Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с автоматична скоростна кутия..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

    Първоначално публикуван от u_bo Преглед на мнение
    Това зависи каква точно е АСК ? Кой модел точно е твоята?
    Двигателя е 3.2 бензин, не знам какъв е кода на ск . Кутия. Прави го от време на време и затва преди да ме е оставила някъде бих искал някой който разбира да я погледне. Проблема е че съм от рс и тук май не съм чувал за кадърни майстори... Затова чета форума и видях че колегата е писал за подобен проблем но не е писал как се е справил...

    Коментар


    • #92
      От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

      Първоначално публикуван от karlos4340 Преглед на мнение
      Двигателя е 3.2 бензин, не знам какъв е кода на ск . Кутия. Прави го от време на време и затва преди да ме е оставила някъде бих искал някой който разбира да я погледне. Проблема е че съм от рс и тук май не съм чувал за кадърни майстори... Затова чета форума и видях че колегата е писал за подобен проблем но не е писал как се е справил...
      Това е на твоя джип, нали?

      Коментар


      • #93
        От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

        Здравейте, дадох си рекстона и от скоро съм с s 320cdi 2000g. и имам следният проблем.
        скоростната кутия заби когато включа на D трагва но след минути се изфорцира и не мърда.
        Гася колата за секунди и пак си тръгва но до след малко.
        Закарах я веднага на сервиз и отчете някаква грешка в платката ( мозъка) който струва майка си и баща си.
        Ако е това е ок. но не ми дават гаранция,че като разглобят кутията няма да изкочи и ново 20. та към 2500лв да си приготвя.
        Да но намерих евтина скоростна кутия втора ръка и с консултация казаха,че това е най бързия и евтин вариант.
        Момчето дето ми я продаде дава гаранция,че я е свалил от работеща кола и ако има проблем мога да му я върна
        Питането ми е следното имате ли представа дали нещата могат да се оплескат или ще си пасне и си е готова за каране.

        Коментар


        • #94
          От: До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

          Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
          Виж в търсачката. Напиши ремонт автоматик и прочети темата. Освен че е доста забавна, ти дава и доста информация.

          Има там един Коко в кв. Малинова долина - той за мене е бога на автоматиците.... освен, че оправи една S-класса за 160 лева вместо 4000 без ДДС в Балкан Стар ами и наскоро мой приятел с А6 ходи при него и случката се повтори.... В друг сервиз му искаха 1800лв Коко му взе 150лв... проблема бил по-малък....

          Абе ще ти пратя тел на лично...
          Може ли да ми дадеш номер на този човек ? че имам проблем и ми искат доста голяма сума брато ще съм ти много благодарен

          Коментар


          • #95
            От: До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

            Последния пост в темата е от преди година и половина.

            Коментар


            • #96
              От: До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

              Колеги, нов съм тук и имам проблеми с автоматична скоростна кутия на Мицубиши Паджеро 2003 г. Къса база.3200 мотор. Подрипва от 4-та на 5-та и блокира задния диференциал. Включва се лампичката на неутрална скорост заедно с директна. Като рестартирам джипа се оправя за известно време. Чета че има някакъв Коко в Малинова долина.Дали е актуална още тази информация и телефона му?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X