Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
    Пенко ги поръчва . Знаеш къде е .
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

    Коментар


    • #47
      До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
      А кой ги продава тези оригиналните ?
      Уж не пиеш....

      Коментар


      • #48
        До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Еми, почти 1:1 са с оригиналните, които имам аз, паснаха без много грижи. Само с тази при резервоара си играх 1 час с разни парчета от старите ми издувки, които се бяха смачкали след среща с земята. Изрязах ъгълче, така че да се отваря капачката на резервоара и залепих със смола 2 равни части изрязани по мярка от старите ми издувки, за да се затворят дупките, които се отвориха, и стана идеално. После с малко кит + черния спрей

        Коментар


        • #49
          До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          На Пловдивския панаир случайно в една фирма за колани и въжета се заприказвах със един човек от Варна.Та този човек ми каза че варненската група Офроудъри копували от него някаква пласмасова лента коато ползвали като вежди на джипките си .И това е хубавото че се огъва и не се чупи!!Ако има някой колега от варна и е запознат с тази лента моля нека сподели и даде кординати за връзка с предсавителите !!!!!!!!!

          Коментар


          • #50
            До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
            На Пловдивския панаир случайно в една фирма за колани и въжета се заприказвах със един човек от Варна.Та този човек ми каза че варненската група Офроудъри копували от него някаква пласмасова лента коато ползвали като вежди на джипките си .И това е хубавото че се огъва и не се чупи!!Ако има някой колега от варна и е запознат с тази лента моля нека сподели и даде кординати за връзка с предсавителите !!!!!!!!!
            Да,и аз имам нужда...

            Коментар


            • #51
              До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              След като си сложих АГУ,реших че трябва да си сменя антифриза с розов-без силикати , а следващото нещо е спирачната течност с тази
              Прикачени файлове
              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

              Коментар


              • #52
                До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Колега не ти се меся, но антифриз се разрежда с дестилирана вода най-добре.Става и с софийска, но не минерална.

                Коментар


                • #53
                  До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                  След като си сложих АГУ,реших че трябва да си сменя антифриза с розов-без силикати , а следващото нещо е спирачната течност с тази
                  А използва ли случая да направиш една промивка на охладителната система Примерно си някакви химия или просто с маркуча, или и с двете
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #54
                    До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Всъщност не беше днес, а вчера с помощта на Георги(trimata) и бързият ни набег до съседна Гърция, си взех 3'' лифт на Calmini и някои други интересни неща. А ще има и още.
                    ... to be continued

                    Коментар


                    • #55
                      До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнение
                      Всъщност не беше днес, а вчера с помощта на Георги(trimata) и бързият ни набег до съседна Гърция, си взех 3'' лифт на Calmini и някои други интересни неща. А ще има и още.
                      Снимкиии.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                        Снимкиии.
                        Засега само кашоните показвам.
                        Взех си също и кормилен демпфер на Calmini и хъбове на Mile Marker.
                        Монатажа обаче ще изчака няколко седмици, защото ще ми трябват и допълнителни неща, които трябва да се поръчат от e-bay.
                        Все пак такова окачване на Витара 2.0 V6 като моята са много редки, виждал съм един единствен път в нета, и ми трябва още малко четене преди да почна да си играя.
                        Някои неща от окачването и от кормилния демпфер ще трябва да се преправят и т.н.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от Ivich; 21-06-08, 20:57.
                        ... to be continued

                        Коментар


                        • #57
                          До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнение
                          Засега само кашоните показвам.
                          Взех си също и кормилен демпфер на Calmini и хъбове на Mile Marker.
                          Монатажа обаче ще изчака няколко седмици, защото ще ми трябват и допълнителни неща, които трябва да се поръчат от e-bay.
                          А там,от магазин ли си ги избира, или си ги беше поръчал и само отиде да си ги вземеш?....цени?

                          Коментар


                          • #58
                            До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                            Колега не ти се меся, но антифриз се разрежда с дестилирана вода най-добре.Става и с софийска, но не минерална.
                            За дестилираната вода си прав,но за софииската едва ли... Аз си ползвам вече три години доста усърдно кафемашината с тази нискоминерализирана вода и си тече като нова....Едва ли някой софянец може да се похвали със същото с вода директно от чешмата.Поне в Пловдив машинките се затлачват с котлен камък след не повече от 6 месеца.От там аз си правя изводи,а ти?
                            Поздрави-Николай
                            Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                            Коментар


                            • #59
                              До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                              А използва ли случая да направиш една промивка на охладителната система Примерно си някакви химия или просто с маркуча, или и с двете
                              Стояне,просто с маркуча,но и стария антифриз беше много бистър.Сега се чудя с какво да си промия спирачната система,преди да си налея новата течност...Дали със спирт?Ако има някой с опит да сподели....
                              Поздрави!
                              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                              Коментар


                              • #60
                                До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                                Стояне,просто с маркуча,но и стария антифриз беше много бистър.Сега се чудя с какво да си промия спирачната система,преди да си налея новата течност...Дали със спирт?Ако има някой с опит да сподели....
                                Поздрави!
                                Има си добавки за промиване на водната система, продават ги във всяка бензиностанция ...
                                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X