Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с автоматичната кутия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с автоматичната кутия?

    Преди два дни докарах на децата едина печка, Мерцедес ЦДИ,99г. и нали трябва да е с автоматични скорости такава я взехме. Та като си тръгнахме за Б-я, и баш на кърпатите при изпреварване на два пъти изплюва скороста, между трета и четвърта да речем,ако се кара без рязко подаване на газта няма проблем, и като се изфорсира докато не падне скороста под 40км. няма включване. Сега не смея да я дам на децата докато не я оправим че малката има да реве.
    За Варна ми казаха Стефан във МЕИ, Ще ми е интересно да чуя и други мнения.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    До: Проблем с автоматичната кутия?

    Стефан е добър. Познавам го. Ако ти трябва съдействие се обади.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с автоматичната кутия?

      Дали всъщност има проблем???
      Карал ли си преди автоматична кутия?
      И какво имаш в предвит преплъзва?
      Нормално е на автоматика като дадеш гас да смъкне на по ниска предавка,
      и обратното, да " изчака" така да се каже докато смени на по ниска.
      Мене ми звучи на нормално работеща кутия, или така да се каже единия от недостатъците на автоматичните кутии.
      Опитай пак но изключи овърдрайва.
      В зависимост от каква скоростна кутия имаш ще бъде или Д или 2 или 3.
      По принцип когато автоматика се счупи или работи или не.
      Пък щом си се пребрал от германия тя ако е счупена нямяше да можеш да се пребереш.
      Дай малко подробности пък може и да се досетим за нещо.
      CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
      http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
      http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с автоматичната кутия?

        Маслото?

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с автоматичната кутия?

          Ако си карал по изкачване, понякога се получава такова "увисване" на скоростите. По принцип, когато имаш изкачване със завои (не познавам пътя там, но предполагам), избягвай да включваш на директна, а на една по-надолу (D3, например)защото тогава започва едно непрекъснато включване нагоре-надолу на предавките, бъбреците ти да откачи. Възможно е да ти е понамаляло и маслото. Нали знаеш, че нивото се проверява ПРИ ЗАПАЛЕН ДВИГАТЕЛ?

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с автоматичната кутия?

            Само да вметна ,като отговаряте на Donia , пишете в ж.род , щото е ТЯ , освен ако не влиза и мъжът й ( във форума де ).

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с автоматичната кутия?

              Благодаря Иво!
              Така кутията вече е в изправност,верно че и маслото беше намаляло пое около 800гр. но се оказа лагер.ами все пак взимаме стара кола, дадохме още някой лев за ремъци филтри, масла, водна помпа. и вече мога спокойно да предам колата на децата. Иво Христо не влиза в сайта само знае че аз го правя защото съм с повече бръмбари в главата от него, и му казвам новостите или това което го интересува, та така както знаеш у нас сме си разпределили техниката, едрогабаритната на него, дребногабаритната на мен-машинните ремонти той, ел и електроника аз.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X