Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
    Някой се обаждаше за 2.0 HDI, но понеже всички разбират от двигатели явно никой не разбра за какво говоря. Старите печки с роторна разпределителна помпа бяха железни (с известни дразнещи дефекти като теч на горивото) на тях грижите бяха че не вървят толкова. Сегашните комонрейл вървят като луди ама като спрат и почва реване на умряло. Та преди да почнете да хвалите поредния кош hdi на 500к км първо помислете за поддръжката колко ще ви струва. Аз затова карам бензинс гаС.
    Е и аз като карам 2.0 бензин (дори и газ няма )нима не изтропа и не набих 1500 лева в него с тези стари джипки всичко си е до късмет карам я от 8год.

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Не ми се занимава със спорове кое е по-добре и тн. При дизелите за всичко е по 2 и 3 като разходи и това съм го потвърждавал многократно.
      Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

      Коментар


      • Suzuki Grand Vitara 2.5 V6 H25A 2000г. | 3" сиромашки лифт

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Днес установих, че казанчето за антифриза е спукано. Проблемът е, че такова не само , че не се произвежда, но и не мога да намеря такова по автоморгите. Двигателят е на Пежо, 1.9td, 1999г. Качвам снимки на казанчето. Там, където е стрелката има дупчица и е счупено едното краче. Кажете какво да направя, къде да намеря такова и може ли да се сложи съвсем друго от друга кола? Вариантът със силикон не е удачен.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170914_164608.jpg
Прегледи:1
Размер:260.2 КБ
ID:5766831
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170914_164632.jpg
Прегледи:1
Размер:295.3 КБ
ID:5766832
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170914_164622.jpg
Прегледи:1
Размер:315.8 КБ
ID:5766833

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Ако, това ти свърши работа ....
            Цената е неприятна ..
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Същото е, да, гледах го това, но с доставката ще излезе 280 лв, което е лудост. До 100, 150 лв бих прежалил. Ако на някой му падне, да пише. Всеки лев до 150 лв ще е за него. Тел 0884612966

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Няма начин да не става от някаква таратайка от моргите,ще се включиш до 30-40 лева макс.
                Yamaha Yz450F
                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                Всичко с ''рошави''гуми!

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
                  Същото е, да, гледах го това, но с доставката ще излезе 280 лв, което е лудост. До 100, 150 лв бих прежалил. Ако на някой му падне, да пише. Всеки лев до 150 лв ще е за него. Тел 0884612966
                  Прбвай с обикновен поялник и ситна метална мрежичка да усилиш проблемното място,после отчупи от същия материал от някое краче и подсили проблемното място.Струва си да опиташ,нищо не ти коства.
                  ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
                    Купих я Витарката. ...
                    Със кеф да си я джиткаш .
                    Относно дизела на пежо , + .
                    Такова животно не съм виждал . Даяни на всякакви глупости.
                    Карам такава от 80 000 км и три години ....
                    Оглеждам се още една , същАта.
                    КОРОЗИЯ - вярната дума .
                    Друса , шуми, вятъра я мята като лайняна хартишка из полето ...

                    5,8 -6,9 л/100
                    смесен разход , то моето е изтезание на колицата , ама такава и е съдбата.

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
                      Като писнете за 4 броя дюзи и
                      тогава кроткото скимтене се превръща силен плач, особено на тия курници дето си ги вкарвате на далавера с реални 160 000 км (500 000). Демферните шайби, маховици, егр-и и дебитомртри хич няма да ги споменавам те са само за разкош. Пък не дай си боже да има спекла дюза, те тогава сеира е пълен и го гледам с кеф.
                      "4 броя дюзи" - по 30лева
                      помпа - ремонт за 160 лева - като нова (говорим за лукас)
                      Реалните километри - ти говориш за тях , никой вече не вярва.
                      Или само хората на дядо коледа.
                      демпферни разни неща по тоя дръгел няма . Чел си друга книжка.
                      Дебитомер е странна дума за тази конфигурация.
                      Я кажи за кой сервиз работиш да не ходя там?

                      "тия курници дето си ги вкарвате на далавера"- моля те снимай си чистак , бърсак новата гювендия на 137 км , дето си си я купил .
                      Може и със тИлифонЪ .

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                        "4 броя дюзи" - по 30лева
                        помпа - ремонт за 160 лева - като нова (говорим за лукас)
                        Реалните километри - ти говориш за тях , никой вече не вярва.
                        Или само хората на дядо коледа.
                        демпферни разни неща по тоя дръгел няма . Чел си друга книжка.
                        Дебитомер е странна дума за тази конфигурация.
                        Я кажи за кой сервиз работиш да не ходя там?

                        "тия курници дето си ги вкарвате на далавера"- моля те снимай си чистак , бърсак новата гювендия на 137 км , дето си си я купил .
                        Може и със тИлифонЪ .
                        Я кажи дали ти можеш да четеш или тая тъпотия дето я простря тук ти я написа някой под твоя диктовка. Явно си страшен разбирач като не правиш разлика между комонрейл (hdi) и дизел с роторна помпа. Явно чета книжки, а ти само ги оцветяваш. Гювендията съм я снимал няколко страници напред, можеш да си я разгледаш пък в това време аз ще си я карам. Сервиз ти не трябва, ти всичко знаеш.
                        Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Подледната седмица това което направих по Витарата е да сложа тунинг зъбните колела за бавните. Сега преддтоят тестове.
                          Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            А някой знае ли как точно се казват ето тези гумени работи, които са под калниците? Продават ли се някъде и къде? Снимах ги от една друга Витара и ми харесват, бих искал да си взема същите, с емблемата.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171001_140656_809.jpg
Прегледи:1
Размер:395.8 КБ
ID:5768259

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              калобрани, но не знам от къде да си намериш.

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                При огромно желание и търсене може и да намериш някакви, два пъти назад в някой бордюр и и си ги загубил. Много трудно се намират в оригинален вид, закрепят се с метални планки към задната броня и калник, ако не е нова колата, половината неща липсват, изобщо-забрави.
                                Аз имам няколко, така и не съм ги сложил, различни са за къса и дълга база.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X