Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с автоматична скоростна кутия..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

    Двете коли откакто, са закупени през 2009г. само там са обслужвани ,досега проблем не е имало. Казаха да карам и ако се получи по голям проблем, веднага да отида.Да поискам да ми направят разпечатка за грешки на ск. кутия. Колата има допълнителна гаранция. Благодаря.

    Коментар


    • #62
      От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

      Колеги телефона на Коко същия ли е който сте дали на 3-та страница ?
      И ако може да ми дадете повече координати къде се намира благодаря предварително ...

      Коментар


      • #63
        От: До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

        моля Ви, напишете да се вижда телефона на този спец от Горна Малина- КОКО, за да му се обадя, след като разбира толкова добре от автоматици!?

        Коментар


        • #64
          От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

          Коко се намира в Малинова долина а не в Горна Малина!

          Коментар


          • #65
            От: До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
            Виж в търсачката. Напиши ремонт автоматик и прочети темата. Освен че е доста забавна, ти дава и доста информация.

            Има там един Коко в кв. Малинова долина - той за мене е бога на автоматиците.... освен, че оправи една S-класса за 160 лева вместо 4000 без ДДС в Балкан Стар ами и наскоро мой приятел с А6 ходи при него и случката се повтори.... В друг сервиз му искаха 1800лв Коко му взе 150лв... проблема бил по-малък....

            Абе ще ти пратя тел на лично...


            Здравейте,
            аз имам горе долу същия проблем.може ли да пратите и мен телефона на Коко. ако все още работи.

            благодаря ви предварително!

            Коментар


            • #66
              От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

              Хора четете! Пост №45 Коко - 0888135077

              Коментар


              • #67
                От: До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                Здравейте.Нов съм в форума и искам да попитам за Шум виене при движение на Туарег 3.2 220кс. автоматик.
                При намаляване на скоростта звука намаля/спира.Ето линк към клипа https://www.youtube.com/watch?v=BAljSfmbpxI

                Коментар


                • #68
                  От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                  С тая честота прилича на висящ лагер.Що не минеш да го погледна?Тел-а ми е в подписа.
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #69
                    От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                    Нлагодаря колега при първа възможност ще се обадя понеже тези дни съм малко зает

                    Коментар


                    • #70
                      От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                      Оказа се висящ лагер колега...Др проблем имам който ме притеснява скоростната кутия ми прави номера от време на време.Значи на място като дам прм. от задна на директна и обратното удря яко както и в движение като намалявам ми забива ,но не го прави постоянно.Закачихме я изчистихме всички грешки пуснаха ми някаква програма
                      да се самообучава и нямах 3-5дена никакви проблеми сменя си нормално гладко като и дам кика бута си 2 предавки надолу и днес пак ми се появи.Имам чувството че го прави като я покараш по дълго и загрее.Понеже като я оставя за 2 часа и после нямам проблем поне така си мисля.Моля за някакви идеи благодаря предварително...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                        Като изчистихти всички грешки-какви бяха въпросните грешки?Маслото сменяно ли е,кога и с какво?

                        Коментар


                        • #72
                          От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                          Не знам какви грешки беше написала не ми каза майстора, а маслото не съм го сменял казаха ми че само при ремпнт на котията се сменяло
                          Може ли да иска да се долее масло.... и можели да се провери нивото?

                          Коментар


                          • #73
                            От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                            Първоначално публикуван от chomukliev1 Преглед на мнение
                            ....нямах 3-5дена никакви проблеми сменя си нормално гладко като и дам кика бута си 2 предавки надолу и днес пак ми се появи.Имам чувството че го прави като я покараш по дълго и загрее.Понеже като я оставя за 2 часа и после нямам проблем поне така си мисля.Моля за някакви идеи благодаря предварително...
                            Както го описваш си е нормалния проблем на тези кутии. Нали си с Айсин?
                            Първо смени ЦЯЛОТО масло на скоростната кутия с правилно ново масло ( ако си сменял - къде с какво масло и колко литра)
                            Ако не се оправи - предполагам отиваш на ново valve body. Поне не пишеш че имаш приплъзване.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                              Първоначално публикуван от chomukliev1 Преглед на мнение
                              Не знам какви грешки беше написала не ми каза майстора, а маслото не съм го сменял казаха ми че само при ремпнт на котията се сменяло
                              Интересно ми е дали ти предложиха измиване с кореселин на 'мозъка' ?
                              ? Сериозно питам? А това за смяната на маслото 'само при ремонт' - мога смо да ти препоръчам БЪРЗО да смениш сервиза, защото ще те докарат до ремонт за над 2000 лв.


                              Първоначално публикуван от chomukliev1 Преглед на мнение
                              Може ли да иска да се долее масло.... и можели да се провери нивото?
                              Само да се долеее - НЕ - ако е карана дълго с ниско ниво - няма да се оправи САМО с доливане.
                              Дали може да се провери - напиши точния модел на кутията - има няколко начина за проверка на нивото при Айсин - но ако качиш снимка на пробката за източване също може и да помогне за определяне на начина... а може и да не помогне.

                              - потърси в ютубата - Aisin oil change - и ще разбереш че се сменя маслото не само при ремонт.
                              Ако ти се занимава може да пишеш един емайл на Aisin директно - обикновено отговарят до няколко дни на добре написани емайли на английски.

                              Накратко - смени Цялото масло с Правилното за кутията. Покарай 200 км и ако не се оправи - отиваш към ремонт. Там вече НЕ взимай втора употреба части - може да са по-лоши от твоите.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                                Първоначално публикуван от u_bo Преглед на мнение
                                Както го описваш си е нормалния проблем на тези кутии. Нали си с Айсин?
                                Нали за Туарег става дума? Та с кой точно Айсин е? Но примерно на 6 НР 26 А можеш да споделиш как се проверява нивото!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X