Обява

Свий
Няма добавени обяви.

пътуване до Германия с кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • пътуване до Германия с кола

    Здравейте,
    предстои ни пътуване до Германия и смятаме да го осъществим с автомобила си. Пътьом смятаме да минем през Румъния, Унгария и Чехия.Някой може ли да ни посъветва за :
    1. Най- удобен за пътуване маршрут ( особено за Румъния)
    2. Интересни места за посещение
    3. Прилични и евтини места за нощувка по пътя.
    4. всичко останало за което не се сещаме сега, като пътни такси, винетки и други

    Благодарим предварително на всички вас пътешественици

  • #2
    До: пътуване до Германия с кола

    хвърли едно око тук, мисля че има отговори на повечето ти въпроси

    Коментар


    • #3
      От: пътуване до Германия с кола

      Здравейте искам да попитам.от къде ще е по добре да мина за Германия,през Румъния,Унгария,Австрия и вече да вляза в Германия или да мина през Сърбия вместо Унгария.И в двата случая си имам документи и ми е все едно,но искам да разбера от къде ще ми е по-близо.За втори път ще ходя в Германия,но първият път ходих със самолет,а сега ще ходя с кола.Все още не съм казал на съучениците,ама те ще ме разберат.Взел съм си отпосното от училище още лятотот,но всички ме знаят,че все още съм ученик в това училище.В Германия всичко ми е уредено,но няма да имам пеиятели.За горния въпрос чакам отговор.

      Коментар


      • #4
        От: пътуване до Германия с кола

        През Сърбия.
        Можеш тук да си направиш справка http://www.viamichelin.com/

        Коментар


        • #5
          От: пътуване до Германия с кола

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          През Сърбия.
          Можеш тук да си направиш справка http://www.viamichelin.com/
          Всъщност зависи от това къде е началната точка на пътуването - за някои части на България по-добър вариант е през Румъния..

          Коментар


          • #6
            От: пътуване до Германия с кола

            1. Най- удобен за пътуване маршрут ( особено за Румъния)
            Най-удобен,незнам ама аз ползвам този:Видин-Калафат към Турну Северин през Карпатите после Тимишоара излизам през Надлаг и съм в Унгария след Сегед в твоята посока всичко е по хубави магистрали.Румъния по този маршрут се минава за 6 часа вечерно време ,когато няма каруци по пътя и се спазват всички ограничения.Има ремонти на места в Карпатите и някъде движението е в едната лента само, сигнализирано със светофар,спазвайте го.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X