Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Nissan Navara - pickup 1996

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за Nissan Navara - pickup 1996

    Търсих, търсих, но нищо не намерих... ако има такава информация и не съм я намерил се извинявам
    Та, баща ми се е решил да купува джипка и точно този модел му пасва перфектно на нуждите - 4х4, има място за товар, той ще ходи на лов, аз на риба и т.н. Интересува ме информация като цяло - ДВГ, ходова част, имат ли блокажи, проходимост и каквото друго се сетите, всякаква информация ще ни е от полза. Предварително благодаря.

  • #2
    До: Питане за Nissan Navara - pickup 1996

    Първоначално публикуван от trunner Преглед на мнение
    Търсих, търсих, но нищо не намерих... ако има такава информация и не съм я намерил се извинявам
    Та, баща ми се е решил да купува джипка и точно този модел му пасва перфектно на нуждите - 4х4, има място за товар, той ще ходи на лов, аз на риба и т.н. Интересува ме информация като цяло - ДВГ, ходова част, имат ли блокажи, проходимост и каквото друго се сетите, всякаква информация ще ни е от полза. Предварително благодаря.
    Ейййй тази търсачка бе!

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ghlight=Navara
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Питане за Nissan Navara - pickup 1996

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Ейййй тази търсачка бе!

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ghlight=Navara
      Това го видях, но никъде няма систематизирана информация за Навара, така както има за Патрол да речем.
      Пропуснах да кажа, че се пита за дизеловите варианти на Навара.

      Коментар


      • #4
        До: Питане за Nissan Navara - pickup 1996

        Може да уточниш кода на шасито. Щото и на Д21 им казват Навара, но имат и други имена.

        Коментар


        • #5
          До: Питане за Nissan Navara - pickup 1996

          Няма откъде да го знам кода, но поствам примерна снимка на модела. Не споря как се нарича, но поне така го пишат из обявите.

          Коментар


          • #6
            До: Питане за Nissan Navara - pickup 1996

            Мда.
            Терановска история, води се как ли не, Pick-up също, KingCab.
            2.5 и 2.7 дизели, не знам бензинови дали има.
            Имам подобно Терано - мисля че разликата е основно в това че пикапа е на ресори отзад а джипа - на пружини. Тераното няма 2.5 дизел, само 2.7 + бензинови мотори. Според мен става за вашата цел, ако може да е двойна кабина - идеално (или поне удължената). Между другото 4Рънер допреди '93-та мисля са с отделни пластмасови надстройки - и си стават лесно на пикапи също (жив ХайЛукс) !

            ПП: Вози хубаво и на асфалт !
            ППП: Заводски няма блокажи, на Тераното 3.0 бензин версиите имат ЛСД често.

            Коментар


            • #7
              До: Питане за Nissan Navara - pickup 1996

              Колеги, да ви кажа, че Навара-та я купиха преди нас, но за сметка на това от два дена сме горди собственици на Мицубиши Л200 2,5ТДИ 1994г. Реших, че трябва да знаете.

              Коментар


              • #8
                До: Питане за Nissan Navara - pickup 1996

                Честито !

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X