Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Isuzu Trooper 3.1TD Въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Isuzu Trooper 3.1TD Въпроси

    Здравейте!
    Най-накрая и аз да направя първия си пост
    Не мисля, че ще намеря по-добри специалисти по джипове в България от този форум, за това пиша направо тук и се надявам да не досаждам твърде много

    Имам няколко въпросчета, понеже с един приятел смятаме да ходим към Англия за автомобили. Харесал съм си Isuzu Trooper 3 врати 3.1 TD 92-93та година и ако се спра на такъв джип мисля да го карам до България на ход.
    1. Джипът надежден ли е и мога ли да разчитам ако е поддържан (продават ги с пълна сервизна книжка, сменени консумативи и тн.) да ме докара по живо по здраво до България и евентуално с какви части трябва да се снабдя (кои се развалят най-бързо, кои след дълга употреба) и какви проблеми мога да очаквам?
    2. След като го докарам, при приличен лифт(вероятно с кит, който ще закупя от Англия) и добри гуми ще има ли добър резултат за офроуд?
    3. Как стоят нещата със обръщане на волана? Тоест мога ли да намеря табло и рейка тук (пък останалото ние ще си го свършим )
    4. Кой двигател е по-добър - 3.1 TD или 2.8 TD ?

    Ами за сега май е това..
    Поздрави!
    Сън, почивка забравете и не бройте колко мрете,
    гладни, жадни, но безстрашни по пътеки стръмни, прашни слезте в нивята бойни с живи класове безбройни. Не жалете враговете - жътва кървава жънете.

  • #2
    До: Isuzu Trooper 3.1TD Въпроси

    106 к.с. срещу 116 к.с.
    Избирай сам!
    Относно "обръщането" .... Тук има колеги, който продават Трупър на части. Потърси в купувам-продавам.
    Врътни един телефон за да си на ясно с цената.
    Другото е късмет!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Isuzu Trooper 3.1TD Въпроси

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      106 к.с. срещу 116 к.с.
      Избирай сам!
      Относно "обръщането" .... Тук има колеги, който продават Трупър на части. Потърси в купувам-продавам.
      Врътни един телефон за да си на ясно с цената.
      Другото е късмет!
      Тези Трупъри в България са познати като Опел Монтереи,не мисля че имаш преедвид такъв.
      Точно такъв бях си купил (3.1тд) в Англия и мислих да го докарам до България .Карах го 300 мили и алтернатора му се скапа и го продадох ,пък и ми се стори че и доста нафта харчи и го продадох.
      Иначе много ми харесват тези трупъри но този път бих взел LOTUS Edition с автоматична скоросна кутия ,климатроник и по -лъскав интериор.

      Коментар


      • #4
        До: Isuzu Trooper 3.1TD Въпроси

        Благодаря за отговорите!
        Обаче се отказах от Исузо.. нещо не ми харесва окачването
        Сън, почивка забравете и не бройте колко мрете,
        гладни, жадни, но безстрашни по пътеки стръмни, прашни слезте в нивята бойни с живи класове безбройни. Не жалете враговете - жътва кървава жънете.

        Коментар


        • #5
          До: Isuzu Trooper 3.1TD Въпроси

          За оффроад търси цял мост отпред

          Коментар


          • #6
            До: Isuzu Trooper 3.1TD Въпроси

            Извинете колеги,но тези Исузу Трупър,3.1ТД не е ли добре познатия италиански дизел с отделни глави на VM???Jeep,cherokie,grand???Имам предвид "оня" турбодизел???

            Коментар


            • #7
              До: Isuzu Trooper 3.1TD Въпроси

              Не.

              А и не очаквам да са слагали ВМ дизела изобщо - дори в модел само за Европа.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X