Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация Kenwood

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Навигация Kenwood

    ! Просто бях в безизходица а те ме изкараха от батака.... [/QUOTE]


    твойта кой модел е???
    коя версия на софта?

    Коментар


    • #17
      До: Навигация Kenwood

      Първоначално публикуван от kkrraassyy Преглед на мнение
      ! Просто бях в безизходица а те ме изкараха от батака....

      твойта кой модел е???
      коя версия на софта?[/QUOTE]

      Kenwood 8220 DNX
      Soft. ver. 2.60

      Но немога да свържа gps-a с лаптопа за да вкарам в самата навигация BG меню и BG говор пробвах да сложа на самата SD Card в папка Garmin БГ език в папка Text и БГ глас в папка Voice но и така неще да ги разпознае

      иначе от жапката ми излизат 2 usb изхода единият пише IPOD на другия USB пробвах и в двата изхода да свържа лаптопа към gps-a но въобще не разпознава лаптопа да е открил нов хардуер и незнам защо

      Коментар


      • #18
        До: Навигация Kenwood

        Аз се борих по същия начин с един Кенууд в Хюндай Санта Фе , ако не се лъжа, ОФРМ няма проблем като е сама , като се обедини с Гърция и Турция става същото. Пробвах всяка карта на различно SD -пак не ще да тръгне . По-точно тръгва ту едната , ту другата , когато както си иска. Почнах да ърся закономерност и я открих , за съжаление не помня модела на Кенууда , гнездото за СД картата е зад панела , той се отваря , но зависи точно в кой момент го отваряш( т.е в кой момент пъхаш картата ) - дали вече си пуснал навигационния софт или е още в режим на музика. В единия случай прочита картата и кодовете правилно , в другия не.
        Не е най-професионалното решение , но тръгна.
        А на SD-тата , дето си ги поръчал , картите обединени ли са , или поотделно ?

        Коментар


        • #19
          До: Навигация Kenwood

          Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
          твойта кой модел е???
          коя версия на софта?
          Kenwood 8220 DNX
          Soft. ver. 2.60

          Но немога да свържа gps-a с лаптопа за да вкарам ...


          от тук http://www.kenwood.eu/up_2_date/car/multimedia/
          пробвай за ъпдейт там където пише само усб се вържи и от менюто дай навигация и тогава ще те пита какво искаш само гармин или мемори устройство даваш мемори устройство и се вързват но виждаш само две папки
          гармин и войсе


          п.п. пише че при новия ъпдейт е оправен бъга с отключването но не съм пробвал още иначе машината ми е 7200 няма мемори карта

          Коментар


          • #20
            До: Навигация Kenwood

            Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
            Аз се борих по същия начин с един Кенууд в Хюндай Санта Фе , ако не се лъжа, ОФРМ няма проблем като е сама , като се обедини с Гърция и Турция става същото. Пробвах всяка карта на различно SD -пак не ще да тръгне .
            По отделно на SD Card ми ги пратиха държавите.

            Коментар


            • #21
              До: Навигация Kenwood

              Мда , и аз не успях да ги подкарам комбинирани.
              А колко пари искат ( че не ми се звъни да питам като няма да купувам) ?

              Коментар


              • #22
                До: Навигация Kenwood

                Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                Мда , и аз не успях да ги подкарам комбинирани.
                А колко пари искат ( че не ми се звъни да питам като няма да купувам) ?
                За Турция и Гърция заедно с SD Card ми излезна 130лв а цяла Европа беше на 150лв но несъм я взимал

                Коментар


                • #23
                  От: До: Навигация Kenwood

                  Първоначално публикуван от kkrraassyy Преглед на мнение
                  Kenwood 8220 DNX
                  Soft. ver. 2.60

                  Но немога да свържа gps-a с лаптопа за да вкарам ...


                  от тук http://www.kenwood.eu/up_2_date/car/multimedia/
                  пробвай за ъпдейт там където пише само усб се вържи и от менюто дай навигация и тогава ще те пита какво искаш само гармин или мемори устройство даваш мемори устройство и се вързват но виждаш само две папки
                  гармин и войсе


                  п.п. пише че при новия ъпдейт е оправен бъга с отключването но не съм пробвал още иначе машината ми е 7200 няма мемори карта

                  За тези с Kenwood DNX 7200 - мултимедията има мемори карта, намира се под дисплея и до нея се стика като се натисне и задържи за няколко секунди бутона за поставяне на диск, тогава дисплея ляга до долу и се вижда картата, тя е под отвора за поставяне на диск.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X