Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За какво използвате лаптопът си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За какво използвате лаптопът си

    Здравейте,
    интересно ми е за какво най-често използваме лаптопите си

    Аз лично имам 3 бройки вкъщи и този който ходи постоянно с мен го ползвам за работа и развлечения.

    Единия е леко "контузен" и в къщи го използваме за storage на филмите

    Но е имало странни ситуации в които лаптопите ми са играли ролята на масичка
    One Planet, One Internet!
    We Are All Connected!

    Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

  • #2
    До: За какво използвате лаптопът си

    игри филми навигация счетоводство и база данни
    пък и кеф и да се качиш на някой баир да направиш едно барбекю и после да гледаш някой филм на "теферич"
    паолзваме го за всичко което не може настолният
    а забравих - сега в къщи всичко е спокойно - има компютър за всеки
    BMW X6

    Коментар


    • #3
      До: За какво използвате лаптопът си

      Прецака ми се монитора на компа и взех лаптоп, та сега замества компютъра.
      ONROAD & OFFROAD ONLY WITH ALLWHEEL PERMANENT DRIVE

      Коментар


      • #4
        До: За какво използвате лаптопът си

        Като спомена барбекюто и се сетих за един мой излет около искара:


        Шкумбата просто пасва перфектно
        One Planet, One Internet!
        We Are All Connected!

        Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

        Коментар


        • #5
          До: За какво използвате лаптопът си

          Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
          Но е имало странни ситуации в които лаптопите ми са играли ролята на масичка
          Това е патент на Дъглас Адамс Има една статия, в която описва как е отишъл до щатите с любимия си Макбук... но тъй като е нямал адаптер от английската към американската мрежа и не е намерил и от къде да купи, през цялото пътуване е ползвал лаптопа единствено за масичка .
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #6
            До: За какво използвате лаптопът си

            Вместо домашна машина. Там, където живея сега нямам настолна машина и той е там.
            Отделно където ми притрябва компютър за каквото и да е и няма, го взимам със себе си.

            Коментар


            • #7
              До: За какво използвате лаптопът си

              Абсолютно за всичко. Цялата ми работа минава през лаптопа. Имам и домашен компютър, но не съм го ползвал сигурно от една година вече. Последно геймих нещо на настолния, но бая време мина..
              VW Touareg V10, 5000cc

              Коментар


              • #8
                До: За какво използвате лаптопът си

                Основно за работа - текстови файлове, ексел-ски файлове, презентации. В останалото време сърфирам - за работа и удоволствие (forum.offroad-bulgaria.com например)
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #9
                  До: За какво използвате лаптопът си

                  Аз малко ще "наспамя" темата, но не ползвам т.нар. "лап-топ"
                  Предпочитам приличен настолен компютър (какъвто наскоро сглобих), който да можеш да променяш като конфигурация по свой вкус (и джоб ) и то на половината от цената за мобилен компютър с подобни параметри. Освен това, на работа прекарвам между 7 и 10 ч. пред служебния, така че поне навън не искам да ми се "мярка пред очите" подобно нещо.
                  За сега за мен мобилния е малко "глезотийка", но ... не се знае.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #10
                    До: За какво използвате лаптопът си

                    Прав си.

                    Но след известно количество години толкова няма да ти се занимава да "ъпгрейдваш" или да разбираш от всичките му сокети, памети, видове процесори, чипсети и т.н., че да сглобяваш компютър се превръща нещо абсурдно и неприятно.

                    Преди години имах голям плам и аз да правя всякакви подобрение, в момента в който излезнеха нови видеокарти и други веднага четях за какво става въпрос и хвърлях луди пари за това "хоби".

                    В момента настолното ПЦ се прецака преди около 6 месеца. След 4 месеца и без диагноза от моя страна, поради липса на желание да отделя време, го занесох на Мултирама. Оправиха го, но дисковете явно са пътници. Трябва да взимам адаптери за УСБ за да си преместя информацията (гигабайти снимки и други), но нежеланието да се занимавам е по-силно. Вече месеци стои и чака деня.

                    В момента се замислям да го продам пц-то и да си взема един Mac Mini, където за ъпгрейди въобще не може да се говори, но пък всичко си е интегрирано, връзваш към плазма, към аудио и т.н. без никакви грижи. И е много малко и секси, ако не споменах
                    VW Touareg V10, 5000cc

                    Коментар


                    • #11
                      До: За какво използвате лаптопът си

                      Моят лаптоп е същия като на снимката по-горе hp Compaq
                      Използвам го за по-удобно набиране на текст, филми у дома и навън, често го взимам по купони. Удобно е - включваш едни колони и си готов, имаш музика до дупка
                      Супер е за гледане на филм в кола на фона на някоя яка гледка. Въобще, предпочитам го пред настолните щайги
                      "Nec scire fas est omnia."(Quintus Horatius Flaccus)
                      "Не можеш да знаеш всичко."(Квинт Хораций Флак)

                      Коментар


                      • #12
                        До: За какво използвате лаптопът си

                        хм, за какво...

                        основните приходи във фирмата ми са от сервиз на лаптопи...

                        храня си семейството с тези машинки....

                        те не са масичката, те са това, дето се слага на масичката....

                        аз лично скоро няма да си купя този "писък на модата" - безсмислено е....
                        поне според нуждите ми...

                        Коментар


                        • #13
                          До: За какво използвате лаптопът си

                          Ами все за нещо- аз главно го използвам за работа в интернет,забавления-филми,музика

                          Коментар


                          • #14
                            До: За какво използвате лаптопът си

                            Най-вече за подложка на прахоляка

                            Коментар


                            • #15
                              До: За какво използвате лаптопът си

                              Мъкна го навсякъде,дори на пикник
                              Прикачени файлове
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X