Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Богата горивна смес!Поне така ми правеше на мен преди да я регулирам.
    Може и да имаш платна за смяна също преобогатява.
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
      В този ред на мисли твоят отваря ли или продължава да се халосва ?
      Май клемите към клапана се оказаха, след като ги зачистих леко и спря да се магарясва.

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Маалиии...оказа се, че нямам достатъчно охладителна течност и не стига до изпарителя и направо замръзва. Как да запали Сега няма проблеми

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Момчета някой може ли да ме насочи къде мога да видя/прочета как се разкодира грешка на компа на 16 вентиловата Витара.
          Иван Попов ме подсети за нещо което бях чувал и преди, че се прави "мост" на определени крачета на куплунга за диагностика и посредствум миганията на "check engine" се определя проблема.

          Ако някой има инфо моля да сподели.
          Благодаря предварително.
          Имам предположения че е дебитомер, така че ако знаете за някой който продава такъв с буска с 3 крака ще ми е от полза.
          TG

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ssss.JPG
Прегледи:2
Размер:133.6 КБ
ID:5408880

            Това е което имам за грешките.
            TT-Tuning Team
            АСК Добрич

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              ЕЕ не беше Днес Ми вЧера Но смених и вътрешните накрайници и Минах реглаж Всичко си дойде на място Със скорост от 150км ръждивата витара държи пътя без да бутам волана Доволен съм.
              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
              КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]494850[/ATTACH]

                Това е което имам за грешките.
                Утре ще пробвам да видим какво ще излезне.
                Благодарско за бързото инфо.
                TG

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Днес "шунтирах" регулатора на празен ход, който се влияе от температурата, че заради него ми държи високи обороти докато е студен антифриза (за G16B). А също имa възможност да започне да гори антифриз от там... Та ще видим как ще се държи без него
                  Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Здравейте момчета,
                    Счупих си джипката и сега май ще има ходене по мъките.
                    Гранд витара 2004 1.6 16в къса.
                    Скъсах ухото на предния диф.(аломини)
                    Направиха ми заварка или по точно изградиха счупеното,допълнително сложих и една скоба от шина с идея да го подсиля.
                    Снощи качихме дфа.Изглеждаше ,че всичко е наред обаче на теса се появи виене и го усещам като че ли е с повишено
                    съпротивлние.Виенето е по осезаемо когато отпусна газта.
                    И още нещо притеснително - когато влкюча предния мост колата почва да тегли леко на дясно,което го няма само на заден мост.
                    При счупването на ухото докато изключа предния мост дифа си по скача доволно.
                    Има много счупени по този начин какви ли повреди да очаквам?

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Някой да има на идея как се разглабя фара на витара? Искам да извадя рефлектора от корпуса...Смисъл стъклото го смъквам ,но после нищо...напъвах ,гледах,умувах,пак напъвах и нищо...
                      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        При мен стъклото е залепено .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          И при мен е залепено, но го разлепих внимателно, почистих и след това със силикон за стъкла. Мисля, че стана много здраво.

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
                            Някой да има на идея как се разглабя фара на витара? Искам да извадя рефлектора от корпуса...Смисъл стъклото го смъквам ,но после нищо...напъвах ,гледах,умувах,пак напъвах и нищо...
                            Петре, с най-лесно с ЧУК, или по начина по който си свали задното стъкло

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Значи лоша работа...Щом никой не знае явно може и да си счупя единия докато разберем всички
                              Стефчо не се базикай ти с сиромаха! Ако някой все пак знае да пише тези дни преди да имам време да му таковам майката на моя
                              Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Здравейте на всички
                                Разглеждах си днес един сайт за гуми и попаднах на едни чийто размер не ми говори нищо 215/755/R15 MT
                                та пих попитал по-запознатите какво точно ще рече 755
                                иначе сайта е тоя :
                                http://www.gumibg.com/details.php?cid=840
                                Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X