Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

    Мисля темата ще бъде полезна за всички, тъй като аз лично срещам трудности с намирането на резервни части!
    Другият проблем, на който се натъкнах е, че разликите на някои части достигат до разлика в много пъти(20 например)!!!
    Тези части може да са си о'к, но как да разберем?!
    Аз лично не смея да ги взема, без някой колега да ми каже, че стават!
    Та предлагам в тази тема да пишем за магазините, от които сме купували резервни части и сме останали доволни!
    Няма да е лошо и да се цитират конкретни части и цени, естествено адреси и телефони на магазините!

  • #2
    До: От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

    Във Фен-клуба на Мицубиши България имат доста сериозно развита тема Сервизи и магазини за Mitsubishi

    Коментар


    • #3
      До: От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

      Мише,голяма част от частите за Паджеро стават от Галопер.И цените са доста по-надолу.Имам тук там познати,ако ти трябва нещо-свиркай...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        До: От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

        За мене по-добро от оригиналното няма Искате ли истински части то мястото е Ратола или Балканстар. Не е чак толкова по скъпо а 100 пъти по качествено

        Коментар


        • #5
          До: От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

          Подменял съм ремъци ролки и семерини в София в сервиз обслужващ Мицубиши- в сервиза зад СБА в Панчарево преди четири години.Доволен съм и нямам проблеми.Към сервиза има и магазин.

          Коментар


          • #6
            До: От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

            Първоначално публикуван от Кити Преглед на мнение
            Подменял съм ремъци ролки и семерини в София в сервиз обслужващ Мицубиши- в сервиза зад СБА в Панчарево преди четири години.Доволен съм и нямам проблеми.Към сервиза има и магазин.
            Еми това е единия от двата сервиза на Ратола в София

            Коментар


            • #7
              До: От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

              здравейте на всички, отскоро карам мицубиши и ми се наложи да му направя един почти цялостен ремонт на ходовата част и малко по мотора.Ходих до Ратола и офертата не ми хареса и звъннах в "Рубин".Оказа се, че мой познат бачка там (приемчик)-приеха колата,той ме увери, че частите са оригинални-получават ги от централите на Мицубиши.Сервизът е нов и огромен. Абе направиха я момчетата добре,доволен съм.

              Коментар


              • #8
                До: От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

                Първоначално публикуван от yashoo Преглед на мнение
                здравейте на всички, отскоро карам мицубиши и ми се наложи да му направя един почти цялостен ремонт на ходовата част и малко по мотора.Ходих до Ратола и офертата не ми хареса и звъннах в "Рубин".Оказа се, че мой познат бачка там (приемчик)-приеха колата,той ме увери, че частите са оригинални-получават ги от централите на Мицубиши.Сервизът е нов и огромен. Абе направиха я момчетата добре,доволен съм.
                Радвам се че си доволенТи си първия които да каже добри думи за Рубин За частите не знам от къде ги вкарват

                Коментар


                • #9
                  До: От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

                  отговорът бе лаконичен-от централите на Мицубиши....

                  Коментар


                  • #10
                    До: От къде да купуваме нови резервни части за MITSUBISHI PAJERO?

                    Здравейте !
                    Моята инфо е малко, но се пак само от няколко дни имам Pajero.... който е от Търново и наоколо може да му е полезно...
                    Магазинчето е за японски автомобили и е от доста години.
                    "Ай Ем Ай" Магазин-Smuraj
                    В.Търново ул. Бачо Киро 5 , тел.062/600228 0885162287

                    Поздрави на всички!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X