Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 400 - Кик стартер или ел. + кик стартер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM EXC 400 - Кик стартер или ел. + кик стартер

    Здравейте!
    Имам нужда от малко информация свързана с горепосочения модел на КМТ и по конктретно модела от 2001. Защо точно този модел ли? Понеже си търсия еднуро и по точно 4т 400 - 450 кубика, съвсем случайно попаднах на една оферта за КТМ EXC 400 2001. До тук добре...! Оказва се, че мотора който гледах е само с "кик" стартер, а навсякъде където проверих пише, че модела от 2001 година има и "кик" и ел. стартер. Освен това мотора не е в оранжаво-черна разцветка, а в сиво-черна. Е, дали мотора наистина е 2001 година или и тук става въпрос за мотори вкарани на дребно и сглобявани тук с подръчни средства. Дали и тук има някаква уловка или пък наистина има модел от 2001 година само с "кик" стартер.
    Благодарен съм на всеки, който сподели мнение по така поставения проблем.

  • #2
    До: KTM EXC 400 - Кик стартер или ел. + кик стартер

    Не мога да повярвам, че никой не дава информация отностно този въпрос!

    Коментар


    • #3
      До: KTM EXC 400 - Кик стартер или ел. + кик стартер

      Ползвай търсачките, колега.
      Годината на производство (на рамката) можеш да разбереш по десетия (ако не ме лъже паметта) символ от номера на рамката.
      На повечето големи части си пише коя година са произведени, така че можеш да провериш кое от кога е.
      Мотор продаден през 2008 година навсякъде (продавачите) го пишат "2008 година", ако ще да е произведен 2005.
      Дали EXC 400 е с, без кик, или има и двете разновидности можеш да провериш при всеки дилър, както и във всеки сайт, който продава части за КТМ. Примерно http://www.ktmworld.com

      Също така отидеш на http://images.google.com и напишеш ктм ехс 400 2001 ще ти излезат доста снимки.

      Както стана ясно - няма да дам кратък и конкретен отговор. Успех!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X