на вашите джипове. Мерси предварително !
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: Букса за компютъра.

                Ей тука някъде я търсете под пластмасовата кора под волана. За по сигурно може да питаш колегата car test, че той ми прави диагностика аз само гледах.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: Букса за компютъра.

                  при мене таблото е по различно виж там където колегата ти нарисувал

                  Коментар


                  • #10
                    До: Букса за компютъра.

                    Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                    Ей тука някъде я търсете под пластмасовата кора под волана. За по сигурно може да питаш колегата car test, че той ми прави диагностика аз само гледах.
                    Намерихме я най-накрая. Найстина си е там вече ще мога да си изчистя компа от грешки. Мерси колеги за помоща !!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Букса за компютъра.

                      колеги търсих ,но явно неправилно или не достатъчно.
                      Не мога да намеря схема на буксата към ECU-то,или по-точно ме интересува захранващия кабел(+) към компа.Става въпрос за фронтера 2,2 бензин 98год.Ако някой може да помогне ще съм благодарен.
                      ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                      Grand Cherokee 2.7
                      GSM 0888148630

                      Коментар


                      • #12
                        От: Букса за компютъра.

                        На 27 клема е + след контакт а на 37 клема е + от релето.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X