Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със съединител на Тропер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със съединител на Тропер

    Здравейте Колеги, Проблема е следния Исузото е нов внос
    2,6 бензин 89г Трудно включваха 1ва и задна След като удължих стеблото на работното цилиндърче с 5мм эаработи както трябва ,Вървя 5 дена и отново същия проблем, Днес свалих кутията с убеждението че съединителя се е скапал Да ама Не Оказа се че съвсем скоро е сменян Вилка Лагер Всичко е шест, Направи ми впечатление Странен синкав цвят на диафрагмата което ме навежда на мисълта за Прегряване и омекване на пластините Поръчах нов Съединител и като пристигне ще сравня височините на притискателния Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем нека сподели Благодаря предварително

  • #2
    До: Проблем със съединител на Тропер

    провери лагерчето във коляновия вал във което влиза опашкята на скоростите
    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

    Коментар


    • #3
      До: Проблем със съединител на Тропер

      А течността проверявал ли си? Да не би да изпуска някоя помпа?
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем със съединител на Тропер

        получих новия комплект При съпоставяне на двата диска Новият е със
        8 ММ ПО ВИСОК МОНТИРАХ ГО И РАБОТИ ПЕРФЕКТНО ПРЕГРЯВАНЕТО И ОМЕКВАНЕТО НА ДИАФРАГМАТА СЕ Е ПОЛУЧИЛО СЛЕД КАТО СОБСТВЕНИКА НА ТРОПЕРА СЕ ОБЗАЛОЖИЛ ЧЕ ЩЕ МИНЕ ТАМ КЪДЕТО МИНЕ ЗИЛ157джуган

        Коментар


        • #5
          До: Проблем със съединител на Тропер

          Първоначално публикуван от lalev Преглед на мнение
          получих новия комплект При съпоставяне на двата диска Новият е със
          8 ММ ПО ВИСОК МОНТИРАХ ГО И РАБОТИ ПЕРФЕКТНО ПРЕГРЯВАНЕТО И ОМЕКВАНЕТО НА ДИАФРАГМАТА СЕ Е ПОЛУЧИЛО СЛЕД КАТО СОБСТВЕНИКА НА ТРОПЕРА СЕ ОБЗАЛОЖИЛ ЧЕ ЩЕ МИНЕ ТАМ КЪДЕТО МИНЕ ЗИЛ157джуган

          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            До: Проблем със съединител на Тропер

            Колега колко е ресурса на съединителя на Тропера при нормална експлоатация?

            Коментар


            • #7
              До: Проблем със съединител на Тропер

              Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
              Колега колко е ресурса на съединителя на Тропера при нормална експлоатация?
              Зависи от няколко фактора 1 начин на каране и условия в които се кара 2 качеството на съединителя/ никога не купувай части с неизвестен производител/ пример- съединител марка МЕКАРМ изкара 10 000км Не знам какво разбираш под нормална експлоатация Ако сложиш нов/марков/съединител и караш само по асфалт 200 000 ще е максимума Виждал съм и марков как заминава за 10 минути/миналата година на ОФроуд Габрово след края на състезанието един ентусиаст от публиката вкара нормален Патрол по трасето На първото препятствие забуксува и след 7,8 минути лашкане го скапа тотално/ Така че ресурса зависи от задкормилното устройство

              Коментар


              • #8
                До: Проблем със съединител на Тропер

                Затова си взимаите части които са за първоначално вграждане,за да няма проблеми


                Такива части с които джипа излиза от завода



                Поздрави

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем със съединител на Тропер

                  Съвсем нормална експлоатация нямам изпълнения по чукарите, но миналата година ходих до Австрия за кола и закачих едно ремарке за автомобили май оттам дойде проблема. Днес го отворих две от пружините на феродовия бяха изпаднали от гнездата иначе феродовия имаше още доста живот. Не знам някой в България да предлага истински резервни части от Япония, а за толкова стари модели дали и се произвеждат още там.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Проблем със съединител на Тропер

                    А за off-road има ли специален ,усилен съединител-като,например,при спортните коли-или се разчита на стандартния ?
                    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                    Коментар


                    • #11
                      До: Проблем със съединител на Тропер

                      Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                      Затова си взимаите части които са за първоначално вграждане,за да няма проблеми


                      Такива части с които джипа излиза от завода



                      Поздрави
                      такива части не се продават в магазина,те остават в завода за вграждане.всичко което се продава е по лошо качество.втората употреба е друго,стига да е в добро състояние.
                      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Проблем със съединител на Тропер

                        Трябва ли да сменят и двете помпи на съединителя /горна и долна/ едновременно. При мен прокапа долната оправих е , но се оказа , че маи се натовари горната и се наложи да удължа рейката на педала до края. Едно време на "жигулите" маи сменяхме и двете едновременно ама не съм много сигурен....?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Проблем със съединител на Тропер

                          Да подновя малко темата.Тази вечер,какти си карам в София ми пропадна педала на съединитела,а той е с жило.Слизам, проверявам го,никакви хлабини,но педала пропадна до средата.Някаква идея какво да погледна?Няма такова животно,с доста зор,дори и на място включва без да хъркат скоростите на полу отделящ съединител.
                          JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                          Коментар


                          • #14
                            До: Проблем със съединител на Тропер

                            За вилка си мисля аз.Другият вариант е, долният край на кожуха на жилото да се е приближил до вилката.Не се сещам как точно е захванато при Трупчо,ама ако е на планка,може тя да е потдала.
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • #15
                              До: Проблем със съединител на Тропер

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              За вилка си мисля аз.Другият вариант е, долният край на кожуха на жилото да се е приближил до вилката.Не се сещам как точно е захванато при Трупчо,ама ако е на планка,може тя да е потдала.
                              Да,на планка е,ама ме беше страх да я погледна в тъмното,щото и аз се усъмних в нея.Сутринта ще погледна каква е причината,ако Трупчо не ме е изпреварил,че Той има навик сам да си се оправя.
                              JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X