Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не пипай дъщеря ми!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не пипай дъщеря ми!!!

    10 правила на бащата на момичето

    Правило номер едно:
    Ако паркираш на моето място и звъниш, по-добре бъди разносвач, защото освен подпис, нищо друго няма да получиш.
    Правило номер две: Не докосвай дъщеря ми пред мен! Може да я гледаш, стига да не си спускаш погледа върху нищо под брадичката й. Ако не можеш да си държиш очите и ръцете далеч от тялото на дъщеря ми, ще ги изтръгна.
    Правило номер три: Разбирам, че се смята за модерно, момчетата на твоята възраст да носят панталоните си паднали. Моля те, не го приемай като обида, но ти и приятелите ти са абсолютни идиоти. И все пак, бих искал да се изясним по този въпрос, за това ти предлагам един компромисен вариант: Може да идваш тук с бельо над дънките, 10 размера по-големи от нормалното, няма проблем. Както и да е, но ако панталона ти по някакъв начин се изхлузи докато си на среща с дъщеря ми, ще си взема пистолета за пирони и ще се уверя, че е закрепен високо на кръста ти.

    Правило номер четири: Сигурен съм, че са ти казвали, в днешно време секса без предпазител, може да те убие. Нека те уверя, че аз съм предпазителя и аз, ще те убия, що се отнася до секс с дъщеря ми.

    Правило номер пет: Обикновено за да се опознаем казват, че трябва да си говорим за спорт, политика или наболелите теми на деня. Недей! Не го прави. Единствения разговор, който искам да водя с теб е, относно това кога ще върнеш дъщеря ми невредима и единствената дума, която искам да чуя от теб е „рано”.

    Правило номер шест: Не се съмнявам, че си популярен и имаш възможност да се срещаш с други момичета. На мен ми е все тая, ако й на дъщеря ми също. В противен случай, веднъж щом си излязъл с моето малко момиченце, ще продължиш да се срещаш само с нея, докато тя не приключи с теб. Ако я накараш да плаче, ще те накарам да плачеш и ти.

    Правило номер седем: Кибичейки в хола ми, с надеждата дъщеря ми да се появи, и минава повече от час, не се вайкай и тюхкай. Тя си слага грим, процес който отнема повече време от пребоядисването на моста Голдън Гейт. Вместо да ми висиш така, по-добре направи нещо полезно, като да смениш маслото на колата ми.

    Правило номер осем: Места неподходящи за среща с дъщеря ми. Места с легла, дивани и всичко по-меко от дървен стол. Места, на които няма родители, полицаи или монахини. Тъмни местенца. Места, където се танцува, държат се ръце и изобщо хората са щастливи. Места, на които средната температура е такава, че да предполага, дъщеря ми да носи къси поли, потничета, бюстиета, и всичко различно от гащеризон, пуловер и жилетка закопчана до горе. Филмите на романтична тематика и със горещи сцени трябва да се избягват, филми за електрически триони са добре. Мачовете също, а най-добри са старческите домове.

    Правило номер девет: Не ме лъжи! Може да изглеждам със шкембе, оплешивяващ, на средна възраст тъпанар, но относно дъщеря ми, аз съм всичко знаещия, безмилостен Господ на твоята Вселена. Ако те попитам, къде и с кого отивате, имаш само една възможност – да ми кажеш истината, цялата истина и само истината. Имам пушка, лопата и пет акъра земя зад къщата. Не се занасяй с мен!

    Правило номер десет: Страхувай се! Много се страхувай! Много малко ми трябва да сбъркам колата ти с хеликоптер идващ откъм оризището близо до Ханой. Когато ми прищрака, гласовете в главата ми започват да ми напомнят да си изчистя оръжията, докато те чакам да доведеш дъщеря ми у дома. Казваш паролата, изричаш на висок глас, че си върнал дъщеря ми невредима и рано и се връщаш в колата. Не е нужно да влизаш вкъщи. Мъжа до прозореца, с боядисаното лице, това съм аз.

  • #2
    До: Не пипай дъщеря ми!!!

    Превъзходно аз имам две дъщери,ще си го направя на табло и в къщи в коридора.Много е готино,а това ми напомни ,че не съм чистил оръжията от около месец.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • #3
      До: Не пипай дъщеря ми!!!

      Аз понеже имам син имам едно правило:

      Към бащите с дъщерите - нека дъщеря ти сама се разбере със сина ми. В случай на неоторизирана намеса от твоя страна, ще се наложи да си пограя с теб с любимата ми играчка (щилката).

      Коментар


      • #4
        До: Не пипай дъщеря ми!!!

        Айде сега дилема?!
        Аз като имам и син и дъщеря какво да кажа?!!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #5
          До: Не пипай дъщеря ми!!!

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          Айде сега дилема?!
          Аз като имам и син и дъщеря какво да кажа?!!
          Възпитаваш както можеш, а като пораснат дигаш ръце и пустосваш. Управия няма.

          Коментар


          • #6
            До: Не пипай дъщеря ми!!!

            Най хубавото нещо е да имаш печени кандидат зетове.Освобождават те от много грижи.
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #7
              До: Не пипай дъщеря ми!!!

              Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
              Най хубавото нещо е да имаш печени кандидат зетове.Освобождават те от много грижи.
              Мда, и те горките някой ден също разбират в какво са се забъркали..
              VW Touareg V10, 5000cc

              Коментар


              • #8
                До: Не пипай дъщеря ми!!!

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Айде сега дилема?!
                Аз като имам и син и дъщеря какво да кажа?!!
                Купуваш и оръжия и щилка.За всекиго по нещо.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • #9
                  До: Не пипай дъщеря ми!!!

                  При синовете е по лесно,трябва да се грижиш за една п.шка,ако е дъщеря за всички п.шки в града

                  Майтапа настрани,да са живи и здрави,пък какви са не е най-важното.



                  Поздрави

                  Коментар


                  • #10
                    До: Не пипай дъщеря ми!!!

                    Оф и аз сам с дъщеря и се нареждам сред художниците
                    [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Не пипай дъщеря ми!!!

                      Горките момчета...
                      От утре започвам да тренирам моите как да разпознават и да се спасяват от такива татенца
                      Майтапа настрана, ама при нас по-страшни са тъщите, отколкото тъстовете...
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Не пипай дъщеря ми!!!

                        Аз от как ми се явиха кандидат зетовете съм бомба големата с големия к зет сиживеят при него а малкия кандидат зет два метра мъж си живее дома .Много добри момчета не пият и не пушат за разлика от деда им калпазанинът напива се сека вечер
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • #13
                          До: Не пипай дъщеря ми!!!

                          Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                          Аз от как ми се явиха кандидат зетовете съм бомба големата с големия к зет сиживеят при него а малкия кандидат зет два метра мъж си живее дома .Много добри момчета не пият и не пушат за разлика от деда им калпазанинът напива се сека вечер
                          Добри, добри ама няма с кой да си пиеш ракията.
                          Да са живи и здрави. И аз имам щерка на 5 г. та още не съм почнал да мисля за зетьове.
                          Борислав Русенов - 0889593977

                          Коментар


                          • #14
                            До: Не пипай дъщеря ми!!!

                            Жив и здрав дано слУчиш на зетове като мене.просто живота е коварен.А ако пият кат мене къде ше ни излезе сметката
                            Последно редактирано от Стария; 07-04-08, 20:38. Причина: нещо не се управих
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • #15
                              До: Не пипай дъщеря ми!!!

                              Ще ти изпият ракийката.
                              [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X