Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова техника за руското МВР.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова техника за руското МВР.

    Вижте това:http://www.autoreview.ru/new_site/tr...n08/jail/t.htm
    Апропо, в края на статията ми направи впечатление името на канадските бронирани коли...дали да не ги съдим за авторски права?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Re: Нова техника за руското МВР.

    Първоначално публикуван от quadra
    Вижте това:http://www.autoreview.ru/new_site/tr...n08/jail/t.htm
    Апропо, в края на статията ми направи впечатление името на канадските бронирани коли...дали да не ги съдим за авторски права?

    А! аз ги познавам тия от Канада пичове са

    Коментар


    • #3
      Чудя се защо ли са го кръстили Balkan???
      Кат` са пичове да плащат
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Чудя се защо ли са го кръстили Balkan???
        Кат` са пичове да плащат

        защото са ги правили за косово и сърбия така маи ми казаха
        ако траа да се занимаваме с нащо законодателство и да търсим авторски права по добре да се хванеме да отидем да канада да ги накараме да ни платът и ние да ги изпием по булгарски

        Коментар


        • #5
          Точно това последното имах впредвид!
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            еми да започваме да се събираме една едра весела дружинка с инстроменти за лесно принуждаване и измъкване на средства те му викат Блакан и ние Тупан

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X