Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Юридически консултации

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Юридически консултации

    Колеги (по форум),
    в изблик на благодарност към всички, които абсолютно безкористно и своевременно отговарят на въпросите на такива като мен (с големи бели петна в областта на навигацията), ми хрумна следната идея: Защо да не взема да открия нова тема, в която колегите-юристи да върнем жеста на колегите по форум и да им помогнем доколкото времето и възможностите ни позволяват, да се ориентират в джунглата от закони сътворени в милата ни татковина.
    Колеги (юристи),
    предполагам, че никой от вас няма да има нещо против да поработи малко pro bono и да направим темата действаща.
    Колега Adwokat,
    обръщам се към теб, тъй като поради ограниченията на форума нямам достъп до информация за другите участници за да видя кой аджеба е юрист, пък и да имам кой в днешно време си признава без бой, че е адвокат . Та тъй като съм сигурен, че идеята ми за безвъзмездно предоставяне на знанията ни на участниците във форума не ти е чужда разчитам на подкрепата ти в това начинание.
    И накрая: ако някой от присъстващите във форума има нужда от просветление по нЕкои въпроси, витаещи в правния мир, то може да ги постави (без да прекалява разбира се ) и като се старае все пак да имат някаква връзка с темите във форума. Щото и ний сме хора ангажирани и требе да се цени времето (което според някои е пари).
    Ха сега 10, 9, 8 .......1, 0 - ДЕРЗАЙТЕ !
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X