Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Я кажете това струва ли си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Я кажете това струва ли си?

    http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?t...930&f1=details

    Огледах. Хареса ми. По външния вид няма забележки. Не си личи да има кърпено и пребоядисвано. Не се вижда ръжда никъде. Обърнах особено внимяние на шасито - също без забележки. Вътре също няма забележки. Има блокаж на заден мост - включва се отвътре с копче. Има блокаж на межинния също - съдя по означенията на лоста на раздатката. Не видях да има климатик, но място има бол.

    VIN:JT111GJ9000003099

    На двигателя имаше лепека 1KZ-TE. По двигателя външно също няма забележки. Все пак беше измит обаче.

    Не съм я пробвал, нито палил. Ако се стигне до нещо по-сериозно съответно ще се пробва и на асфалт, и в калта (кал наоколо има достатъчно).

    Та, какво може да се направи? Колко може да се вдигне, предвид че отпред е с независимо окачване доколкото видях? Струва ли си парите, ако всичко и е в ред?

    Мерси.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Я кажете това струва ли си?

    Да беше написал все пак модела, а не безсмисления обем на двигателя ... Това веднага ме кара да мисля че става дума за дребни мошенници търговци. Нищо чудно да е лъсната гнила кошница без един здрав агрегат.
    Дизела е хубав, но зависи как е каран. Ако са правили глупости, главата я пиши за нова. Няма как да разбереш веднага.

    Коментар


    • #3
      До: Я кажете това струва ли си?

      там на Драгичево са много опасни прегледай много добре преди да платиш!!!!!!!!Аз лично не харесвам коли внесени от Австрия

      Коментар


      • #4
        До: Я кажете това струва ли си?

        Здрасти. Тази джипка е на мой много близък приятел (негова е автокъщата) и ако искаш мога да ти съдействам при сериозен интерес - най-вече за реалното и състояние. Имаш ми телефона, ако решиш звънни.
        Поздрави!

        Коментар


        • #5
          До: Я кажете това струва ли си?

          Аз знам какво е, въпроса е в отношението. Като към стока. Веднага едно на ум.
          Да, с тая кола не можеш да караш с УАЗовете и 70-ките, ще я счупиш.
          Щом човека предлага съдействие, тогава сигурно си струва да я бутнете примерно при Фулдата и да я разгледате. Да и врътнете едно кръгче.

          Коментар


          • #6
            До: Я кажете това струва ли си?

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Аз знам какво е, въпроса е в отношението. Като към стока. Веднага едно на ум.
            Да, с тая кола не можеш да караш с УАЗовете и 70-ките, ще я счупиш.
            Щом човека предлага съдействие, тогава сигурно си струва да я бутнете примерно при Фулдата и да я разгледате. Да и врътнете едно кръгче.
            Кофтито на колите нов внос е че не могат да се пробват или преглеждат в сервиз щото нямат номера. Или я возиш с платформа в сервиза - губиш един ден и ОЩЕ пари. Пълна лотария - може да уцелиш може и да е кошница. Цената за мен не е изгодна - с повече старание и търпение можеш и дълга база да намериш на тия пари. За мотора само хубави неща мога да кажа - наблюдавам отблизо 4 бройки и опитите за счупването им от 3години не дават резултат.

            ( бтв, дайте некви координати на Фулдата, моля! )
            Tundra 2011 4X4
            RAV4 2009 4X4

            Коментар


            • #7
              До: Я кажете това струва ли си?

              Точно такава информация ми трябваше.

              Всъщност по принцип съм фен на Toyota, и от време на време обикалям из автокъщите покрай Драгичево - това ми е селото и почти всеки уикенд съм там. Ей така - от любопитство. Обаче това ми грабна окото, а имам някакво шесто чувство, което до сега не ме е лъгало. Замазвано няма, или е направено професионално. Гледах дори за най-малкото съмнение, но не намерих такова.

              Ако се накумя окончателно (все пак не са малко пари), при всички случаи ще се гледа и пробва подробно, дори да е свързано с някакви разходи от моя страна.

              Така или иначе някой ден ще имам Toyota, дори да не е точно тази. Къса база. Дълга не ща.

              Другия вариант е Patrol GR, пак къс. Но съм останал с впечатлението че тойотите са малко по надеждни.

              Благодаря и на колегата за предложеното съдействие. Ще изчакам няколко дни да поохладя страстите, за да мога да взема по-реалистично и мъдро решение. Сега още ме тресе ентусиазма.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Я кажете това струва ли си?

                Относно транспортирането на джипа не мисля, че ще е проблем, защото разполагат с фирмени транзитни номера с които безпроблемно може да се кара. Помисли и ако решиш нещо звънни
                П.С. Имаш да си вземаш едни неща от мен, трябва да се разберем някой ден да се видим.
                Поздрави!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X