Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

    Продавам преса за коса Rowenta 7012 ,чисто нова е(не е използвана). Цена 40 лв

  • #2
    До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

    Дали сте благословена девойка не знам,... но определено печелите наградата за най-безсмислената обява тук
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 24-03-08, 18:51.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Нещо омотах от възхита.

      Не мога да определя вида на благородния метал за ПРИЗА,но определено има крещяща нужда.
      Търся ароматизатор с дъх на дюля за масло за LSD диференциал.
      Джипа е '94г. и ако сметнете че много си надценявам колата,може и с привкус на круша(петровка,ако може).
      Последно редактирано от cveti; 23-02-09, 15:12.

      Коментар


      • #4
        До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

        Първоначално публикуван от bless_girl Преглед на мнение
        Продавам преса за коса Rowenta 7012 ,чисто нова е(не е използвана). Цена 40 лв
        Това са рисковете на живото предаване.... Сестро ти ми направи вечерта толкова приятна, че няма накъде...
        Но не се отчайвай, Стефан ще се включи скоро и ще намери за какво и къде ще можем да я използваме и тогава цената и ще се вдигне.....
        Наистина не се бях смял така.....благословени сме ние в този форум и това си е....

        Коментар


        • #5
          До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

          Според мен, просто момичето е пуснало тази обява във всички форуми...Не ми се рови в нета ама гаранция ,че е така

          Коментар


          • #6
            Re: До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

            Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
            Според мен, просто момичето е пуснало тази обява във всички форуми...Не ми се рови в нета ама гаранция ,че е така
            Да беше пропуснало нашия,че търся "Бусколизин"-а още,ама без успех че ми сълзят очите и съм недоскив.

            Коментар


            • #7
              До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

              Колеги, вие поне сте наясно с цялата процедура по регистрацията тук и колко време отнема... Представете си сега бихте ли отделили толкова време и усилия за регистрация за да пуснете обява че например продавате такаламит в БГмама...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                Колеги, вие поне сте наясно с цялата процедура по регистрацията тук и колко време отнема... Представете си сега бихте ли отделили толкова време и усилия за регистрация за да пуснете обява че например продавате такаламит в БГмама...
                Не искам нито да Ви апострофирам, нито да спамя темата....
                Но г-н Петров, в "бгмама" можете да закупите подобен уред много по изгодно отколкото тук...или какъвто и да атрибут/инструмент от мъжките хобита който жените ненавиждат.....
                Дано не го четат рибарските съпруги.... Та "мисълта" ми беше, не подценявайте този форум...

                Коментар


                • #9
                  До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                  Ей сега ще пусна една обява във мамата за покупка на окачване за дифендър(2 инча лифт примерно).
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                    А във форума на фолксваген продават абитуриентска рокля, много запазена... http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=84383

                    Коментар


                    • #11
                      До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                      Вие сеа кво, бъзикате ли се? Всеки който има китеници и прочее присобления на кърския еб...ч в колата - в списъка. И наддаване. Кой утре не е с накъдрен китеник - не може да мине преглед и му зимат талона на колата. По новия правилник е задължително.
                      Ровента е наследникът на АКА Електрик, истинско ГДР!
                      Не се ошопарвайте, колеги, после ще висите по опашките.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Не искам нито да Ви апострофирам, нито да спамя темата....
                        Но г-н Петров, в "бгмама" можете да закупите подобен уред много по изгодно отколкото тук...или какъвто и да атрибут/инструмент от мъжките хобита който жените ненавиждат.....
                        Дано не го четат рибарските съпруги.... Та "мисълта" ми беше, не подценявайте този форум...
                        Не, не подценявам форумът, просто тази гледна точка... много правилна междувпрочем ми бе убягвала
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          Re: До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Вие сеа кво, бъзикате ли се? Всеки който има китеници и прочее присобления на кърския еб...ч в колата - в списъка. И наддаване. Кой утре не е с накъдрен китеник - не може да мине преглед и му зимат талона на колата. По новия правилник е задължително.
                          Ровента е наследникът на АКА Електрик, истинско ГДР!
                          Не се ошопарвайте, колеги, после ще висите по опашките.
                          Намерих бусколизина,ама свърши.Сега търся нещо за очи и колене,че болят...Звънях на майка си-имала един китеник,нов,с дълъг косъм.Сега съм направил щерката шпиц-или пресата или пътя.Как без ГТП-после куките били рушвет,компот и т.н.Нищо незаконно не поощрявам.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                            Дай тел. за вулканизатор дали става това нещо.
                            "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

                            Коментар


                            • #15
                              До: Продавам преса за коса!!!! СПЕШНО!!!!

                              Еййй , огаврихте момичето, хиени такива! То човек не може от вас една преса за коса да продаде! Не ми се мисли какво щеше да е , ако продаваше епилатор или виб**тор...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X