Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с автоматична скоростна кутия..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    И не е задължително въобще да има нещо електрическо в него... Може и изцяло хидравличен да е...
    Сори за офтопика но в този ред на мисли, Венци на твоя нисан бензиновия автоматика такъв ли е механичен мозък, интересно ми на кои автомобили е изцяло механичен?
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #32
      До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

      При Коко оправиха проблемите с моя автоматик. Както го диагностицираха - проблем с "мозъка" - поръчахме нов, защото тази частице не търпи ремонт и сега всичко е ток.

      Без забележки, освен че самият Коко е малко труден за комуникация, но пък момчетата му вършат работа екстра !

      Препоръчва се !
      VW Touareg V10, 5000cc

      Коментар


      • #33
        До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

        Първоначално публикуван от lcr Преглед на мнение
        Мите...а всички ли автоматични кутии имат комп...? ил само при тез които са наи-наи ХАИ-ТЕК..? става дума за рено19 автоматик има само задна )) а другите..рядко се включват от 3-4 път
        На задна всички си вървят(автоматиците)

        Коментар


        • #34
          До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

          Карам лек автомобил с автоматична скоростна кутия, от тук разбрах за Коко. Нищо лошо не е писано за него!!!
          Идеята ми е, да го навестя за съвет, консултация или некоя друга профилактика. Не че нещо, но на последък ми прави впечатление, че като изкарам колата от гаража, под скоростите има петно от масло. Днес на два пъти ми изключва от задна (при включена задна потегля и след два метра спира, не върви), при превключване на N и после на R пак си тръгва.
          Та да помоля за телефон или адрес! Тенкю.

          Коментар


          • #35
            До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

            Някой може ли и на мен да ми прати на лична телефона на коко на което му благоаря предварително.

            Коментар


            • #36
              До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

              По Бистришко шосе първата пресечка в дясно като вървиш към околовръстното - кв. Малинова Долина, ул.Първа - Коко 0888135077


              Копнато от нета.



              И на някой ако му трябват снимки да види как изглежда мозька или валв бодито да си пусне тема,а аз ще му пусна снимки.
              Тия в подписа ми са с електронен,комбиниран,хидравличен мозьк или валв боди.80% от проблемите по моите кутии са породени точно от неизправност с бодито.



              Е ви един мозьк на Ягуар като кутията е Мерцедес и сьщата е имат някои модели Додж
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                [quote=BENZBOSS;642980]По Бистришко шосе първата пресечка в дясно като вървиш към околовръстното - кв. Малинова Долина, ул.Първа - Коко 0888135077


                мерси колега,,, имам един пассат и от един пишман майстор на друг , и направо ми писна,
                казват че е бил много чешит човек и не казва коко струва чак след като го свърши, ама ще видиме и ще ви разкажа

                Коментар


                • #38
                  До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                  Прав е и ти казвам защо.

                  Горната снимка я виждаш.Долу в дясно виждаш контакта в който се вкарва една букса която се законтра я болтче 7 мм в средата.В буксата влиза кабела за управлението на електрониката на кутията.

                  Буксата има 3 гумени ринга по около 2 кинта бройката.Като прикапе от там се точи маслото,вадиш кабела и сменяш ринговете на буксата.Трябва да отвиеш и болтчето обаче за да я извадиш тая букса.

                  Преди около месец ми протече,всичко си вьрвеше по план до момента в който не стигнахме до болтчето или по-точно до отвиването му.Вьртим 2 часа и няма и няма,не излиза ш...та букса.Кофтито е,че половината букса е вьн,а другата половина е вьтре с все мозька.Наложи се трошенето на тая електронна платка която се вижда вьрху бодито за да смькнем бодито,да му махнеш платката и да го сложим пак на място и да му завием новата букса.


                  Цена на платката около 400 $,на мен ми я дадоха за 100 с работа 50 и 100 за масло,че аз като точа едно не го врьщам пак.


                  За какво ги пиша всички тия неща - едно болтче 7 мм можеше да ми струва около 650 кинта вместо нормалните 60 като тук включвам и работата.С врьзки 250 кинта САМО.




                  Тоя са го врьтнали не играе в случаяпо моя кола като се работи аз сьм омазан до лактите поне.

                  Не го защитавам,но ако подобно нещо стане при Коко едва ли има резервни части точно за твоя Пасат.Аз там кьдето ходя мога да си сглобя 3 като моите,че и багажник с резервни части да си натоваря.На него може да му се наложи да ги вземе от магазина и няма да ти казвам само платката горе на снимката колко струва в Бьлгария.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    До: Проблем с автоматична скоростна кутия..



                    Буксата с ринговете горе в дясно,а горе в ляво контакта в който се вкарва.3 гумени ринга една Лада пари

                    http://www.freddiestransmissions.com/html/pictures.html

                    Снимки на трансмисии,полезно за 722.6 на Мерцедес.Има валв бодита или мозьци,вижда се на снимки как се свалят и чистят,как се редят пружинки и буталца,какви инструменти се ползват.................хиляди снимки.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #40
                      До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                      тел на МИМО и КОКО ако има някой

                      Коментар


                      • #41
                        До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                        Първоначално публикуван от карача Преглед на мнение
                        тел на МИМО и КОКО ако има някой
                        Има има... има го и на 20 места във Форума. Направи малко усилие и по потърси с търсачката. Горе в дясно има бутонче търсене. Натискаш го и пишеш.

                        Много по-лесно ми е да ти го дам, но утре пак ще ти трябва нещо и пак няма да знаеш как да си го намериш.

                        Поздрави

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                          Моля ви дайте ми номера на Коко.....на мен ми изтече маслото от кутията вече

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                            Ей, аман... Ако си направиш труда да прочетеш 3-4 поста по-нагоре, няма да има нужда да хленчиш...
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #44
                              От: До: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                              Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                              При Коко оправиха проблемите с моя автоматик. Както го диагностицираха - проблем с "мозъка" - поръчахме нов, защото тази частице не търпи ремонт и сега всичко е ток.

                              Без забележки, освен че самият Коко е малко труден за комуникация, но пък момчетата му вършат работа екстра !

                              Препоръчва се !
                              Колега, сега виждам темата защото има проблем със скорстната кутия - автоматик на патфайндер 2,5. моля те дай координати на Коко - спешно е.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Проблем с автоматична скоростна кутия..

                                Коко - 0888135077
                                LZ1RED

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X