Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на гардове ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на гардове ???

    Здравейте, купих си гардове ACERBIS http://www.louis.de/_1082d3cf393f5b7...TITLE=10019693от LOUSE.de но без болтовете за захващане на кормилото тъй като са 90лв и реших, че за тази цена сам ще се справя. Някой от вас колеги да се е борил с този проблем ??? Купувам също и от стари гардове
    [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

  • #2
    До: Монтаж на гардове ???

    На сливница и раковска има това което търсиш
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      До: Монтаж на гардове ???

      Да за Евроболт е ясно, от там ще взема болтове за отстрани на кормилото но за другия край трябва да се измисли някакъв пръстен със стърчаща шпилка или нещо такова, аз същност за там искам да попитам някой дали си е правил от нещо.
      [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

      Коментар


      • #4
        До: Монтаж на гардове ???

        При мен,май и при други модели са две отделни шини,огънати на полукръг и в двата края се стягат една към друга с болтове,така че да се стегнат около кормилото.През шината на гарда минава болт и се завива в скобата.
        Не знам този пръстен как ще го стегнеш към кормилото.

        П.П. Жоро Хаджиев беше писал някъде и там са показани тези скоби как изглеждат,ако не знаеш.
        Ако имаш проблеми,мога да ги снимам.
        [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
        [/URL]

        Коментар


        • #5
          До: Монтаж на гардове ???

          Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
          Да за Евроболт е ясно, от там ще взема болтове за отстрани на кормилото но за другия край трябва да се измисли някакъв пръстен със стърчаща шпилка или нещо такова, аз същност за там искам да попитам някой дали си е правил от нещо.
          Там е проблемното закрепване на тоя модел гардове
          Отиваш в магазина на Гоблин в Княжево, и си взимаш оригинални скоби на "Цикра".Поне да знаеш че няма да мръднат
          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
          Суперскан България www.decbg.com
          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

          Коментар


          • #6
            До: Монтаж на гардове ???

            Първоначално публикуван от BoykoVS Преглед на мнение
            П.П. Жоро Хаджиев беше писал някъде и там са показани тези скоби как изглеждат,ако не знаеш.
            Ако имаш проблеми,мога да ги снимам.
            Да аз я разгледах тази тема и горе-долу добих представа, е ясно е че със саморъчно кривене няма да стегне хубаво, но предполагам че някаква скоба от нещо която си е фабрична ще стане. Все пак ще отида утре до Княжево да видя цените както казва Кики.
            [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

            Коментар


            • #7
              До: Монтаж на гардове ???

              Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
              Да аз я разгледах тази тема и горе-долу добих представа, е ясно е че със саморъчно кривене няма да стегне хубаво, но предполагам че някаква скоба от нещо която си е фабрична ще стане. Все пак ще отида утре до Княжево да видя цените както казва Кики.
              Цената не е евтина, но пък това са единствените скоби които ставатВсички други се чупят при по-сериозен удар
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #8
                До: Монтаж на гардове ???

                Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                Цената не е евтина, но пък това са единствените скоби които ставатВсички други се чупят при по-сериозен удар
                Преди две години се мъчих да си правя на стария мотор и ги изфабрикувах криво ляво но най добре е оригинал.

                Коментар


                • #9
                  До: Монтаж на гардове ???

                  ами аз имам едни такива полупръстени от старите ми мизерни гардове, мислих да ги хвърлям. Тъпото е че едната половинка е дурал а другата пластмаса...Не съм сигурен че могат да ти послужат, но ако решиш да самоделстваш нещо може пък да ти влязат до някаква степен в работа...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Монтаж на гардове ???

                    И аз си изсамоделствах грдове,купих си само пластиките на Cicra и си изработих шините със конзолите и станаха доста фабрични. Алуминиевата шина се огъва на размер правят се конзолите после се термообработват и стават - бетон ,но задължително трябва човек да има фабрика под ръка.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от diskusa; 12-04-08, 00:09.
                    Стефан Дянков

                    Коментар


                    • #11
                      До: Монтаж на гардове ???

                      Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
                      И аз си изсамоделствах грдове,купих си само пластиките на Cicra и си изработих шините със конзолите и станаха доста фабрични. Алуминиевата шина се огъва на размер правят се конзолите после се термообработват и стават - бетон ,но задължително трябва човек да има фабрика под ръка.
                      Я пусни някоя снимка по детайлна за да се види по-хубаво.
                      Борислав Русенов - 0889593977

                      Коментар


                      • #12
                        До: Монтаж на гардове ???

                        Нямам по-детайлни снимки в момвнта,н о ще направя и ще пусна. Днес се наложи да карам в гъста борова гора,по-тънките дръвчета и сухите клони направо ги чупи.
                        Стефан Дянков

                        Коментар


                        • #13
                          До: Монтаж на гардове ???

                          Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
                          Нямам по-детайлни снимки в момвнта,н о ще направя и ще пусна. Днес се наложи да карам в гъста борова гора,по-тънките дръвчета и сухите клони направо ги чупи.
                          Стефане само се занимаваш с глупости и не го караш този мотор.Днес не те срешнах никъде,а ние овършахме целия ви балкан.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Монтаж на гардове ???

                            Ето сники...
                            Прикачени файлове
                            Стефан Дянков

                            Коментар


                            • #15
                              До: Монтаж на гардове ???

                              И вчера бях в балкана Джарта и днес също явно не ходим на едни и същи места .Ти си пистов състезател ,а аз ходя по пътеките
                              Стефан Дянков

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X