Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
    Гуметата са малки, лифта не е голям, идеален си е Очакваме още резултати!
    Следващите снимки ще са с лебедката
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #17
      До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Ето какво направихме вчера за любимата ми витара :
      Тъй като предната броня я бяхме правили набързо още преди да направя боди лифта а и беше направена от тънки тръби и много ме дразнеше реших да направя по сериозна броня отпред .
      Ето как беше :




      Ето какво се получи :






      Накрая приключихме с едно хубаво барбекю до 12 часа вечерта .

      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #18
        До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Брао бе! Аз барбекю нищъ...
        Иначе,много грозно е станала....с тез дебели тръби....

        Коментар


        • #19
          До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Чудно много ми хареса как е станала - с пъти по-добре изглежда
          Евала, искам и аз такива
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • #20
            До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Аз на мойта и сложих по-голям акумулатор защото тя беше с батерия за часовник,само че от другата страна зашото нямаше място.Тези дни ще направя снимки и ще ги кача заедно с малко съвети за кабелите.
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • #21
              До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              При мен се губеха 3 волта от акумулатора до фарове и затова сложих релета , сега с халогени Osram +90% свети доста добре.Тези клеми които се виждат на снимките ги намерих в ТМТ-Пловдив,свързах ги към акумулатора с 16кв кабел директно и силовите кабели се събират там,сега мога да си хвана силови + и - за допълнителни халогеи,инвертор,усилвател и др. без да се правят цигански работи.Единствения недостатък е че не минават през предпазител,но може да се сложи отделно за всяка верига.И един съвет-почистете си боята от мястото,където се стяга кабела за маса към купето,защото всичкия ток минава през резбата на болта и хваща нагар.
              Прикачени файлове
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #22
                До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Ето я и Витарата с новите гуми, нали организираме разходка в неделя и реших да се обуя с Каймани за да имам някакви гуми на първо време за оффроуд.По-нататък обмислям вариант за гуми които не са регенерат и да са пак с добри показатели за оффроуд и кал.Приемам съвети за такива гуми.



                Старата и новата гуми



                С новите гуми...заприлича на джип , но калниците ми се струват много празни как си мисля за едни 33" ама с този слаб мАтор...не става




                "Братя по оръжие"




                .... и малко отклонение от темата
                Докато си сменях гумите се появи този "Дзвер", далечна роднина на "Кроки" - самоделната оффроуд машина на един колега от форума:




                Днес ще спя спокойно, готов съм за неделната разходка на БугаШката група
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #23
                  До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Привет!
                  Е те с тоя соц. автомобил и с тези гуми...направо...сме се набутали като взехме по една жипка...
                  Тюх...да му се невиди...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • #24
                    До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Браво Ванка. Супер е станала Витарката. Все едно, че гледам моята ама.......бяла. Успех на разходката. С кайманите ще усетиш разликата. А за по-големите гуми, и аз си мисля вече за 33", ама да не са регенерат за да са по-леки. Изборът не е много голям. Гудрич, Гудиар или Кумхо. За други не се сещам. Лошото идва после. Понеже гумата е скъпа, над 400 лева едната, представи си ако срежеш някоя в гората. Естествено, ако вземеш само една, грайфера няма да е еднкъв с този на другата. Така че, трябва да се купят нови две.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                      Браво Ванка. Супер е станала Витарката. Все едно, че гледам моята ама.......бяла. Успех на разходката. С кайманите ще усетиш разликата. А за по-големите гуми, и аз си мисля вече за 33", ама да не са регенерат за да са по-леки. Изборът не е много голям. Гудрич, Гудиар или Кумхо. За други не се сещам. Лошото идва после. Понеже гумата е скъпа, над 400 лева едната, представи си ако срежеш някоя в гората. Естествено, ако вземеш само една, грайфера няма да е еднкъв с този на другата. Така че, трябва да се купят нови две.
                      Точно за това ще направя по различни брони, за да има индивидуалност.Не ми се иска като отидем на разходка или на национална сбирка и всички Витари да изглеждат по един и същ начин.Другата седмица имам малко тенекеджийска работа и след това се захващам с броните.След броните съм намислил да направя малко вътрешно преустройство и почти е сигурно че ще стане двуместна .Ще кача снимки, да ти покажа как мисля да оползотворя пространството на задните седалки .За гумите си много прав и за това реших да не избързвам с покупката.Нека да покарам тези и да преценя кой ще е най-удачния вариант за мен.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #26
                        До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Ако ходиш по места,където може да ги срежеш и не караш мнодо по афалт май си е по-добре регенерата,защото е доста по дебел и не се реже лесно,а за износването незнам дали ще успееш да ги износиш преди да ти доиде накоя друга щуротиика в главата
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • #27
                          До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Привет!
                          За съжаление не мога да кача снимки на моята Витарка, но вчера и сложих газов инжекцион...Жоро(JORO GEORGIEV) от форума го направи...за сега го тествам и след ден два ще му правим окончателните настройки...
                          Учудващото е, че няма никаква разлика от бензина...
                          Последно редактирано от hun_ter; 16-05-08, 20:04.
                          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                          .................................................................................................
                          Е. Абу

                          Коментар


                          • #28
                            До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Нормално е да няма разлика, някой път може да е и по-добре. И разхода не трябва да е по-голям.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Привет!
                              За разхода не знам, но си върви идеално на газ...въпреки, че маторя е 2 литра...
                              Все пак Жоро е супер специалист и се надявам да направи добри настройки...
                              Я...аз защо не взема да му викам Супер Жоро...ми като рекламата на Бетекато...вярвам, че няма да ми се разсърди...той е със страхотно чувство за хумор и е точен...
                              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                              .................................................................................................
                              Е. Абу

                              Коментар


                              • #30
                                До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Пак привет!
                                Сега се сетих....нали бях обещал да ходя в Приселци и да видя този 2 литра матор...
                                За съжаление не успях да си свърша работата на време...май ще трябва да отида специално за това...хем ще си разходя задника...
                                Кога ще стане това обаче....скоро ще е, но кога???
                                Зо този матор тиша тук, че оспамихме темата на Каскадьора...въпреки че, той е готин и не ни се сърди, но...
                                Последно редактирано от hun_ter; 16-05-08, 20:51.
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X