Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

    не моята не е такава една такава продълговата ако намеря снимки ще кача...майстора гледа гледа и извади най - евтината - 1800 лв. чисто нова ти да видиш ....

    подобна е на тази ...ама 120 лв. за втора ръка как да дам ...за това искам нещо за заменяне и да го дам за чисто ново..но 1800 лв. ще ме извиняват нека бъдем реалисти все пак живеем в България и заплатите са ориенталски, а не европейски


    http://olx.bg/prodavam-originalna-be...roza-i58348018

    Коментар


    • #47
      От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

      Някъде назад в темите, беше разисквано за бензиновата помпа.
      Потърси.
      Значи си с външна помпа на гредата пред резервоара.
      По евтина нова от 80-90 лв, не вярвам да намериш.
      Пазари се с този.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #48
        От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

        Дето се вика,ти втора употреба си имаш...Както горе писах-става някаква за Опел,цената за нова беше около 130-140 лв.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #49
          От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

          80-90 нова...вземам я веднага ......къде е ?

          Коментар


          • #50
            От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

            Както по-горе Илиян казва, някой беше споменал и от друга марка да става, но не се сещам в момента.
            Май налягането трябваше да се гледа.
            Ясно е, че не се касае за нова на Фероза.

            Сега ще потърся темата.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #51
              От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

              Първоначално публикуван от p_dzatara Преглед на мнение
              не моята не е такава една такава продълговата ако намеря снимки ще кача...майстора гледа гледа и извади най - евтината - 1800 лв. чисто нова ти да видиш ....

              подобна е на тази ...ама 120 лв. за втора ръка как да дам ...за това искам нещо за заменяне и да го дам за чисто ново..но 1800 лв. ще ме извиняват нека бъдем реалисти все пак живеем в България и заплатите са ориенталски, а не европейски


              http://olx.bg/prodavam-originalna-be...roza-i58348018
              От къде ти казаха толкова много пари за тази помпа?!! Преди година търсех за себе си да купя, че моята ми се струва доста шумна и да не ме остави по гората някъде и тогава в магазина на Евлоги Георгиев ми обявиха цена към 600 лева за нова оригинална. Тези 1800 лева ми се струват абсолютно нереални ...
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #52
                От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                Коментирали сме го и преди.
                Слагай най-ефтината китайка ... около 100 лева.
                Така и така пак ще даде фира.
                А се скапва, защото резервоара на всички Ферози е направен от най-ръждясващото тенеке, което може да се намери.
                Ръждата блокира помпите.
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #53
                  От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                  +1
                  За резервоара, също.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                    Резервоара ми е чисто нов....правих го( 50 лв. с майсторлъка) сега е 20 литров, покрит е с боя против корозия ( 3 ръце) и поне 10 години няма да я има ръждата - отвън ( да не споменавам, че това дето го взех за отвън е някакво немско с гаранцията от 50 години прави някакъв гумен филм и доста пари за флакона , но си заслужаваше), а за вътре....има време да ръждясва. И го поставих на мястото на стария а останалото място го запълних с газовата бутилка ...стана много , ама много готино , че и си имам багажник
                    Явно помпата и е дошло времето ......а за цената остави се но и аз го видях на компа на майстора , къде в какви сайтове търсеше не знам , но бяха на Български и лично с очите си видях цената защото не повярвах но цената беше 1800 лв.......

                    Значи тръгвам с помпата в ръка и търся помпа от Вектра 2.0i - 8 клапана или такава която да отговаря на баровете ( 3-4 ) и да има толкова на брой изходи и входове...ох дано намеря, че бензина понякога ми се налага да го превключвам особено когато я намокря а и моята е направена да пали на бензин и автоматично да си обръща на газ.....
                    Последно редактирано от p_dzatara; 26-02-15, 18:23.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                      Да сложих помпата от верктра, но идва друг проблем ....помпата работи, но колата не върви на бензин ......струва ми се , че не захранва достатъчно с бензин ...в сряда я връщам в бокса....... ех мъко моя мъко......

                      Коментар


                      • #56
                        От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                        Това се проверява лесно. На рейката с инжекторите има регулатор за налягането. От него излиза обратното гориво. Дръпни маркуча и вижте какво става. В ръководствата беше писано колко точно е работното налягане. Ще го потърся.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                          Налягането в рейката го дават 250 kPa (килопаскала), или 2,55 кг/см2.
                          Не знам в барове как се експонира.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                            Поразрових се за помпа и намерих една в OLX-Старото Продавалник,искат и 120лв.на мен много ми се видяха,ама като се разчетох тук в постовете,май си е добра цената.Може да се потърси и в МЕГАПАРТС,там ако имат ги дават с гаранция и на супер ниски цени.Другия вариант е в МОБИЛЕТО има доста Ферози на части,започваш да звъниш докато не намериш и цената да ти харесва.Успех на търсещите.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                              Преди около 4-5 месеца монтирах на една Фероза китайска помпа за Мерцедес 190/124 и до сега работи без проблем.Цената и беше около 90лв.
                              Всеки ритник отзад,води до крачка напред! ;)

                              Коментар


                              • #60
                                От: Бензинова помпа за Фероза 1.6 16v

                                Това беше първото което смених на Ферозата преди 5-6 години. Монтирах турска, ако не се лъжа беше за Рено, но това е без значение. Помпата работи на 5 бара, които се редуцират на 2,55. Започна да бучи още първата година, ама си я карам досега.....е, вярно че карам на газ де.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X